+38 (096) 400 15 67

Створення сайтів

Створення сайтів - основна спеціалізація команди Business Site, компетенція, яку ми розвиваємо з 2011 року, розробивши понад 800 успішних корпоративних сайтів, інтернет-магазинів та лендингів.

Спираючись на свій досвід, ми гарантуємо високу якість розробки та відповідність готового продукту всім стандартам 2023 року - мобільна адаптація, висока швидкість завантаження сторінок, оптимізація під пошукові системи.

Замовити створення сайту - означає переконатися в якості
розробки у веб-студії Business Site

Клієнти

які замовили створення сайту під ключ:

Клієнт 1
Клієнт 2
Клієнт 3
Клієнт 4
Клієнт 5
Клієнт 6

Що отримують наші клієнти
в рамках послуги створення сайту

Маркетинговий аналіз

Цей етап охоплює дослідження ринку і потреб цільової аудиторії, щоб визначити ефективний спосіб досягнення бізнес-цілей сайту. У рамках маркетингового аналізу проводиться аналіз конкурентів, вивчається поведінка аудиторії, визначаються ключові слова і обираються канали маркетингу для просування сайту.

Написання текстів, що продають

Cтворення інформативного контенту з унікальними пропозиціями та перевагами продукту, який переконує цільову аудиторію здійснити покупку на сайті. Написання текстів, що продають, передбачає створення читабельного та оптимізованого під пошукові системи контенту.

Розробка дизайн-макетів

Це створення графічних зображень, що представляють структуру, візуальне оформлення і компонування сайту. Дизайн-макети допомагають візуалізувати кінцевий результат і оцінити юзабіліті сайту. Важливою вимогою є адаптація макетів сайту під мобільні пристрої, планшети та HD-девайси.

Веб-верстка сторінок сайту

Це процес створення HTML, CSS і JavaScript коду для реалізації візуального оформлення і функціональності сайту. Веб-верстка є важливою частиною процесу створення сайту, оскільки від неї залежить зручність користувача і SEO-оптимізація.

Програмування та інтеграція з CMS

Це створення користувацького інтерфейсу для подальшого керування функціоналом сайту без знання програмування. Програмування та інтеграція з CMS WordPress або OpenCart є важливими кроками, щоб забезпечити швидкий і зручний доступ до управління сайтом.

Наповнення контентом

Це додавання текстового, графічного та мультимедійного контенту на веб-сторінки. Контент визначає цінність і релевантність сайту для користувачів. Контент має бути унікальним, інформативним та оптимізованим для пошукових систем.

Оптимізація під пошукові системи

Цей етап охоплює впровадження елементарних елементів пошукової оптимізації на сайт, наприклад метадані, ключові слова, зрозумілі людині URL-адреси, аналітичні інструменти тощо. Метою оптимізації під пошукові системи є підвищення ранжування сайту в пошуковій видачі, збільшення його відвідуваності та залучення більше цільового трафіку.

Тестування

Це перевірка функціональності сайту та зручності використання перед запуском. Тестування сайту дає змогу виявити помилки та недоліки на розробленому сайті та виправити їх до того, як сайт стане доступним для користувачів. Тестування проводиться з використанням автоматичних і ручних методів, а також спеціального програмного забезпечення.

Розміщення на сервері клієнта

Це процес завантаження і встановлення розробленого сайту на сервер, який буде хостити сайт і робити його доступним в інтернеті. Включає вибір відповідного хостингу і завантаження файлів на сервер, а також розгортання бази даних.

Створення сайтів будь-якої складності у

веб-студії Business Site

Портфоліо

- наші роботи

З чого складається ціна розробки сайту

Приблизний розрахунок вартості трудовитрат фахівців на
створення невеликого корпоративного сайту

Команда Обов'язки К-сть робочих годин
SEO-оптимізатор Збір семантичного ядра, розробка структури сайту відповідно до вимог Google 8
Копірайтер-маркетолог Аналіз конкурентів, написання текстів, що продають, складання прототипів 16
Дизайнер Розробка дизайн-макетів сторінок інтерактивних елементів 80
Верстальник-програміст Верстка сторінок, інтеграція з системою управління сайтом (CMS WordPress), розміщення сайту на сервері 24
Тестувальник Перевірка роботи сайту, його коректного відображення на різних пристроях і браузерах, вичитування 8
Менеджер проекту Організація роботи команди та комунікації з клієнтом, контроль виконання термінів 30

Як проходить робота з розробки сайту

 1. Ми вивчаємо Ваш бізнес цільову аудиторію, конкурентів, Ваші товари та послуги
 2. Створюємо прототип сайту на основі якого погоджуємо маркетингову концепцію та тексти, що продають
 3. Розробляємо дизайн сайту, графічно оформляємо структуру, що продає, під Ваші завдання та побажання
 4. Верстаємо та програмуємо сайт, на підставі узгодженого дизайну
 5. Налаштовуємо систему аналітики яка дозволить відстежувати відвідування сайту, джерела трафіку, а головне ефективність того чи іншого рекламного каналу
 6. Запускаємо рекламну кампанію в Google, яка приведе цільових відвідувачів на Ваш лендинг, готових замовляти Ваші товари та послуги

Чому 895 клієнтів обрали

веб-студію Business Site

2011Рік заснування
895+Реалізованих інтернет-проекті
13577ключових слів в ТОП-10 Google
6.36%середній показник конверсії сайтів, створених веб-студією
 • Ми практики! Сайти, створені в нашій веб-студії, мають показник конверсії від 12 до 35%. Це було досягнуто шляхом впровадження та тестування найновіших технологій інтернет-маркетингу.
 • Маркетинг. Ми дуже ретельно підходимо до складання UI/UX прототипу Вашого майбутнього сайту, щоб він був 100% зручним і зрозумілим для Ваших клієнтів.
 • Унікальний дизайн. Ми не використовуємо шаблони при створенні сайтів, всі дизайн-рішення унікальні та розробляються під Ваші бізнес-завдання.
 • Кросплатформна та кросбраузерна верстка. Ваш сайт буде адаптований під усі популярні дозволи мобільних пристроїв, а також усі популярні браузери.
 • Зручність. Ми підключаємо найпростішу у використанні платформу (CMS) Wordpress для того, щоб Ви могли оперативно змінювати ціни, зображення, тексти та інший контент.
 • Ми гарантуємо високу швидкість завантаження сторінки, підвищений рівень безпеки лендингу, а також його базову оптимізацію під пошукові системи (SEO).
 • Ви отримаєте систему, яка надійно залучатиме нових замовників до Вашого бізнесу з мережі інтернет.

Наша команда

Максим Дімура
Максим Дімура
Директор
Маргарита Іванченко
Маргарита Іванченко
Менеджер проектів
Технічний керівник
Андрій Слободенюк
Технічний керівник
Максим Герасько
Максим Герасько
Керівник SEO-відділу
Олена Омельченко
Олена Омельченко
Дизайнер
Олександр Харченко
Олександр Харченко
Front-end, Back-end developer
Лада Коваленко
Лада Коваленко
Копірайтер-перекладач
Світлана Ганжа
Світлана Ганжа
Контент-менеджер
Лаша Годуадзе
Лаша Годуадзе
PPC спеціаліст, таргетолог

Технології, які ми використовуємо
при створенні сайтів

wordpress

WordPress

Платформа (CMS) для створення сайтів

opencart

OpenCart

Безкоштовна та зручна платформа для розробки інтернет-магазинів

css

CSS3

Сучасна технологія стилізації сайтів, каскадних таблиць стилів

html

HTML5

Остання версія мови гіперрозмітки

php

PHP

Популярна мова веб-програмування сайтів (back-end)

mysql

MySQL

Бази даних веб-сайтів та інтернет-магазинів

jquery

JavaScript и jQuery

Популярні мова та фреймворк для front-end

ajax

Ajax

Сучасна технологія, що дозволяє відображати контент на сайті без перезавантаження сторінки

Відгуки про Business Site

Питання відповідь

Яка вартість створення сайту під ключ у вашій веб-студії?
Яка вартість створення сайту під ключ у вашій веб-студії?
Business Site

Вартість створення сайту під ключ, що пропонується нашою веб-студією, одна з найдоступніших, лише 22 860 гривень. Вартість може збільшуватись в залежності від складності технічного завдання або індивідуальних побажань клієнта в оформленні та функціоналі.

Підсумкову ціну створення веб-сайту під ключ ми зможемо сказати після того, як Ви заповните бриф, вказавши всі свої побажання.

Ціна формується з урахуванням усіх етапів, які опрацьовує команда. Це унікальний дизайн головної та кожної внутрішньої сторінки сайту-візитки, дизайн важливих кнопок: форм зворотного зв'язку, сторінок «Спасибі», опис товарів, блогу, контактів; кросбраузерна та кросплатформова верстка; налаштування адміністративної панелі сайту; створення цікавого та SEO-оптимізованого контенту на різну кількість сторінок. Плюс, вартість реалізації проекту буде залежати від того, чи потрібна вам подальша SEO-оптимізація, підготовка ефективних сніпетів, а також налаштування та подальша робота з digital-аналітикою через Google Analytics. Додатково надаємо послуги з підключення CRM Бітрікс24. У вартість розробки вже входить навчання з адмін-панеллю.

Вартість послуг вказується в офіційному договорі до початку виконання робіт.

Які терміни створення веб-сайту під ключ?
Які терміни створення веб-сайту під ключ?
Business Site

Мінімально нам потрібно до 5 днів, щоб створити сайт під ключ, але іноді може вистачити і 4-х днів. Все залежить від конкретних побажань замовника та всього технічного завдання. Для того, щоб наші фахівці витратили менше часу, необхідно заповнити бриф, в якому точно вказати – який саме сайт вашої мрії ви бачите, позначивши:

 • вигляд;
 • кількість сторінок;
 • рубрики.

Оскільки основне завдання сайту під ключ у швидкому залученні трафіку на сайт за рахунок налаштованої контекстної реклами, треба максимально швидко створити веб-сайт, запустити його і працювати над SEO-оптимізацією. У нашій роботі були приклади, коли створювали сайт за 3 робочі дні, оскільки спочатку було точно описано всі важливі аспекти та команді професіоналів залишилося продуктивно попрацювати над прототипом, запропонувати на вибір клієнту відповідний дизайн, опрацювати верстку, в тому числі і адаптивну. Деякі складніші проекти можуть створюватися і до тижня.

На якій платформі ви створюєте веб-сайти?
На якій платформі ви створюєте веб-сайти?
Business Site

У більшості випадків ми створюємо сайт під ключ на CMS Wordpress (Вордпрес), яка досить легка та зручна у подальшому керуванні. Система дозволяє коректно працювати як повноцінному інтернет-магазину з безліччю товарних позицій, так і особистому блогу, корпоративному сайту, і, зрозуміло, сайту-візитці.

Залучає в цій системі управління досить проста адміністративна панель, зрозумілий інтерфейс, який стане доступним навіть для тих, хто раніше не мав справу з адмініструванням особисто створеного під ключ сайтом.

CMS Wordpress на тлі інших систем керування досить часто оновлює шаблони, розширює можливості, дозволяючи точно та якісно втілювати усі побажання замовника.

Наша команда постійно розширює свої вміння та можливості, спілкуючись із розробниками по всьому світу, черпаючи нові ідеї та креативні рішення.

Однозначний плюс "движка" - у відкритому коді, що дає більший функціонал. Надалі сайти, створені на Wordpress, можна доповнювати, розширювати, покращувати, модернізуватись під потреби свого бізнесу.

Приклади наших робіт, створених на базі цієї системи, можна побачити в рубриці «Портфоліо», оцінивши їх видову різноманітність: сайти-візитки, блоги та форуми, стрічки новин та портали, дошки оголошень, лендинги.

Створення сайтів на CMS Wordpress особливо потрібне серед SEO-фахівців, оскільки система управління дозволяє швидко вносити корективи, виправляти тексти, насичуючи їх необхідними ключовими поняттями. Плюс, що доступна можливість покращення багатьох технічних характеристик для прискорення завантаження, коректного відкриття сайту в різних браузерах та на різних гаджетах.

Як я зможу додавати нові сторінки на свій сайт?
Як я зможу додавати нові сторінки на свій сайт?
Business Site

Це питання цікавить багатьох клієнтів, які лише на старті бізнесу та буквально підкорюють онлайн-простір. Можливість подальшого розширення товарних позицій, рубрик, сторінок закладається на стартовому етапі. Зрозуміло, ми передбачаємо можливість подальшого редагування, розширення контенту не лише текстом, а й такими елементами, як:

 • зображення;
 • графіка;
 • анімація;
 • відео.

Все це легко зробити в адміністративній панелі. Ми навчимо працювати з нею, тим більше, що навчання входить до загальної вартості проекту. Фахівець команди детально покаже та пояснить, допоможе опрацювати етапи, як додавати не лише сторінки, а й блоки, запровадити блог чи розширювати каталог новою товарною пропозицією. Особливо це важливо для тих, хто від початку створює сайт-каталог і надалі хоче розширювати його до повноцінного інтернет-магазину; починає з сайту, а потім переходить у масштабний корпоративний стиль.

Покращувати та модернізувати згодом можна і головне меню, впроваджуючи в нього нові кнопки. Плюс, що після навчання легко додайте кнопку зворотного зв'язку або «Кошики».

Доповнять сайт можна в будь-який зручний для вас час, при чому це робити можна регулярно, не побоявшись порушити його цілісність та структуру.

Блог – статті про створення сайтів

Як обрати платформу для корпоративного сайту?

Створення корпоративного сайту є необхідним кроком для будь-якого бізнесу, який прагне до розвитку та приваблення нових клієнтів у 2023 році. Вибір платформи (CMS – content management system) при створенні сайту – це ключове рішення, яке буде визначати подальшу вартість підтримки розвитку та SEO-просування сайту. У цій статті розглянемо основні критерії вибору платформи для корпоративного сайту, […]

15.03.2023
Автор: Максим Димура
Як створити ефективні заголовки та опис для Landing Page?

Landing Page – це веб-сторінка або окремий односторінковий сайт, який компанії використовують для просування своїх спеціальних пропозицій та маркетингових активностей. Метою створення лендінгу є конверсія – перетворення відвідувачів на покупців, і для цього необхідно правильно підібрати заголовок та опис сторінки. Чому важливо якісно проробити заголовок та опис лендінгу? Приваблення відвідувачів на Landing Page коштує дорого! […]

10.03.2023
Автор: Максим Димура
Що таке сайти-квізи?

Квіз-сайт – ефективний маркетинговий інструмент, що базується на гейміфікації взаємодії з користувачем. Принцип квізу дуже простий: користувачеві пропонують відповісти на кілька питань у форматі тесту, а за результатами аналізу його відповідей обіцяють дати щось корисне чи цікаве. Наприклад, класично-гумористичний тест “Який ви торт?” із соцмереж – одне з різновидів квізу; пропозиція відповісти на кілька питань […]

11.02.2023
Автор: Максим Димура
Що таке CRM-система

Перша CRM система “Day-Timer” з’явилася в 1947 році і основним завданням було збільшення продажів. За допомогою новинки менеджерам було простіше керувати контактами та продавати більше. До речі, неофіційно прототипом сучасної CRM вважають додаток компанії ACT!, яка випустила додаток для управління контактами в 1897 році. Сучасні CRM розширили свій функціонал і, крім управління контактами клієнтів, використовуються […]

11.02.2023
Автор: Максим Димура
Принцип Mobile First для розробки дизайну сайтів

Mobile First – це принцип, згідно з яким розробляється UI/UX інтерфейс сайту для розширень, які встановлюються на смартфони. У подальшому дизайн-макети масштабуються під планшетні та desktop-пристрої. У 2023 році, коли в середньому користувач проводить 7 годин в інтернеті і більшу частину часу робить це з мобільного телефону, важливо надавати пріоритет саме мобільній версії сайту. Сайт, […]

09.02.2023
Автор: Максим Димура
Що таке SMM?

Social Media Marketing (SMM) – це один із способів просування в бізнесі, який полягає у залученні на сайт цільової аудиторії із соціальних мереж, форумів, веб-блогів. У такій соціальній мережі як Facebook, яка, як і раніше, залишається лідером серед інших, кількість активних відвідувачів на місяць вже перевищила 2,5 мільярда. Інші соціальні мережі, наприклад: Instagram, TikTok також […]

08.02.2023
Автор: Максим Димура
Посадкова сторінка – якою має бути?

Посадкова сторінка – це будь-яка сторінка сайту або інтернет-магазину, на яку ви направляєте трафік за допомогою реклами. Це та сторінка, на яку потрапляє людина, яка клікнула на вашу рекламу. Посадкова сторінка, як інструмент продажів 2023 року, вважається одним з найефективніших. Важливо зробити сторінку привабливою, зрозумілою для користувача та зручною у пошуку інформації або контактів для […]

07.02.2023
Автор: Максим Димура
Як збільшити відвідуваність сайту

Відвідуваність сайту (трафік) – це кількість унікальних користувачів, які в обмежений період заходили на сайт. Висока відвідуваність в інтернеті як хороший потік покупців у магазині — забезпечує стабільний приплив прибутку. Звісно, це справедливо лише у разі зацікавленості відвідувачів у товарі та відповідності того, що привело їх до магазину чи на сайт, їх первинним очікуванням. Трафіком […]

02.02.2023
Автор: Максим Димура
UX/UI дизайн – що це таке та як його правильно застосовувати

Визначенням UX та UI вже близько 70 років, але навіть дизайнери не зовсім розуміють, що це таке. Обидві ці складові мають значення для отримання фінального результату у вигляді продуманого дизайну, що продає, і залежні один від одного. Їх не варто порівнювати, а розглядати треба окремо. Ми розповімо, що приховано за абревіатурами і чи так це […]

20.01.2023
Автор: Максим Димура

Оплата послуг створення сайтів

 • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-тя група)
 • Bitcoin, Ethereum
 • Приват24
 • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи - платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису і оплачується додатково)
 • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

Гарантії та повернення коштів

 • Веб-студія Business Site з кожним клієнтом укладає офіційний договір на надання послуг зі створення сайту. Договір передбачає повернення коштів у разі розірвання.
 • Якість наданих нами послуг і відповідальність за виконання взятих на себе зобов'язань гарантується договором і чинним законодавством України.

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Замовити сайт