+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Інтернет-магазин виробника одягу Eterna

Веб-студія Портфоліо Інтернет-магазин виробника одягу Eterna

Розробили інтернет-магазин на CMS OpenCart виробника преміум сорочок та блуз Eterna. Товар ексклюзивний та більшість покупців є постійними клієнтами, тому створили для них особистий кабінет та підключили у ньому накопичувальну бонусну програму. Реалізували двосторонню інтеграцію з 1С та налаштували аналітику e-commerce.

Цілі компанії Eterna

  • Підвищити прибуток за рахунок впровадження онлайн-продажів
  • Залучити нових покупців з-поміж тих, хто раніше про бренд не чув
  • Отримати можливість краще дізнатися своїх покупців через збір та аналіз даних про їхню купівельну активність
  • Стимулювати повторні продажі та додаткові продажі проведенням акцій та запровадженням бонусної програми для постійних клієнтів

Завдання веб-студії

Перед командою «Бізнес Сайт» стояло завдання перевести комерційну мету клієнта в технічне завдання для розробників та реалізувати їх на сайті на базі CMS Opencart. Важливо було не просто зробити особистий кабінет, підключити бонуси та інтегрувати сайт з 1С для автоматичної актуалізації даних про ціни та залишки за позиціями, а реалізувати все це так, щоб вкладення в діджиталізацію бізнесу справді допомогли підвищити прибуток від продажу.

Розробка інтернет-магазину

Підготовкою технічного завдання на розробку та інтеграцію займався проектний менеджер разом із маркетологом. Готовий документ узгодили з представником замовника, щоб переконатися, що ми правильно зрозуміли завдання та не створили проблеми там, де її не було.

У технічному завданні для розробника та інтегратора чітко описали, що і як має працювати. При цьому враховувалося те, як у магазині все працювало до: облік ведеться в 1С і переходити на іншу платформу планів не було. Важливим нюансом було, щоб менеджеру не доводилося вручну прораховувати знижки за програмою лояльності. Це ми реалізували через інтеграцію та обмін даними між основною базою та особистим кабінетом користувача на сайті.

Дизайн сайту та особистого кабінету робили на стику маркетингових завдань та турботи про зручність користувачів. За результатами тестів, питань щодо можливостей немає: зручно відстежувати замовлення, накопичувати бонуси, зберігати особисті дані для заповнення форм оформлення доставки.

В основі сайту чистий Opencart з нашою збіркою плагінів для інтеграції, прискорення, зручності адміністрування та внутрішнього SEO.

Чому магазин розроблено на  CMS Opencart

Вибір CMS для інтернет-магазину базується на задачах та цілях, які клієнт спочатку ставив перед сайтом. За рахунок відкритості коду, CMS Opencart досить гнучка платформа і легко масштабується шляхом підключення або розробки плагінів. У версії з коробки бонусна програма в особистому кабінеті не передбачена, тому для її створення залучали програміста. Інші завдання змогли реалізувати через готові рішення шляхом їх налаштування, адаптації, конфігурування.

Сайт: eterna.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму