+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для студії дизайну штор

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для студії дизайну штор

Постановка завдання

До студії «Бізнес Сайт» звернулася компанія Style-Decor з метою оновити колишній сайт, зробити його стильним, сучасним, зручним, привабливим для цільових користувачів. На сайті представлені послуги компанії у кількох напрямках: індивідуальне пошиття всіх видів штор, оренда ресторанного текстилю, продаж карнизів, аксесуарів. Метою розробки корпоративного сайту було залучення нових клієнтів за допомогою SEO-просування та контекстної реклами. Просування заплановано на кожен вид послуг Style-Decor.

Особливості реалізації

Сайт салону штор орієнтований на досить широку аудиторію, яка включає два основні сегменти: людей, які хочуть придбати штори та аксесуари для дому (для себе), та підприємців, яким потрібно оформити робочий простір або комерційне приміщення. При виборі штор кожен із цих цільових відвідувачів прагне створити затишок та особливу атмосферу, продемонструвати гарний смак та реалізувати єдиний стиль оформлення кімнати чи кабінету. Щоб завоювати довіру такого відвідувача, було розроблено відповідний дизайн сайту штор: плоский стиль, чистий дизайн з гарною графікою, витончені спеціально відмальовані іконки та графічні елементи, які ідеально вписуються у загальну концепцію. Колір оформлення – білий, чорний, відтінки сірого. Вся увага користувача концентрується на зображеннях товару: яскравих та якісних фото виконаних робіт. Зі стриманим дизайном добре поєднуються анімаційні ефекти: ховери, паралакс-ефекти, які «оживляють» сайт.

Контент на сайті розміщено максимально зручним для сприйняття. Переваги співпраці подано у вигляді схеми та доповнено іконками. За допомогою меню можна легко знайти необхідний товар за видом або призначенням. На кожній посадковій сторінці розміщено галерею виконаних робіт. Акцентовані бонуси для постійних клієнтів та кнопки для зворотного зв’язку, щоб стимулювати цільову дію. У хедері та футері розміщені контактні дані, кнопки та форми для замовлення дзвінка.

главная страница сайта штор
разработка сайта штор
дизайн сайта по пошиву штор
главная страница сайта штор
разработка сайта штор
дизайн сайта по пошиву штор

Підсумковий результат

Підсумком роботи веб-студії став адаптивний корпоративний сайт продажу штор, реалізований на популярній платформі WordPress. У структурі сайту передбачені окремі посадкові сторінки, на які будуть направлені цільові відвідувачі залежно від пошукового запиту. Створення сайтів завжди завершується перевіркою та тестуванням, що показало коректне відображення всіх сторінок на різних браузерах, мобільних девайсах, швидке завантаження, ідеальне функціонування кнопок зворотного зв’язку. Сайт видався зручним, стильним і повністю готовим до запуску рекламної кампанії.

Сайт: style-decor.kiev.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму