+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Односторінковий сайт для презентації магічного шоу Євгена Устименко

Веб-студія Портфоліо Односторінковий сайт для презентації магічного шоу Євгена Устименко

Артист Євген Устименко – випускник Київської Естрадно-Циркової академії, лауреат міжнародних конкурсів, досвідчений фокусник, на рахунку якого понад 200 успішних виступів. Своїм клієнтам фокусник пропонує магічну програму на будь-який бюджет, яка може включати трюки мікромагії, інтерактив, номери сценічної магії та уроки фокусної майстерності. Для презентації послуг та залучення нових клієнтів ми розробили односторінковий сайт, що продає, прикрашений яскравими фото та відео фрагментами, чарівним дизайном і стильними анімаційними ефектами.

Методи залучення цільової аудиторії

Сайт орієнтований, насамперед, на любителів видовищних виступів. Циклічне фонове відео з демонстрацією фокусів з перших секунд занурює відвідувача в захоплюючий світ магічного шоу. Досить часто послуги фокусника мають попит у тих, хто планує святкову подію за участю дітей та дорослих. Для цієї аудиторії ми розмістили рекламне повідомлення в головному блоці про можливість підбору шоу-програми на будь-який бюджет.

Про престиж артиста красномовно «говорить» ряд клієнтів і перелік заслуг у вигляді щаблів з іконками. Мотивують скористатися послугами фокусника численні фото та відео на сайті, які дають яскраве уявлення про талант ілюзіоніста та про те, як виглядає його програма. Для захоплення потенційних клієнтів на сайті розміщені кнопки з анімаційним ефектом: “Замовити” та “Обговорити захід”. Натисканням цих кнопок викликається форма зворотного зв’язку з полями імені та номера телефону.

Тонкощі дизайну

Сайт оформлений у колірній гамі, що відповідає роду занять замовника. Перевага віддана благородному поєднанню золотого та глибокого чорничного кольору. Молодіжний стиль лендингу орієнтований на магію, чаклунство. Крім фонового відео, на сайті розміщена зручна фотогалерея та відеотека. Кожен вид послуг ілюструє відповідне фото із архіву самого артиста.

Особливості програмної частини

Сайт розроблений з використанням адаптивної верстки, що дозволяє переглядати сайт із комп’ютерів, планшетів, мобільних пристроїв. Коректне відображення лендингу забезпечує будь-який інтернет-браузер. Створення сайтів на платформі WordPress надає замовнику можливість керувати повністю інформаційним наповненням сторінки. Саме тому ми інтегрували WordPress та налаштували функцію отримання повідомлень на пошту з модальних вікон. Анімаційні ефекти елементів сайту виконані за допомогою JS та CSS3.

Секрет успіху фокусника-ілюзіоніста полягає в умінні заволодіти увагою глядачів і утримувати живий інтерес до закінчення виступу. А ми зробили все можливе, щоб landing page магічного шоу Євгена Устименко прикував до себе увагу користувачів мережі Інтернет та перетворив кожного відвідувача сайту на безпосереднього клієнта!

 

Сайт: ustimenkomagic.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму