+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Односторінковий сайт
під ключ

ВІД РОЗРОБНИКІВ №1
ЗА ВЕРСІЄЮ It rating
Розробка односторінкових сайтів – базова послуга веб-студії Business Site. Ми пропонуємо нашим клієнтам створити односторінник під ключ у тих випадках, коли необхідно швидко запустити продажі в інтернеті.

Крім створення односторінкового сайту, ми професійно налаштуємо контекстну рекламу.
Замовити односторінковий сайт

КЛІЄНТИ, які замовили сайти, що продають

Односторінковий сайт

ОДНОСТОРІНКОВИЙ САЙТ – ЦЕ САЙТ, ВЕСЬ КОНТЕНТ ЯКОГО РОЗМІЩЕНИЙ НА ОДНІЙ HTML-СТОРІНЦІ. ТАКИЙ СПОСІБ ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ДУЖЕ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ АУДИТОРІЇ, ОСКІЛЬКИ ДЛЯ НАВІГАЦІЇ ВІДВІДУВАЧ ВИКОРИСТОВУЄ ЯКІРНІ ПОСИЛАННЯ І ПЕРЕМІЩУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ПО ОДНІЙ СТОРІНЦІ.
Якщо підійти до питання створення односторінкового сайту професійно, то можна отримати дуже потужні результати із залучення нових клієнтів:
 • по-перше, за рахунок швидкості реалізації,
 • а по-друге, за рахунок того, що клієнту не пропонується більше жодного варіанту, крім як замовити Вашу послугу (товар) або залишити сайт.
Коли наша команда надає послугу створення односторінника, ми включаємо всі практичні напрацювання з інтернет-маркетингу (тригери, заголовки, що продають, лічильники), щоб наші клієнти отримували більше продажів з мережі інтернет.
Що таке односторінковий сайт
Замовити односторінковий сайт

Чому 895 клієнтів замовили односторінкові сайти у нашій студії?

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Прозорий офіційний договір на створення односторінкового сайту, який гарантуватиме Ваші інтереси як замовника.
02
Унікальний веб-дизайн, жодних шаблонних рішень. Дизайн односторінкового сайту повністю відповідатиме вимогам сфери бізнесу.
03
Адаптивна верстка сторінки з гарантією відображення у всіх популярних браузерах, мобільних та десктопих пристроях.
04
Зручна система керування сайтом (адмін-панель)
Для кожного сайту ми підключаємо CMS WordPress, щоб Ви могли оперативно змінювати інформацію на своєму односторінковому сайту.
05
Обслуговування «під ключ». Ми розробимо для Вас односторінковий сайт під ключ: складемо технічне завдання, напишемо тексти, що продають, зареєструємо домен і хостинг. Після реалізації проекту – запустимо рекламну кампанію у Google.
06
ROI – повернення інвестицій. Якщо Ви замовите розробку односторінкового сайту у веб-студії Business Site, то залежно від циклів угоди у сфері Вашого бізнесу зможете повернути всі витрати в строк від 3 днів до 3 місяців.
2020

Наша команда займається розробкою односторінкових сайтів ще з 2011 року, коли про цю технологію ще мало хто знав в Україні.

За ці роки напрацювали великий досвід, реалізувавши сотні успішних проектів для наших клієнтів у різних сферах бізнесу.

А починаючи з 2020 року, команда BUSINESS SITE отримала визнання від найавторитетнішого рейтингу IT України.

Замовити односторінковий сайт
Запишіться
на консультацію!
Давайте обговоримо Ваш проект

Портфоліо – наші роботи

regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендинг для курсов татуажа Сайт навчального центру з перманентного макіяжу enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Лендинг пейдж для B2B услуг Landing Page для B2B послуг – будівництво водних майданчиків scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування лендинг для медиасети Лендинг пейдж для медійної мережі SeeZisNet gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Лендинг водостоков Хантер Лендинг для продажу водостічних систем Hunter
Стати клієнтом веб-студії
Введіть номер телефону, щоб отримати професійну консультацію


  Відгуки про нашу веб студію

  7 ПРАВИЛ ОДНОСТОРІНКОВОГО САЙТУ, ЩО ПРОДАЄ

  07
  МАРКЕТИНГ
  Ми глибоко аналізуємо нішу бізнесу та проводимо аналітику клієнтів. Тільки так можна створити пропозицію, від якої складно відмовитися та грамотно розмістити її на Вашому одно сторінковому сайті.
  Аналіз ніші перед створенням односторінника
  06
  КОПІРАЙТИНГ
  Ми використовуємо 4U-заголовки, а також готуємо тексти таким чином, щоб максимально доступно донести вигоди роботи з Вашою компанією цільовій аудиторії, яка відвідуватиме Ваш односторінковий сайт.
  Копірайтінг на односторінковий сайт
  05
  ПРОФЕСІЙНИЙ ДИЗАЙН
  Ми не використовуємо шаблони та зображення низької якості з інтернету. Веб-дизайн сайту буде індивідуальним, з якісною інфографікою та зображеннями.
  Професійний веб-дизайн односторінкових сайтів
  04
  АДАПТАЦІЯ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ
  З 21.04.2015 команда пошукової системи Google внесла зміни до пошукових алгоритмів, віддаючи перевагу односторінковим сайтам, адаптованим під мобільні пристрої.

  При розробці односторінника наші дизайнери та верстальники створюють 3 версії макета: для смартфонів, планшетів та настільних комп'ютерів. Це забезпечить зручність для Ваших клієнтів, а також стане конкурентною перевагою у пошуковій видачі.
  Адаптація односторінкових сайтів
  03
  ОПТИМІЗАЦІЯ ПІД ПОШУКОВУ СИСТЕМУ GOOGLE
  Завдяки базовій оптимізації односторінкового сайту, Ви отримуватимете не тільки дорогий трафік (відвідувачів) від контекстної реклами, але й природний, органічний трафік з пошукових систем.
  Оптимізація односторінкових сайтів під ПС
  02
  ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ СТОРІНКИ
  Чим довше завантажується посадкова сторінка, тим менше користувачів залишиться на ній, що вкотре знижує конверсію сайту.

  При замовленні односторінкового сайту у веб-студії Business Site наші фахівці оптимізують зображення, а також програмний код. Ваші клієнти зможуть швидко відкрити та переглянути сайт-односторінник та оформити на ньому замовлення.
  Оптимізація швидкості завантаження сайту
  01
  АНАЛІТИКА
  Після створення односторінкового сайту ми підключаємо до нього системи аналітики: Google Analytics, налаштовуємо цілі та конверсії, використовуємо компонувальники URL для додавання параметрів відстеження ефективності рекламних оголошень.

  Це дозволить бачити не тільки рівень відвідування та поведінку Ваших потенційних клієнтів на сайті, але й дасть змогу відстежувати доцільність витрат на той чи інший канал реклами. Це дозволить оптимізувати рекламний бюджет.
  Підключення Google Analytics до односторінкового сайту

  ЦІНА СТВОРЕННЯ односторінкового сайту

  від 22 860 грн. від 12 днів
  Звичайна ціна
  26 790 грн.
  Отримайте 4 варіанти
  розрахунку вартості
  протягом 1 робочого дня!
  З 24.03.2023 підвищення вартості
  розробки односторінкового сайту

  Запросіть індивідуальну
  комерційну пропозицію


   Ваші дані у безпеці!
   Ніколи не будуть передані 3 особам

   Способи оплати послуг із створення односторінкового сайту

   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
   • Bitcoin, Ethereum
   • Приват24
   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
   • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

   Повернення коштів, рекламації та гарантії

   • З кожним клієнтом ми укладаємо офіційний договір на надання послуг зі створення мобільних додатків, у якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
   • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

   ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

   Односторінковий сайт чи сайт-візитка?

   У односторінкового сайту і сайту-візитки зовсім різні цілі, тому порівнювати їх некоректно :) Сайт-візитка - це власне візитка, розміщена в інтернеті і на ній розміщена лише коротка інформація про компанію та її контакти. Завдання односторінкового сайту – конвертація відвідувачів сайту у Ваших клієнтів. Відповідно інформація, розміщена на односторінковому сайті, має бути оформлена відповідно до правил копірайтингу, що продає, та usability (юзабіліті).

   Як продавати через односторінковий сайт?

   Механізм залучення клієнтів через сайт-односторінник простий та безвідмовний. Команда нашої веб-студії створить для Вас професійний односторінковий сайт та налаштує контекстну рекламу в Google Adwords, яка привабить цільових відвідувачів.

   На якій платформі Ви робите сайти-односторінники?

   Односторінковий сайт – нескладний веб-сайт, тому наша команда застосовує для розробки CMS WordPress. Це найпопулярніша у світі платформа для сайтів, блогів та landing page, завдяки якій ви легко, без знань програмування, зможете змінювати або додавати будь-який контент – редагувати тексти, додавати фото та відео, змінювати ціни та інше.

   Чи використовуєте Ви шаблони для розробки односторінкових сайтів?

   Наша команда вважає використання готових шаблонів абсолютно непрофесійним підходом. Тому при створенні односторінкових сайтів дизайнери веб-студії Business Site розробляють унікальний дизайн на основі Ваших побажань та сучасних тенденцій веб-дизайну. Обов'язково враховуються правила та специфіка вимог usability (юзабіліті). Тільки так можна досягти професійного оформлення односторінкового сайту.

   Що входить у вартість створення односторінкового сайту?

   Ціна розробки односторінкового сайту залежить від функціоналу та кількості витраченого часу спеціалістів, задіяних у вашому проекті. До кошторису проекту входить: маркетинговий аналіз ніші; створення прототипу сайту; унікальний дизайн самого односторінника, що продає; розробка дизайн-макетів сторінок «Дякуємо», 404 та мобільної версії сайту з продуманими ефектами анімації та тригерами; написання текстів, що продають, для сайту; підключення та налаштування адмін-панелі WordPress; підключення підвищеної безпеки сайту; базова SEO оптимізація односторінника під пошукові системи; написання ефектних сніпетів; підключення та налаштування Google Analytics; інтеграція сайту з CRM Бітрікс24 для обліку лідів та ін.
   Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
   Ок
   Дізнайтесь ціну розробки
   Заповніть цю форму