+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для компанії «Фуд Пак Сервіс»

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для компанії «Фуд Пак Сервіс»

Компанія «Фуд Пак Сервіс» – це українська компанія, яка з 2002 року є постачальником професійного кухонного обладнання та витратних матеріалів для харчової промисловості, ресторанного бізнесу та м’ясопереробних підприємств. Мета компанії: ознайомити та забезпечити підприємства України гідним асортиментом якісних товарів від провідних європейських виробників.

Завдання для Business Site

Наші фахівці отримали чітке завдання: розробити стриманий, але функціональний сайт, який буде інтуїтивно зрозумілий і простий для кожного відвідувача.

Завдання «Фуд Пак Сервіс»

 • залучити нових покупців;
 • підвищити ефективність бізнесу;
 • створити доступний інтерфейс для взаємодії людини та комп’ютерної системи;
 • викликати довіру клієнтів.

Що було зроблено для компанії “Фуд Пак Сервіс”

Нами розроблено повноцінний функціонуючий сайт на платформі управління сайтом CMS Opencart з можливістю додавання, видалення та редагування сторінок, товарів сайту, мета-даних. Виведення бізнесу на новий рівень здійснювалося за допомогою базової оптимізації під пошукові системи: написання шаблонів мета-тегів, налаштування Robots.txt, sitemap, htaccess, реєстрація в панелях веб-майстрів. Варто зазначити, що результати видачі пошукових систем вже дають позитивні результати компанії.

З метою розширення клієнтської аудиторії, сайт розроблено двома мовами (українською та російською). Ми створили окремі розділи про доставку та оплату товару, додали зручну навігаційну карту. На головній сторінці у верхньому рядку розміщені такі блоки:

 • Головна
 • Про нас
 • Доставка і оплата
 • Блог
 • Дилерам
 • Контакти
 • Акції

Ми впровадили анімовані елементи на головній сторінці, наприклад «Кнопка зв’язку».

Детально вивчивши специфіку бізнесу, дизайнер створив унікальний веб-дизайн, розроблений за корпоративним стилем відповідно до існуючого логотипу компанії замовника. Гармонійні поєднання кольорів викликають довіру потенційних клієнтів і створюють відчуття серйозності «Фуд Пак Сервіс». Було враховано особливості цільової аудиторії, встановлені конверсійні фішки для привернення уваги відвідувачів з урахуванням тенденцій світового веб-дизайну.

Останнім часом відвідувачі веб-ресурсів мало використовують ПК при роботі або пошуку тієї чи іншої інформації, тому насамперед була реалізована адаптивна верстка. Завдяки цій адаптації дизайн сайту змінюватиметься в залежності від поведінки користувача, платформи, розміру екрана та орієнтації пристрою. Швидкість завантаження сторінки на планшетних, стаціонарних та мобільних девайсах від 95+ незалежно від швидкості Інтернет-з’єднання. Перед здачею роботи замовнику, сайт обов’язково тестують на помилки, які вчасно усуваються.

Команда веб-студії виконала колосальну роботу з грамотного складання схеми зв’язку між усіма сторінками сайту. Звершили дизайн, створили повноцінний функціонал, налаштували, протестували та запустили систему. У результаті компанія «Фуд Пак Сервіс» отримала створений під КЛЮЧ ефективний майданчик для ведення бізнесу.
Якщо вам потрібен корпоративний сайт – компанія “Бізнес Сайт” готова проконсультувати вас з будь-якого питання та зробити це абсолютно безкоштовно. Для цього зателефонуйте нам або зв’яжіться через зручну програму-месенджер.

Сайт: foodpacks.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму