+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Створення сайту під ключ

Створення веб-сайтів під ключ – це основна спеціалізація команди веб-студії BUSINESS SITE, компетенцію якої ми розвиваємо з 2011 року, розробивши понад 600 успішних корпоративних сайтів, інтернет магазинів та лендингів.


Переконайтеся у нашій якості розробки сайтів під ключ
Замовити сайт під ключ Зателефонувати

КЛІЄНТИ які замовили створення сайту під ключ:

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ створення сайту під ключ?
МАРКЕТИНГОВИЙ АНАЛІЗ БІЗНЕСУ І КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА. СТВОРЕННЯ ВЕБ-САЙТУ дозволяє вашому бізнесу увійти в конкурентне середовище, знаючи наперед, чого чекати і чим живе ринок. Важливо зрозуміти: що в конкурентів краще, а що гірше, що пропонують, а які пропозиції ще вільні. Проаналізувавши сайти та реклами інших фірм, ви зможете більш реалістично сформувати портрет свого потенційного клієнта, точно окресливши його бажання та потреби. Аналіз маркетингових стратегій ваших потенційних конкурентів дозволить окреслити більш грамотну та ефективну рекламну кампанію в мережі.
НАПИСАННЯ SEO-ОПТИМІЗОВАНИХ ТЕКСТІВ, ЩО ПРОДАЮТЬ. Недостатньо просто замовити створення веб-сайту під ключ, важливо постійно займатися його SEO-просуванням, покращуючи показники видачі в пошукових системах, модернізуючи та роблячи якіснішим контент, постійно стежити за якістю інформації, релевантними запитами, ключовими поняттями. Оптимізований контент набагато ефективніше сприймається пошуковими системами, видаючи ваш сайт серед перших на запит.
РОЗРОБКА ДИЗАЙН МАКЕТІВ СТОРІНОК. Для клієнта важливо, щоб інформація на сайті була релевантною, актуальною, добре сприймалася при перегляді. Для цього ми підбираємо колірне рішення, створюємо цілісні композиції. Особливу роль у створенні веб-сайтів під ключ відіграє дизайн макетів сторінок. У своїй роботі ми використовуємо Mobile First, який передбачає, що ваш ресурс буде відкриватися і на мобільних гаджетах. Ми пропонуємо ефективну філософію дизайну у діалозі з технічною частиною. Застосовуючи UI/UX враховується власний досвід користувача у порівнянні з характеристиками інтерфейсу. Такий напрямок роботи дозволяє створити інтерфейс, красивий, зрозумілий і близький клієнту, який зайшов на ваш сайт.
ВЕРСТКА САЙТУ. Один із головних технічних етапів у створенні сайту. Використовуючи мову CSS, покращуємо зовнішній вигляд елементів та можемо налаштувати поведінку деяких. Працюючи на базі JavaScript, вдається реалізувати масштабні та навіть сміливі, з дизайнерської точки зору, проекти. Фахівці працюють над адаптивною версткою, щоб сайт відкривався на смартфонах, планшетах. Впроваджуючи принцип кросбраузерності, ваш сайт буде коректно і швидко відкриватися в Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera.
ПРОГРАМУВАННЯ ІНТЕГРАЦІЯ З CMS. Враховуючи технічну складність та завантаження сайту, важливо правильно вибрати для сайту CMS – систему керування. Замовивши у нас, додатково можете замовити навчання персоналу користуванню панеллю адміністратора. Залежно від поставлених завдань клієнтом та очікуваної функціональності, ми використовуємо Php Shop, MySQL AJax, WordPress. Система Php Shop – вдале рішення для інтернет-магазину, MySQL підходить для робіт з каталогами, великими онлайн-майданчиками, зокрема, плейс маркетами. Система AJax ідеально розроблена для інтерактивних проектів, а WordPress підходить для сайтів-візиток, лендингів, блогів.
НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ. Ми пропонуємо не тільки технічну роботу в рамках створення сайтів, але ще й наповнення контентом, який хочеться читати, а значить, робити замовлення у вас на сайті. Принципово відмовившись від «простирадл текстів», працюємо не просто з легкістю сприйняття, а й над корисністю інформації, її унікальністю та важливістю для клієнта. Інформація має бути не тільки релевантною під алгоритми пошукових систем, але й корисною, цікавою, легко представленою для користувача. Ми готові оформити постійні рубрики та регулярно наповнювати сайт новими статтями, оглядами, вести блог.
ОПТИМІЗАЦІЯ ПІД ПОШУКОВІ СИСТЕМИ, НАЛАШТУВАННЯ АНАЛІТИКИ. Ми використовуємо всі дозволені та ефективні методи, щоб пошукові системи правильно інтерпретували ключові запити користувачів та вели на ваш сайт, а самим клієнтам було комфортно знайти всю необхідну інформацію на його сторінках. Алгоритми пошукових систем змінюються регулярно, і наша команда пропонує вам не тільки створення сайтів під ключ, але й проведення робіт з їхньої оптимізації з урахуванням актуальних правил кожної пошукової системи. Для відстеження трафіку, перевірки ефективності рекламних стратегій та зміни маркетингових стратегій допоможемо налаштувати аналітику та використовувати її результати на регулярній основі.
ТЕСТУВАННЯ. Замовляючи створення сайту під ключ, перед тим, як віддати кінцевий продукт замовнику, проводимо його детальне тестування, щоб визначити, де є помилки і відразу виправити їх. Це дозволяє готовому ресурсу одразу заробити, а нашим клієнтам не треба витрачати час на пошуки багів. Фахівці тестують усі моменти, щоб підсумковий результат був ідеальним та повністю відповідав побажанням замовника.
РОЗМІЩЕННЯ НА ОСНОВНОМУ СЕРВЕРІ. Фінальним етапом створення веб-сайту є його розміщення на основному сервері. З урахуванням побажань клієнта та бюджету, можна обрати як безкоштовний, так і платний варіант. Важливу роль грає і те, який розмір сайту. Як правило, для інтернет-магазинів, лендингів та блогів використовують віртуальний хостинг. Віртуальний сервер застосовується, якщо на сайті багато програм, відео. Фізичний або виділений сервер незамінний для розміщення масштабних проектів, для яких важлива безпека та висока продуктивність.
Створення дизайну сайту Елемент дизайну сайту Елемент дизайну сайту Елемент дизайну сайту Елемент дизайну сайту Елемент дизайну сайту Елемент дизайну сайту Елемент дизайну сайту

Скільки коштує створення сайту під ключ?

Landing Page

маркетинговий інструмент для швидкого залучення клієнтів за допомогою Ads

від 22 860 грн.
Односторінковий сайт

починайте продавати в інтернеті за допомогою простого та зручного односторінкового сайту

від 22 860 грн.
Сайт-візитка

якісно та компактно презентувати компанію в інтернеті

від 19 780 грн.
Корпоративний сайт

просувати бренд і показати серйозність бізнесу

від 21 680 грн.
Створення інтернет-магазину

знайти цільову аудиторію та запустити масові продажі товарів

від 53 860 грн.
Створення сайту-каталогу

продемонструйте повний асортимент Вашої продукції

від 21 680 грн.
Замовити сайт

З чого складається ціна розробки сайту:

Ціна створення сайту, як і будь-якої іншої послуги, розраховується виходячи з часу, за який необхідно вирішити бізнес-завдання клієнта.

Наша веб-студія працює за схемою "fix-price" (фіксована ціна). Ми спочатку обговорюємо завдання клієнта та результат, якого необхідно досягти. На підставі цього оцінюємо вартість створення сайту та фіксуємо вартість договором.

Нижче візуально показано, з яких видів робіт може складатися створення сайту:

Заповнення брифу та
складання технічного завдання
Підписання договору
на створення сайту
Узгодження веб-дизайну
Верстка, програмування,
тестування
Підтримка та розвиток сайту
Аналіз ніші
Копірайтинг
Маркетинговий аналіз
Розробка прототипу
Дизайн сайту
Адаптація під мобільні пристрої
Підключення адмін-панелі (CMS)
Налаштування ЧПУ
Наповнення контентом (тексти та зображення)
Підключення Google Analytics
Базова оптимізація під пошукові системи
Налаштування корпоративної пошти
Кросбраузерність (адаптація сайту під всі популярні браузери)
Інтеграція сайту з CRM Бітрікс24
Налаштування захищеного з'єднання https

Портфоліо – наші роботи

vas pir logo Інтернет-магазин пекарні “Василеві пироги”: трирівнева структура, фільтр та замовлення пирогів в один клік Інтернет-магазин пекарні “Василеві пироги”: трирівнева структура, фільтр та замовлення пирогів в один клік viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола sigan logo Лендінг для лікарського засобу: анімація, двомовність та наповнення унікальними текстами Лендінг для лікарського засобу: анімація, двомовність та наповнення унікальними текстами watel logo Сайт-каталог антикваріату Watel antik: ретро стиль, “картинний” дизайн та близько 1500 ексклюзивних позицій Сайт-каталог антикваріату Watel antik: ретро стиль, “картинний” дизайн та близько 1500 ексклюзивних позицій enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал tilda logo Лендінг для лікарського засобу Тилда: дотримання корпоративного стилю та інформативність блоків Лендінг для лікарського засобу Тилда: дотримання корпоративного стилю та інформативність блоків regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами dgenagra logo Лаконічний лендінг з дотриманням корпоративного стилю для лікарського засобу Дженагра від Віола Лаконічний лендінг з дотриманням корпоративного стилю для лікарського засобу Дженагра від Віола asman logo Розробка landing page для виробника товарів військового призначення "Асман-Тенгрі" в Киргизії Розробка landing page для виробника товарів військового призначення “Асман-Тенгрі” в Киргизії gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс max party logo Інтернет-магазин MaxParty для компанії з оптового продажу повітряних куль та інших святкових товарів Інтернет-магазин MaxParty для компанії з оптового продажу повітряних куль та інших святкових товарів coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” eterna Інтернет-магазин виробника одягу Eterna Інтернет-магазин виробника одягу Eterna green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» see Промо-сайт англійською для SeeZis Промо-сайт англійською для SeeZis
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА
МИ ВИВЧАЄМО ВАШ БІЗНЕС
цільову аудиторію, конкурентів, Ваші товари та послуги
СТВОРЮЄМО ПРОТОТИП
сайту на основі якого погоджуємо маркетингову концепцію та тексти, що продають
РОЗРОБЛЯЄМО ДИЗАЙН
сайту, графічно оформляємо структуру, що продає, під Ваші завдання та побажання
ВЕРСТАЄМО І ПРОГРАМУЄМО
сайт, на основі погодженого дизайну
НАЛАШТУЄМО СИСТЕМУ АНАЛІТИКИ
яка дозволить відстежувати відвідувачів сайту, джерела трафіку, а головне ефективність того чи іншого рекламного каналу.
ЗАПУСК РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ
у Google, яка приведе цільових відвідувачів на Ваш лендинг, готових замовляти Ваші товари та послуги.

Чому 895 клієнтів
обрали веб-студію BUSINESSSITE

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Ми практики! Сайти, створені в нашій веб-студії, мають показник конверсії від 12 до 35%. Це було досягнуто шляхом впровадження та тестування найновіших технологій інтернет-маркетингу.
02
Маркетинг. Ми дуже ретельно підходимо до складання UI/UX прототипу Вашого майбутнього сайту, щоб він був 100% зручним та зрозумілим для Ваших клієнтів.
03
Унікальний дизайн. Ми не використовуємо шаблони при створенні сайтів, всі дизайн-рішення є унікальними і розробляються під Ваші бізнес-завдання.
04
Кросплатформова та кросбраузерна верстка. Ваш сайт буде адаптований під усі популярні розширення мобільних пристроїв, а також усі популярні браузери.
05
Зручність. Ми підключаємо найпростішу у використанні платформу (CMS) Wordpress для того, щоб Ви могли оперативно змінювати ціни, зображення, тексти та інший контент.
06
Ми гарантуємо високу швидкість завантаження сторінки, підвищений рівень безпеки лендингу та його базову оптимізацію під пошукові системи (SEO).
07
Ви отримаєте систему, яка надійно залучатиме нових замовників у Ваш бізнес з мережі інтернет.
Запишіться
на консультацію!
Давайте обговоримо Ваш проект

Технології, які ми використовуємо під час створення сайтів

CMS WordPress
WordPress
Платформа (CMS) для створення сайтів
CMS OpenCart
OpenCart
Безкоштовна та зручна платформа для розробки інтернет-магазинів
CSS3
CSS3
Сучасна технологія стилізації сайтів, каскадних таблиць стилів
HTML5
HTML5
Остання версія мови гіперрозмітки
мова програмування PHP
PHP
Популярна мова веб-програмування сайтів (back-end)
бази даних MySQL
MySQL
Бази даних веб-сайтів та інтернет-магазинів
мови JavaScript та jQuery
JavaScript и jQuery
Мови програмування, що дозволяють створювати ефекти анімації (front-end)
технологія Ajax
Ajax
Сучасна технологія, що дозволяє відображати контент на сайті без перезавантаження сторінки

Відгуки про нашу веб студію

Оплата послуг створення сайтів

 • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
 • Bitcoin, Ethereum
 • Приват24
 • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
 • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

Повернення коштів, рекламації та гарантії

 • З кожним клієнтом веб-студія Business Site укладає офіційний договір на надання послуг з налаштування та ведення контекстної реклами, в якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
 • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Яка вартість створення сайту під ключ у Вашій веб-студії?

Вартість створення сайту під ключ, що пропонується нашою веб-студією, одна з найдоступніших, всього лише 22 860 грн. Вартість може збільшуватися в залежності від складності технічного завдання або індивідуальних побажань клієнта в оформленні та функціоналі.

Підсумкову ціну створення веб-сайту під ключ ми зможемо сказати після того, як Ви заповните бриф, вказавши всі свої побажання.

Ціна формується з урахуванням усіх етапів, які опрацьовує команда. Це унікальний дизайн головної та кожної внутрішньої сторінки сайту-візитки, дизайн важливих кнопок: форм зворотного зв'язку, сторінок «Дякуємо», опис товарів, блогу, контактів; кросбраузерна та кросплатформова верстка; налаштування адміністративної панелі сайту; створення цікавого та SEO-оптимізованого контенту на різну кількість сторінок. Плюс, вартість реалізації проекту буде залежати від того, чи потрібна вам подальша SEO-оптимізація, підготовка ефективних сніпетів, а також налаштування та подальша робота з digital-аналітикою через Google Analytics. Додатково надаємо послуги з підключення CRM Бітрікс24. У вартість розробки вже входить навчання користування адмін-панеллю.

Вартість послуг зазначається в офіційному договорі на початок виконання робіт.

Які терміни створення веб-сайту під ключ?

Мінімально нам потрібно до 5 днів, щоб створити сайт під ключ, але іноді може вистачити і 4-х днів. Все залежить від конкретних побажань замовника, а також технічного завдання. Для того, щоб наші фахівці витратили менше часу, необхідно заповнити бриф, у якому точно вказати – яким саме Ви бачите сайт Вашої мрії, визначивши:
 • вид;
 • кількість сторінок;
 • рубрики.

Оскільки основне завдання сайту під ключ у швидкому залученні трафіку на сайт за рахунок налаштованої контекстної реклами, треба максимально швидко створити веб-сайт, запустити його та працювати над SEO-оптимізацією. У нашій роботі були приклади, коли ми створювали сайт за 3 робочі дні, оскільки спочатку було точно описано всі важливі аспекти та команді професіоналів залишилося продуктивно попрацювати над прототипом, запропонувати на вибір клієнту відповідний дизайн, опрацювати верстку, в тому числі і адаптивну. Деякі складніші проекти можуть створюватися і до тижня.

На якій платформі ви створюєте веб-сайти?

У більшості випадків ми створюємо сайт під ключ на CMS Wordpress (Вордпрес), яка досить легка та зручна в подальшому управлінні. Система дозволяє коректно працювати як повноцінному інтернет-магазину з безліччю товарних позицій, так і особистому блогу, корпоративному сайту, і, зрозуміло, сайту-візитці.

Приваблює в цій системі управління досить проста адміністративна панель, зрозумілий інтерфейс, який стане доступним навіть для тих, хто раніше не мав справу з адмініструванням особисто створеного під ключ сайтом.

CMS Wordpress на тлі інших систем керування досить часто оновлює шаблони, розширює можливості, дозволяючи точно та якісно втілювати усі побажання замовника.

Наша команда постійно розширює свої вміння та можливості, спілкуючись із розробниками по всьому світу, черпаючи нові ідеї та креативні рішення.

Однозначний плюс "движка" - у відкритому коді, що дає більше функціоналу. Надалі сайти, створені на Wordpress, можна доповнювати, розширювати, покращувати, модернізувати під потреби свого бізнесу.

Приклади наших робіт, створених на базі цієї системи, можна побачити в рубриці «Портфоліо», оцінивши їх видову різноманітність: сайти-візитки, блоги та форуми, стрічки новин та портали, дошки оголошень, лендинги.

Створення сайтів на CMS Wordpress є особливо затребуваним серед SEO-фахівців, оскільки система управління дозволяє швидко вносити корективи, виправляти тексти, насичуючи їх необхідними ключовими поняттями. Плюс, що доступна можливість покращення багатьох технічних характеристик для прискорення завантаження, коректного відкриття сайту в різних браузерах та на різних гаджетах.

Як я зможу додавати нові сторінки на свій сайт?

Це питання цікавить багатьох клієнтів, які лише на старті бізнесу та буквально підкорюють онлайн-простір. Можливість подальшого розширення товарних позицій, рубрик, сторінок закладається на стартовому етапі. Зрозуміло, ми передбачаємо можливість подальшого редагування, розширення контенту як текстом, так і такими елементами, як:
 • зображення;
 • графіка;
 • анімація;
 • відео.

  • Все це легко зробити у адміністративній панелі. Ми навчимо працювати з нею, тим паче, що навчання входить у загальну вартість проекту. Фахівець команди детально покаже та пояснить, допоможе пропрацювати етапи, як додавати не лише сторінки, а й блоки, запустити блог чи розширювати каталог новою товарною пропозицією. Особливо це важливо для тих, хто спочатку створює сайт-каталог і надалі хоче розширювати його до повноцінного інтернет-магазину; починає з сайту, а потім переходить у масштабний корпоративний стиль.

   Покращувати та модернізувати з часом можна і головне меню, впроваджуючи нові кнопки. Плюс, що після навчання легко додасте кнопку зворотного зв'язку або «Кошик».

   Доповнять сайт можна в будь-який зручний для вас час, причому це можна робити регулярно, не боячись порушити його цілісність і структуру.
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму