+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Інтернет-магазин парфумерії

Веб-студія Портфоліо Інтернет-магазин парфумерії

Для продажу парфумерії ми розробили інтернет-магазин з елегантним дизайном, який приковує увагу з першого погляду. З побажанням розробити інтернет-магазин до нас звернулася київська компанія, що спеціалізується на продажу парфумерії від офіційних дистриб’юторів на території України. PARFUMЕMIX пропонує своїм клієнтам понад 100 тисяч товарів, що становлять близько тисячі відомих брендів. Для покупців власники інтернет-магазину передбачили численні акції та розпродажі, а також систему накопичувальних знижок.

Маркетингова концепція інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину має насамперед мету продажу товарів користувачам мережі Інтернет. Створений нами сайт орієнтований на цільову аудиторію молодих платоспроможних людей, яких цікавить парфумерна продукція. Для залучення цього сегменту аудиторії та стимуляції покупок, ми наповнили ресурс якісними тематичними зображеннями, розмістили новини та вітальні статті, запровадили підписку на новини та зручний пошук по сайту.

Особливості дизайну та юзабіліті

Магазин зроблено максимально зручним для користувачів. Розміщення основних елементів (пошук, кошик, товари) виконано за стандартним типом, що дозволяє відвідувачу швидко орієнтуватися на сайті. Для оформлення замовлення пропонується коротка форма внесення контактних даних. Алфавітний покажчик брендів та складний фільтр пошуку по товарах дають можливість зручно та легко вибирати парфум.

Дизайн сайту – ніжний, світлий, елегантний. Основний бірюзовий колір обраний для правильного психологічного впливу на користувача та налаштування його до покупки парфуму. Бірюзові відтінки асоціюються зі свіжістю, ароматом, брендом. При створенні логотипу був обраний варіант шрифту, який легко сприймається і запам’ятовується. Поруч із логотипом на головній сторінці розміщено слайдер із зображеннями парфумів та відповідних образів. Навігаційні можливості слайдера дозволяють перегортати зображення та повертатися до попереднього. Під слайдером на головній сторінці показано переваги інтернет-магазину, оформлені відповідними іконками, для полегшеного сприйняття.

Фильтр интернет-магазина духов
Каталог товаров интернет-магазина парфюмерии
Карточка товара онлайн-магазина
Фильтр интернет-магазина духов
Каталог товаров интернет-магазина парфюмерии
Карточка товара онлайн-магазина

Програмна частина

Щоб створити сайт для успішного продажу в мережі, ми використовували повністю адаптивну верстку і подбали про те, щоб ресурс коректно відображався більшістю популярних браузерів.

adaptive online shop perfume  Інтернет-магазин парфумерії

Для створення магазину було обрано просту та функціональну платформу Opencart. На головну сторінку виведено карусель брендів, перелік останніх надходжень та лідери продажів. У картці товару відображаються доступні об’єми парфуму та виводиться ціна, що відповідає обраному об’єму. Реалізовано підписку на новини.

Секрет створення успішного інтернет-магазину полягає у розробці естетичного та зручного ресурсу, яким легко користуватися більшості онлайн-покупців. Саме таким ми створили магазин брендової парфумерії PARFUMЕMIX.

Сайт: perfumemix.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму