+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-візитка для презентації інфузійних порт-систем U-PORT

Веб-студія Портфоліо Сайт-візитка для презентації інфузійних порт-систем U-PORT

Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» – одна з найбільших фармацевтичних виробників України, яка спеціалізується на виробництві інфузійних розчинів та приладдя для лікувально-профілактичних закладів. Продукція «ЮРіЯ-ФАРМ» застосовується не лише в Україні, а й постачається до 20 інших країн світу. Інфузійні системи Ю-ПОРТ (U-PORT) виготовляються австрійською компанією-виробником на замовлення корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ». Такі системи відрізняються безпекою та зручністю, широко застосовуються при необхідності тривалих інфузійних терапій.

Маркетингова концепція

Щоб презентувати сучасні порт-системи Ю-ПОРТ та розповісти про їх використання та переваги, компанія замовила виготовлення сайту-візитки у веб-студії «Бізнес Сайт». Оскільки ресурс орієнтований на цільову аудиторію двох типів: лікарі та пацієнти, структура сайту має відповідний вигляд. Перший екран головної сторінки диференціює аудиторію, пропонуючи відвідувачам таку інформацію про продукт, яка буде цікавою та корисною для них.

Оскільки основне призначення порт-системи – тривалі інфузії онкохворим, на сайті передбачена окрема сторінка з переліком онкоцентрів та сортування по всіх областях України, показано їх розміщення на карті. Контакти корпорації виведені на окрему сторінку, на яку веде кнопка у головному меню.

Оформлення та дизайн

Щоб створити сайт-візитку у фірмовому стилі, за основу було взято зелений колір, присутній у логотипі. Для бекграунду головної сторінки використано зображення лікаря. Сайт наповнений якісними фотографіями товару та тематичними зображеннями. Статті, які розміщені на сайті, доповнені схемами, ілюстративним матеріалом, відеосюжетами.

Загальний стиль сайту – діловий, асоціативний. Інформація структурована, легко сприймається завдяки ілюстративному супроводу. У розділі для лікарів розміщено документи та сертифікати у PDF-форматі. Розділ для пацієнтів доповнений формою зворотнього зв’язку, заповнивши який, можна отримати відповіді на питання, що виникли.

 

Програмні особливості сайту

Розробка сайту здійснювалась із застосуванням технологій адаптивної верстки, що забезпечує коректне відображення сторінок на екранах смартфонів та планшетів. Відкривається сайт за допомогою будь-якого сучасного інтернет-браузера. Як платформа використовувалася WordPress, за допомогою якої на сайт додається новий контент. Налаштована зручна адмін-панель для керування контентом.
uport adaptiv  Сайт-візитка для презентації інфузійних порт-систем U-PORT

Промо-сайт багатосторінковий, двомовний.  Під час розробки використовувалися анімаційні ефекти.  Впроваджено загальний пошук по сайту.

Сайт: u-port.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму