+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт навчального центру з перманентного макіяжу

Веб-студія Портфоліо Сайт навчального центру з перманентного макіяжу

Маркетингова стратегія лендингу

Цей естетичний та легкий для сприйняття лендинг створений для навчального центру «Beauty Image», який проводить навчальні курси по перманентному макіяжу та мікроблейдингу. Студія «Beauty Image» успішно поєднує у навчанні теоретичну та практичну частину, забезпечує учнів усіма необхідними матеріалами та видає після завершення навчання диплом міжнародного зразка, чим забезпечує собі переваги серед конкурентів. Landing був розроблений для залучення учнів до студії та запису на курси нових клієнтів.

Як цільова аудиторія виступають як новачки бьюті-індустрії, так і фахівці, які бажають підвищити кваліфікацію та відточити рівень майстерності. Щоб їх зацікавити та мотивувати до запису на навчальний курс, ми розмістили на першому плані основну інформацію: про місце проведення навчання, вартість та спеціалізацію курсів, тривалість їх проведення. Елементом залучення є знижка, термін дії якої закінчується через 3 дні.

У кожному блоці з інформацією про курси для професіоналів та новачків розміщено кнопку для запису, натисканням якої викликається форма зворотного зв’язку. Додаткова консультація надається у телефонному режимі та у програмі Viber.

Дизайн, колірне рішення

Сайт для навчальної бьюті-студії оформлений в естетичному поєднанні пудрового відтінку, марсала та яскравої фуксії, відтінком якого виділялися ключові елементи сторінки. Фон лендингу реалізований у світлих відтінках із додаванням орнаменту та принта, що складається із значної частини логотипу. Кожен новий блок візуально відокремлюється від попереднього, не порушуючи гармонію сприйняття. Анімації використані плавні, ненав’язливі. Лендинг пейдж оформлений як проста для сприйняття сторінка, асоціюється з красою та косметологічною індустрією. Великі розгорнуті тексти, які важливі для SЕО просування сторінки, приховані в модальних вікнах під кнопкою «Чого ви навчитеся». Для візуального оформлення використано нестандартну фотогалерею, яка органічно виглядає в рамках обраної тематики.

Сайт курсов татуажа
Лендинг курсы пм макияжа
Сайт курсов татуажа
Лендинг курсы пм макияжа

Технічні особливості

Дизайн сторінки повністю адаптивний, зручний для користувачів не лише комп’ютерів, а й планшетів, смартфонів та ноутбуків. У мобільній версії лендингу відсутні відкриті форми зворотнього зв’язку, а кнопки їхнього виклику знаходяться під назвою “Зателефонувати”.

adaptive site course make up Сайт навчального центру з перманентного макіяжу

Сайт коректно відображається у будь-якому із популярних браузерів. Як платформа була обрана CMS WordPress, що забезпечує зручність керування контентом та отримання повідомлень з модальних вікон на вказану адресу електронної пошти.

Створення сайту для «Beauty Image» стало гідною презентацією діяльності навчального центру та способом залучення великого потоку клієнтів на навчальний курс.

Сайт: beauty-image.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму