+38 (096) 400 15 67

Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів

Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів

EasyPay – фінансово-технологічна корпорація, до складу якої входять: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Контрактовий Дім», ВПС «Фінансовий світ», ТОВ «ФК «АБЕКОР». IT-підприємство гарантує забезпечення технологічного процесу прийому платежів, їхню повну безпеку та кодування інформації. Фінансові взаєморозрахунки між партнерами та контрагентами здійснюються надійно та легітимно. Компанія на ринку України з 2007 року.

Розробка корпоративного сайту з нуля

Представники EasyPay звернулися до веб-студії «Бізнес-Сайт» з проханням створити корпоративний сайт під ключ. Його завдання – залучення нових клієнтів та бізнес партнерів. Онлайн-портал має бути зручним, простим для виконання будь-яких платежів на адреси:

  • державних підприємств та організацій;
  • житлово-комунальних господарств;
  • операторів мобільного зв’язку;
  • банків;
  • інтернет-магазинів;
  • систем фінансових переказів.

Ми виконали цю роботу в обумовлений термін. Крім того, нами було створено окрему сторінку з перевагами корпорації. Вони розписані детально за пунктами, це дозволить потенційним клієнтам та партнерам оцінити EasyPay та прийняти правильне рішення. У правому куті «шапки» всіх сторінок є контактний телефон та спеціальна кнопка для майбутніх партнерів. Після натискання на неї з’являється форма зворотного зв’язку, в ній можна поставити будь-які питання, що цікавлять.

Результат розробки

Сайт вийшов функціональним та простим у використанні. Зайти на нього та виконати потрібні дії можна з будь-якого пристрою. У лівому кутку горизонтального меню є невелика яскрава кнопка, яка дозволяє перейти на сторінку, де миттєво можна зробити переказ коштів з картки на картку. Крім того, тут легко здійснити будь-які інші платежі: перекази за реквізитами, з гаманця на гаманець тощо.

Відвідувачі можуть легко виконати необхідні операції, а оригінальний та яскравий дизайн сторінок привертає увагу з першого погляду. Водночас він інформативний та діловий. На головному майданчику є дворівневі розділи з інформацією для власників термінального обладнання, банків, орендодавців, а також прийому різних платежів.

Якщо вам потрібно створити корпоративний сайт, звертайтеся до веб-студії «Бізнес-Сайт», ми із задоволенням виконаємо цю роботу з урахуванням усіх побажань замовника.

Сайт: easysoft.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку