+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP

Розробили сайт на CMS WordPress під ключ для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP. Працювали з нуля: вивчали ринок, конкурентів, аудиторію, щоб функціональність, дизайн сайту та наповнення сторінок вирішували ключове завдання — схиляти цільових відвідувачів до співпраці.

Цілі компанії ENERGY CAPITAL GROUP

Спочатку ENERGY CAPITAL GROUP планували замовити створення корпоративного сайту для презентації послуг та асортименту палива, що поставляється. Але ми вивчили ринок клієнта і сформували комерційну пропозицію, яка трохи змістила курс у бік складової, що продає. В результаті нашої співпраці клієнт хотів отримати сайт, в якому буде передбачено:

Як ми вирішували завдання клієнта

Перед веб-студією «Бізнес Сайт» стояло завдання розробити сайт, який буде ефективним у b2b-секторі. Для цього наш аналітик провів аналіз сайтів прямих конкурентів та сторінок з ТОПу пошукової видачі за максимально релевантною пропозицією ENERGY CAPITAL GROUP ключовим запитам. За результатами аналізу ми склали структуру майбутнього сайту та розробили прототип головної та вкладених сторінок.

Після затвердження прототипу до роботи залучили розробників. Для економії часу вони працювали паралельно з дизайнером, щоби не підвищувати терміни здачі. Готовий дизайн зверстали в тему для CMS WordPress і встановили її поверх готового, на той момент, функціонального каркасу.

На фінальному етапі наповнили сайт контентом, виконали локалізацію, підключили особистий кабінет клієнта, протестували результат та провели презентацію сайту.

Чому обрали WordPress

Сайти на WordPress добре просуваються в пошукових системах, підтримують різні варіанти інтеграцій, стабільні та непогано захищені від злому. Ми допрацьовуємо коробкові можливості системи керування контентом за власним рецептом, протестованим на десятках успішних клієнтських проектів. У цьому конкретному випадку було важливо зробити функціональний особистий кабінет для клієнтів, що на Вордпресі виявилося реалізувати простіше, ніж на будь-якій іншій популярній CMS.

Сайт: energycapitalgroup.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму