+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для компанії «Беспалов ЛАБ»

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для компанії «Беспалов ЛАБ»

Компанія «Беспалов ЛАБ» займається транспортним моделюванням з метою вирішення існуючих транспортних проблем, прогнозування впливу різних факторів на зміни параметрів дорожньої мережі, залучення великої кількості людей до планування. Також компанія здійснює продаж програмного забезпечення та програмних рішень у транспортній галузі, є партнером великих компаній із дистрибуції софту для транспортного моделювання, партнером компаній сфери інформаційних технологій для транспорту. “Беспалов ЛАБ” проводить навчання, заходи, вебінари, надає техпідтримку, планує створення консалтингових проектів.

Цілі та завдання клієнта

Представники компанії «Беспалов ЛАБ» замовили у нас створення корпоративного сайтупід ключ з метою:

 • залучення цільової аудиторії;
 • просування товарів та послуг компанії в мережі;
 • розміщення інформації про продукт;
 • надання допомоги та консультацій у очному та віддаленому режимі;
 • підняття рейтингу та авторитету компанії.

Що було зроблено командою “Бізнес Сайт” для компанії “Беспалов ЛАБ”

Корпоративний сайт був створений на системі керування контентом – CMS WordPress, яка постійно модифікується та давно є лідером ринку. Вона підходить практично для будь-яких сфер діяльності та вважається найзручнішою у використанні. Людина, яка ніколи не працювала з сайтами раніше, може освоїти цю платформу на інтуїтивному рівні.

Дизайнер розробив унікальні макети сайту, які відповідають корпоративному стилю компанії. Також грамотно підібрано графічний контент. На головну сторінку додано анімаційний елемент для залучення відвідувачів.

В дизайні були використані жовтий, білий та сірі кольори, які нагадують дорожню розмітку та саме дорожнє покриття. Також варто зазначити, що жовтий колір забезпечує користувачеві відчуття стабільності, дарує впевненість у авторитетності та професіоналізмі компанії. А сірий та білий кольори асоціюються зі стриманістю, комфортом та формальністю.

Верстка повністю адаптивна, що дозволяє коректно відображати контент на мобільних та планшетних пристроях. Тобто дає можливість без засобів масштабування переглядати інформацію на сайті. Тепер будь-який інтернет-браузер коректно відображає сайт компанії “Беспалов ЛАБ”.

Грамотно опрацьована внутрішня SEO-оптимізація, яка дає можливість потрапити до перших рядків пошукової видачі та покращить показники. Налаштовано плагін для кнопок соцмереж, створено форму зворотного зв’язку. Для комунікації з широким колом клієнтів створено корпоративний блог, як інструмент «залучаючого маркетингу». Спеціалісти Business Site налаштували веб-аналітику, яка дозволяє відслідковувати та аналізувати дані цільових дій користувачів на сайті.

Сайт b-lab.pro, створений нашою веб-студією, це сучасний веб-ресурс, який приваблює велику кількість клієнтів та партнерів. Створення такої веб-платформи зможе розкрити перевагу компанії, залучити цільовий трафік, конвертуючи його у клієнтів.
Замовити корпоративні сайти у веб-студії “Бізнес Сайт” досить просто. Залиште заявку у зручний для вас спосіб, а ми проведемо повноцінний бізнес-аналіз для розвитку вашого сайту.

 

Сайт: b-lab.pro
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму