+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP

Розробили сайт на CMS WordPress під ключ для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP. Працювали з нуля: вивчали ринок, конкурентів, аудиторію, щоб функціональність, дизайн сайту та наповнення сторінок вирішували ключове завдання — схиляти цільових відвідувачів до співпраці.

Цілі компанії ENERGY CAPITAL GROUP

Спочатку ENERGY CAPITAL GROUP планували замовити створення корпоративного сайту для презентації послуг та асортименту палива, що поставляється. Але ми вивчили ринок клієнта і сформували комерційну пропозицію, яка трохи змістила курс у бік складової, що продає. В результаті нашої співпраці клієнт хотів отримати сайт, в якому буде передбачено:

Як ми вирішували завдання клієнта

Перед веб-студією «Бізнес Сайт» стояло завдання розробити сайт, який буде ефективним у b2b-секторі. Для цього наш аналітик провів аналіз сайтів прямих конкурентів та сторінок з ТОПу пошукової видачі за максимально релевантною пропозицією ENERGY CAPITAL GROUP ключовим запитам. За результатами аналізу ми склали структуру майбутнього сайту та розробили прототип головної та вкладених сторінок.

Після затвердження прототипу до роботи залучили розробників. Для економії часу вони працювали паралельно з дизайнером, щоби не підвищувати терміни здачі. Готовий дизайн зверстали в тему для CMS WordPress і встановили її поверх готового, на той момент, функціонального каркасу.

На фінальному етапі наповнили сайт контентом, виконали локалізацію, підключили особистий кабінет клієнта, протестували результат та провели презентацію сайту.

Чому обрали WordPress

Сайти на WordPress добре просуваються в пошукових системах, підтримують різні варіанти інтеграцій, стабільні та непогано захищені від злому. Ми допрацьовуємо коробкові можливості системи керування контентом за власним рецептом, протестованим на десятках успішних клієнтських проектів. У цьому конкретному випадку було важливо зробити функціональний особистий кабінет для клієнтів, що на Вордпресі виявилося реалізувати простіше, ніж на будь-якій іншій популярній CMS.

Сайт: energycapitalgroup.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму