+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Інтернет-магазин спортивного одягу Sport Hunter

Веб-студія Портфоліо Інтернет-магазин спортивного одягу Sport Hunter

Sport Hunter – офіційний дистриб’ютор брендів Joma, Kelme, Givova та європейських виробників нагородної атрибутики в Україні. Всі товари відрізняються відмінною якістю та мають сертифікати, які відповідають всім нормам українського законодавства та європейським стандартам. Sport Hunter займається продажем спортивного та повсякденного одягу, взуття та аксесуарів. Багато років співпрацює зі спортивними колективами, ДЮСШ, оптовими та роздрібними покупцями. Представники дистриб’ютора звернулися до веб-студії Business Site із проханням створити для них інтернет-магазин з нуля.

Завдання та етапи реалізації проекту

Нашим спеціалістам було поставлено завдання – розробити яскравий, функціональний сайт, який буде запам’ятовуватися та приноситиме максимальний прибуток. Етапи створення онлайн-магазину під ключ:

 • побудова структури ресурсу;
 • програмування та створення унікального дизайну;
 • збір інформації та наповнення онлайн-магазину текстовою, графічною інформацією та товарами;
 • підключення сторонніх сервісів (Facebook, Instagram);
 • налаштування безпеки, перевірка роботи всіх елементів та функцій.

Для розширення клієнтської аудиторії ресурс розроблено двома мовами (російською, українською). Ми подали докладну інформацію про доставку та оплату замовлення, спроектували цікаву та швидку навігацію по сайту. У верхньому рядку головної сторінки ми розмістили такі блоки:

 • каталог товарів;
 • доставка;
 • про нас;
 • новини;
 • дізнатися про необхідний розмір;
 • нанесення;
 • скачати каталог;
 • обране;
 • кошик.

Онлайн-магазин розробили на платформі (CMS) OpenCart. Система управління ним дуже проста та зручна у використанні. Наші спеціалісти виконали оптимізацію сайту для кращої індексації пошуковими системами HTML, синхронізували його із програмою 1С. Швидкість завантаження сторінок відмінна, перехід від одного товару до іншого зручний та швидкий. Здійснити покупку можна в один клік.

У текстах на сайті ми докладно описали переваги магазину, вигоди для замовників, що мотивують відвідувачів стати клієнтами, внизу кожної сторінки додали блок з акційними пропозиціями. Крім того, розміщена сторінка для знайомства клієнтів з послугою нанесення написів на спортивне екіпірування з таблицею цін. Було створено блок для актуальних новин про магазин та спортивні бренди.

Результат створення інтернет-магазину Sport Hunter під ключ

Сайт вийшов максимально зручним для відвідувачів, наші фахівці зважили на всі побажання замовника. Створено функціональний інтернет-магазин, розроблено структуру, виходячи з груп товарів та їх категорій, опрацьовано концепцію UX-дизайну, що відповідає тематиці номенклатури. Він лаконічний, сучасний та стильний, легко запам’ятовується та залишається в пам’яті надовго.

За допомогою створення сайту замовнику вдалося розвинути бізнес в Україні, розширити базу клієнтів, отримати максимальний прибуток.

Якщо вам потрібний подібний інтернет-магазин, звертайтеся до веб-студії Business Site. Ми завжди із задоволенням виконаємо новий проект, відповімо на всі ваші запитання. Найкращі фахівці з розробки та дизайну втілять у життя ваші побажання та ідеї.

Сайт: https://sport-hunter.com.ua/
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму