+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Мультилендинг для агентства з працевлаштування HRQ United

Веб-студія Портфоліо Мультилендинг для агентства з працевлаштування HRQ United

Мультилендинг був розроблений для міжнародного агентства з працевлаштування HRQ United. Заснована у 2012 році компанія має державну ліцензію в ОАЕ та офіційно працевлаштовує громадян СНД на роботу до країн Перської затоки. Для презентації послуг та залучення клієнтів в агентство HRQ United було створено сайт, що складається з головної сторінки та чотирьох внутрішніх сторінок. Таким чином сегментується цільова аудиторія: на головну потрапляють відвідувачі, яких цікавить працевлаштування за кордоном, а внутрішні сторінки розраховані на претендентів, які шукають роботу в ОАЕ, Катарі, Омані та Бахрейні відповідно.

Маркетингова концепція сайту

Як потенційні клієнти виступають молоді люди від 20 до 30 років зі знанням англійської мови, які проживають у країнах СНД, яких цікавить офіційна робота за кордоном. Щоб їх зацікавити, на сайті розміщена актуальна інформація: про вакансії, особливості працевлаштування, переваги роботи в кожній з країн, можливості для проживання, бонуси від роботодавців. Зроблено акцент на тому, що надається офіційне працевлаштування, з гарантіями та вигодами для претендента. Розміщено відгуки клієнтів на головній сторінці. Реалізовано блог з новинами про компанію та свіжі вакансії.
Щоб конвертувати відвідувача в клієнта, передбачено форми зворотного зв’язку з можливістю прикріпити резюме.

Особливості дизайну сайту

Посадкова сторінка оформлена з використанням фірмових кольорів, присутніх у логотипі: синій, білий, червоний. У дизайні застосовувалися тематичні зображення з визначними пам’ятками країн Перської затоки, перевагами проживання та гідної роботи, відпочинку на мальовничих узбережжях. Для простого сприйняття інформації намальовані відповідні іконки, застосовано анімаційні ефекти. Розроблено зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Компактно розміщено інформацію на сторінці. Функціональні кнопки та інформація про знижки виділені червоним кольором.

дизайн сайта для трудоустройства
сайт для поиска работы зарубежом
Сайт агентства по трудоустройству
дизайн сайта для трудоустройства
сайт для поиска работы зарубежом
Сайт агентства по трудоустройству

Програмна частина

Мультилендінг реалізований на базі повністю адаптивної верстки, що забезпечує зручність перегляду сторінок користувачам ПК та мобільних пристроїв. Коректне відображення забезпечується усіма інтернет-браузерами.

Створення сайтів на базі WordPress забезпечує можливість зручного управління інформацією, підключення блогу з новинами, отримання повідомлень після заповнення форм зворотного зв’язку, що було реалізовано в даному проекті. На сайті можна завантажити бланк анкети для заповнення у форматі PDF. Реалізовано можливість підписатися на розсилку новин та вакансій. Додано кнопки для поширення інформації в соціальних мережах.

Сайт: hrqunited.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму