+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендинг для продажу водостічних систем

Веб-студія Портфоліо Лендинг для продажу водостічних систем

На замовлення компанії “Орбіталь” ми виготовили лаконічний landing page для продажу німецьких водостічних систем МARLEY. Ці системи добре зарекомендували себе за більш ніж 60-річний термін використання у європейських країнах, де високо цінується якість та функціональність. Водостічні системи MARLEY підходять для встановлення в малоповерхових будівлях стандартного типу і є вигідним придбанням для власників таких об’єктів.

Маркетингова концепція сторінки

На сайті представлена ​​основна інформація про вартість та комплектацію системи, переваги її використання та гарантійні терміни від заводу-виробника. Реалізовано можливість розрахувати вартість та оформити замовлення через спеціальну форму або заповнити форму зворотнього зв’язку, щоб здійснити покупку через менеджера. До цільової дії відвідувачів посадкової сторінки спонукає і акційна пропозиція, поряд з якою розміщено лічильник зворотнього відліку часу до кінця акції. Лендинг містить інформацію, подану коротко, зрозуміло і лаконічно, оформлену графічними іконками, що полегшують сприйняття.

Дизайн та оформлення

Для оформлення сторінки, що продає, за бажанням замовника були використані кольори з логотипу – білий і синій. На сайті є багато мальованих графічних елементів і якісних фотографій. Для візуалізації комплектуючих системи водовідведення намальовано деталізовану схему у двох колірних варіаціях. Інформація щодо вартості комплектуючих подана у відповідній таблиці, дизайн якої допомагає сконцентрувати увагу відвідувача на самому товарі.
Загальний стиль оформлення – характерний для лендингу мінімалізм, який підштовхує клієнта до цільової дії: зворотний зв’язок та оформлення покупки.

Лендинг для продажи водостоков
Лендинг для продажи водостоков

Технічні особливості створення сторінки

Створення сайтів для продажу товарів та послуг передбачає широке коло цільової аудиторії. Щоб залучити користувачів планшетів та мобільних пристроїв, під час створення лендингу ми застосували адаптивну верстку. Коректне відображення сайту та функціональність зберігаються при відкритті сторінки будь-яким із популярних браузерів.

adaptive landing vodostoki Лендинг для продажу водостічних систем

Реалізація лендингу на платформі WordPress дає можливість керувати інформацією, додавати та змінювати дані та отримувати повідомлення з інтерактивних вікон на електронну пошту власника посадкової сторінки.

На сайті використані анімаційні ефекти, які спрацьовують при наведенні курсору на кнопки виклику форми зворотнього зв’язку. Реалізовано можливість зміни колірного рішення схеми водостічної системи. Для розрахунку вартості системи розроблено функціональний калькулятор із можливістю вказувати кількість кожного з елементів. Передбачено можливість обирати спосіб доставки та зберігати замовлення у pdf-форматі. Налаштувано також автоматичне надсилання копій замовлення на пошту покупця та продавця.

Сайт: sale.orbital.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму