+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Інтернет-маркетинг для фармацевтичних компаній

Комплексний інтернет-маркетинг для фармкомпаній - сфера, в якій наше агентство з 2015 року має великий досвід роботи з відомими гравцями ринку, просування їхньої продукції за допомогою різноманітних digital-інструментів.
Отримайте пропозицію Зателефонувати

ФАРМАЦЕВТИЧНІ КОМПАНІЇ – наші клієнти

ЩО ТАКЕ КОМПЛЕКСНИЙ інтернет-маркетинг для фармбізнесу?

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО БІЗНЕСУ В ІНТЕРНЕТІ - ЦЕ РЯД ЗАХОДІВ ВІД РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ DIGITAL-ІНСТРУМЕНТІВ ЯК ДЛЯ ОКРЕМИХ ФАРМПРОДУКТІВ АБО АКТИВНОСТЕЙ, ТАК І ФАРМ-КОМПАНІЇ В ЦІЛОМУ.

До цієї послуги входить:

  • Розробка стратегії просування
  • Створення корпоративного сайту чи сайтів для конкретного фармацевтичного препарату
  • SEO-просування
  • Маркетинг у соціальних мережах
  • Контекстна або таргетована реклама (для RX-препаратів та деяких інших продуктів застосування цих інструментів обмежене)
  • Контент-маркетинг
  • Управління репутацією в Інтернеті (SERM)
  • Автоматизація роботи з клієнтами через квізи та чат-боти
  • Веб-аналітика
Що таке комплексний інтернет-маркетинг для фармбізнесу
Заповніть бриф

Чому фармацевтичні компанії звертаються до Business Site?

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Наш досвід просування фармкомпаній дозволяє глибоко розібратися у специфіці та запропонувати найбільш ефективну стратегію
02
02 Команда BUSINESS SITE укомплектована компетентними спеціалістами з різних галузей, що дозволяє вирішувати комплексні завдання просування фармацевтичних проектів.
03
Ми – практики! І застосовуємо для наших клієнтів виключно працюючі digital-інструменти, які вже дали результати у нашому бізнесі чи проектах клієнтів.
04
Високий рівень клієнтського сервісу, за кожним клієнтом закріплюється менеджер, з яким можна оперативно вирішувати питання щодо проекту та документації (звіти, плани, акти).
05
Усі процеси в нашому агентстві автоматизовані та відбуваються в рамках планувальника завдань, що унеможливлює ризики зриву термінів проектів.

Портфоліо – наші роботи

Стати клієнтом веб-студії
Введіть номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Кейси - наші роботи

Відгуки про нашу веб студію

ФАХІВЦІ BUSINESS SITE, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

ІНТЕРНЕТ МАРКЕТОЛОГ
Фахівець, який розробить стратегію просування проекту та підготує структуру найбільш ефективних, для цього завдання, способів інтернет-просування.
КОПІРАЙТЕР
Текстовий контент відіграє важливу роль для просування фармацевтичних проектів, за рахунок текстів передаються основні значення для споживача. Також роль копірайтера важлива в роботах з SEO-просування та контент-маркетингу.
ДИЗАЙНЕР
Крім текстового контенту, не менш важливий графічний. Роль дизайнера полягає не тільки в тому, щоб естетично оформити сайт, рекламні банери та інші матеріали, але й у тому, щоб візуалізувати суть та передати переваги бренду, препарату чи продукту.
ПРОГРАМІСТ
Корпоративний сайт фармкомпанії, а також сайти для фармпрепаратів, квізи, чат-боти – вимагають технічної реалізації, наші програмісти виконуватимуть технічні завдання будь-якої складності для успішного просування проекту.
SEO - ФАХІВЕЦЬ
У фармацевтичній сфері існують обмеження на рекламу RX-препаратів у Google, тому просування через органічну видачу – гарна альтернатива. SEO просування дає можливість залучати 10 000 або навіть 100 000 зацікавленої в продукті аудиторії щомісяця.
SMM - ФАХІВЕЦЬ
Відгуки та запити із соціальних мереж важливі для просування будь-якого продукту, не виключаючи фармацевтичні та медичні. В рамках комплексного digital-маркетингу робота з аудиторією соціальних мереж – необхідний інструмент
МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
Є сполучною ланкою між клієнтом та командою, зайнятою на Вашому проекті, через яку можна вирішити будь-які технічні та організаційні питання.
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму