+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування

Веб-студія Портфоліо Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування

Фармацевтична компанія Віола — провідний дистриб’ютор в Україні, який є офіційним представником міжнародних виробників ефективних лікарських засобів. Діяльність компанії підтверджено сертифікатом GDP.

Колдфлю — комбінований лікарський препарат для ефективного та швидкого лікування симптомів грипу та застуди. Має жарознижувальну, знеболюючу, деконгестивну та протиалергічну дію. Препарат індійського виробника Genom (дистриб’ютором в Україні є компанія Віола).

Важливо! Колдфлю відноситься до лікарських препаратів. Згідно чинного законодавства України, на сайтах з інформуванням про лікарську дію засобу має бути текстове супроводження: “Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я”. Розмір тексту: мінімум 15% від об’єму сайту.

Усі законодавчі норми веб-студією Business Site дотримані.

Який запит до команди Business Site мав замовник?

 • Створити лендінг для лікарського препарату Колдфлю зі збереженням наявного корпоративного стилю, логотипу компанії та фото упаковки.
 • Зробити анімацію блоків: головного банеру та блоку “Контакти”.
 • Підготувати унікальні тексти українською мовою для основної версії сайту. Додаткова мова при виборі — англійська.
 • Надати доступ до редагування контенту сайту у адміністративній панелі.
 • Додати на сторінку детальну інструкцію щодо препарату: склад препарату, показання, протипоказання, спосіб застосування та дози, передозування, побічні реакції, умови зберігання.
 • Зробити посилання на сайт компанії Віола активними при натисканні на логотип у верхній шапці та назву поряд.
 • Зробити клікабельними кнопки для переходу на сайти партнерів для придбання лікарського препарату Колдфлю (на лендінгу придбання неможливе).

Що було зроблено командою Business Site?

 1. Стильний дизайн. Збережено кольори, притаманні вже існуючому корпоративному стилю та створені блоки з гармонійним поєднанням доступних кольорів та відтінків.
 2. Основна сторінка — україномовна. За замовчуванням лендінг відображається українською мовою. Додаткова мова вибору — англійська.
 3. Верстка для ПК, планшетів, мобільних телефонів. Верстка зроблена з гарантію відображення у: IE11, Google chrome 45, Firefox 43, Яндекс Браузер 14, Opera 32, Safari 9, Edge та вище.
 4. Програмування. Лендінг розміщено на CMS WordPress. У адміністративній панелі надано доступ до редагування контенту.
 5. Тестування. Тестувальник Business Site перевірив роботу сайту, його окремих блоків та посилань.
 6. Перенесення на основний хостинг та домен. Тестова версія знаходилася на тестовому хостингу. Після проведення тестування, лендінг перенесено на постійний домен та хостинг.

Результат роботи команди Business Site

Командою спеціалістів Business Site створено стильний лендінг з анімацією для лікарського препарату Колдфлю. Сайт представляє собою інформаційну сторінку з дотриманням норм українського законодавства.

Ви можете замовити лендінг чи інший тип сайту у веб-студії Business Site через зручну форму зворотнього зв’язку або за телефоном.

Сайт: coldflu.in.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму