+38 (096) 400 15 67

Інтернет-магазин басейнів та засобів по догляду за ними

Інтернет-магазин басейнів та засобів по догляду за ними

Компанія «Ріомар» займається проектуванням та будівництвом басейнів, сервісним обслуговуванням побудованих об’єктів та продажем усіх необхідних засобів по догляду за ними.

Маркетингова концепція

Створення сайту з каталогом товарів мало на меті пошук нових клієнтів та отримання замовлень на проектування та будівництво басейнів, а також оптовий та роздрібний продаж готових басейнів, облицювальних матеріалів, обладнання та інших аксесуарів. Цільова аудиторія інтернет-магазину включає приватних осіб, зацікавлених в установці невеликого басейну для будинку або дачі, а також підприємців, яких цікавить придбання або будівництво великих басейнів, саун, СПА-комплексів. Щоб привернути їхню увагу, на головній сторінці у слайдері розміщено зображення ТОПових товарів, описано переваги співпраці. У хедері є кнопка появи калькулятора вартості послуг. Привернення уваги відвідувача здійснюється за допомогою кнопки “Замовити дзвінок” біля контактних номерів у шапці сайту. Потенційний клієнт може замовити дзвінок менеджера та отримати безкоштовну консультацію щодо будь-яких товарів та послуг компанії.

Ліворуч, у полі зору клієнта, розташований каталог товарів з категоріями та фільтрами, а також блок з акційною пропозицією. Картки товарів зроблено зручними: характеристики, загальний опис та відгуки розділені на окремі вкладки, щоб не перевантажувати увагу. Реалізовано можливість покупки в один клік із заповненням короткої форми зворотного зв’язку. На сторінках з категоріями товарів є інформація про особливості вибору та переваги використання. Вона допомагає клієнту зорієнтуватися в асортименті та сприяє просуванню сайту у пошуковій видачі.

Особливості дизайну

Проводився глибокий редизайн сайту. В оформленні відштовхувалися від відтінків блакитного та синього – кольорів води, чистоти. Як контрастний колір обрали жовтий. Розробили логотип, який прямо асоціюється з басейном, у тих самих фірмових кольорах. У дизайні використовували прямий витягнутий шрифт без засічок. Грамотна графіка робить сайт легким для сприйняття та зручним для цільової аудиторії. Загальний стиль сайту – світлий, чистий. Усі зображення гармонують із основним колірним рішенням. Зручно представлений кошик покупця. В одну колонку винесено товари з підрахунком загальної вартості, а в іншу – порядок оформлення покупки. Створення інтернет-магазинів, зручних для покупця – важливий крок для досягнення успіху в бізнесі.

Интернет-магазин по продаже бассейнов
Сайт по строительству бассейнов
Магазин химии для бассейнов
Личный кабинет интернет-магазина

Програмні характеристики

Сайт зробили повністю адаптивним, з можливістю перегляду та здійснення покупок через смартфони, планшети, ноутбуки, комп’ютери з високою роздільною здатністю екрану. Сторінки коректно відкриваються у будь-якому браузері. Розробка інтернет магазину здійснювалася на платформі OpenCart – движку з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та високою швидкістю завантаження сторінок. Реалізовано пошук по сайту та можливість підписатися на розсилку новин та акційних пропозицій.

Сайт: riomar.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку