+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для компанії «Фуд Пак Сервіс»

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для компанії «Фуд Пак Сервіс»

Компанія «Фуд Пак Сервіс» – це українська компанія, яка з 2002 року є постачальником професійного кухонного обладнання та витратних матеріалів для харчової промисловості, ресторанного бізнесу та м’ясопереробних підприємств. Мета компанії: ознайомити та забезпечити підприємства України гідним асортиментом якісних товарів від провідних європейських виробників.

Завдання для Business Site

Наші фахівці отримали чітке завдання: розробити стриманий, але функціональний сайт, який буде інтуїтивно зрозумілий і простий для кожного відвідувача.

Завдання «Фуд Пак Сервіс»

 • залучити нових покупців;
 • підвищити ефективність бізнесу;
 • створити доступний інтерфейс для взаємодії людини та комп’ютерної системи;
 • викликати довіру клієнтів.

Що було зроблено для компанії “Фуд Пак Сервіс”

Нами розроблено повноцінний функціонуючий сайт на платформі управління сайтом CMS Opencart з можливістю додавання, видалення та редагування сторінок, товарів сайту, мета-даних. Виведення бізнесу на новий рівень здійснювалося за допомогою базової оптимізації під пошукові системи: написання шаблонів мета-тегів, налаштування Robots.txt, sitemap, htaccess, реєстрація в панелях веб-майстрів. Варто зазначити, що результати видачі пошукових систем вже дають позитивні результати компанії.

З метою розширення клієнтської аудиторії, сайт розроблено двома мовами (українською та російською). Ми створили окремі розділи про доставку та оплату товару, додали зручну навігаційну карту. На головній сторінці у верхньому рядку розміщені такі блоки:

 • Головна
 • Про нас
 • Доставка і оплата
 • Блог
 • Дилерам
 • Контакти
 • Акції

Ми впровадили анімовані елементи на головній сторінці, наприклад «Кнопка зв’язку».

Детально вивчивши специфіку бізнесу, дизайнер створив унікальний веб-дизайн, розроблений за корпоративним стилем відповідно до існуючого логотипу компанії замовника. Гармонійні поєднання кольорів викликають довіру потенційних клієнтів і створюють відчуття серйозності «Фуд Пак Сервіс». Було враховано особливості цільової аудиторії, встановлені конверсійні фішки для привернення уваги відвідувачів з урахуванням тенденцій світового веб-дизайну.

Останнім часом відвідувачі веб-ресурсів мало використовують ПК при роботі або пошуку тієї чи іншої інформації, тому насамперед була реалізована адаптивна верстка. Завдяки цій адаптації дизайн сайту змінюватиметься в залежності від поведінки користувача, платформи, розміру екрана та орієнтації пристрою. Швидкість завантаження сторінки на планшетних, стаціонарних та мобільних девайсах від 95+ незалежно від швидкості Інтернет-з’єднання. Перед здачею роботи замовнику, сайт обов’язково тестують на помилки, які вчасно усуваються.

Команда веб-студії виконала колосальну роботу з грамотного складання схеми зв’язку між усіма сторінками сайту. Звершили дизайн, створили повноцінний функціонал, налаштували, протестували та запустили систему. У результаті компанія «Фуд Пак Сервіс» отримала створений під КЛЮЧ ефективний майданчик для ведення бізнесу.
Якщо вам потрібен корпоративний сайт – компанія “Бізнес Сайт” готова проконсультувати вас з будь-якого питання та зробити це абсолютно безкоштовно. Для цього зателефонуйте нам або зв’яжіться через зручну програму-месенджер.

Сайт: foodpacks.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму