+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендинг пейдж для медійної мережі SeeZisNet

Веб-студія Портфоліо Лендинг пейдж для медійної мережі SeeZisNet

SeeZisNet – це медійна мережа, яка забезпечує підтримку та просування для авторів YouTube-каналів. Партнерство з медіамережею дозволяє авторам стати популярними та монетизувати свою роботу.

Маркетингова стратегія посадкової сторінки

Посадкова сторінка була створена для залучення нових авторів для співпраці з SeeZisNet. Як цільову аудиторію розглядалися автори-початківці YouTube. Щоб їх зацікавити, на сайті розміщена докладна інформація про переваги компанії, умови роботи. Для здійснення цільової дії в інформаційних блоках лендингу є кнопки для простого підключення до мережі в два кліки. Наприкінці сторінки розміщено форму зворотнього зв’язку, за допомогою якої можна поставити додаткові питання про співпрацю. У нижньому кутку екрана розміщена довідкова кнопка, натискання якої відкриває сторінку з додатковою інформацією, відповідями на запитання, що часто виникають у ЦА.

Дизайн та юзабіліті посадкової сторінки

Лендинг для SeeZisNet оформлений у кольорах логотипу: червоний колір використовується для акцентів, глибокий синій надає сторінці солідності та сприяє формуванню довіри. Загальний стиль сайту – молодіжний. Як фонові використовувалися зображення зростаючих графіків, що символізують зростання популярності YouTube-каналів у партнерстві з SeeZisNet. Фонові зображення з людьми, які дивляться відео за допомогою різних гаджетів. Інформація доповнена іконками, що полегшують сприйняття.

Контент на сайті розміщено компактно, односторінковий сайт не виглядає перевантаженим. Зображення до інформації про результати співпраці подано в табах і з’являються після наведення курсору на пункт, що цікавить.

Лендинг для партнерской сети YouTube
Сайт для партнерской сети YouTube
Сайт партнерки YouTube
Лендинг для партнерской сети YouTube
Сайт для партнерской сети YouTube
Сайт партнерки YouTube

Технічні особливості сайту

Landing page під ключ від веб-студії “Бізнес Сайт” створено на основі повністю адаптивної верстки. Працювати з сайтом можуть користувачі ноутбуків, планшетів, смартфонів так само легко, як користувачі стаціонарних комп’ютерів. Лендінг коректно відображається у всіх популярних браузерах. Як платформа була обрана WordPress – найпростіша у використанні та зручна CMS. За її допомогою можна керувати контентом на сайті. Повідомлення про надсилання форми зворотного зв’язку надходить на електронну адресу замовника.

Для більшого охоплення аудиторії сайт реалізований двома мовами – російською та англійською, які перемикаються кнопкою у хедері. При створенні лендингу використовувалися ефекти анімації – ховери, які з’являються при наведенні курсору. Сайт виглядає стильним та сучасним, зручним у використанні, та виконує свою основну функцію – залучає до співпраці нових клієнтів.

Сайт: seezisnet.com/ru
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму