+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Інтернет-маркетинг для фармацевтичних компаній

Комплексний інтернет-маркетинг для фармкомпаній - сфера, в якій наше агентство з 2015 року має великий досвід роботи з відомими гравцями ринку, просування їхньої продукції за допомогою різноманітних digital-інструментів.
Отримайте пропозицію Зателефонувати

ФАРМАЦЕВТИЧНІ КОМПАНІЇ – наші клієнти

ЩО ТАКЕ КОМПЛЕКСНИЙ інтернет-маркетинг для фармбізнесу?

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО БІЗНЕСУ В ІНТЕРНЕТІ - ЦЕ РЯД ЗАХОДІВ ВІД РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ DIGITAL-ІНСТРУМЕНТІВ ЯК ДЛЯ ОКРЕМИХ ФАРМПРОДУКТІВ АБО АКТИВНОСТЕЙ, ТАК І ФАРМ-КОМПАНІЇ В ЦІЛОМУ.

До цієї послуги входить:

 • Розробка стратегії просування
 • Створення корпоративного сайту чи сайтів для конкретного фармацевтичного препарату
 • SEO-просування
 • Маркетинг у соціальних мережах
 • Контекстна або таргетована реклама (для RX-препаратів та деяких інших продуктів застосування цих інструментів обмежене)
 • Контент-маркетинг
 • Управління репутацією в Інтернеті (SERM)
 • Автоматизація роботи з клієнтами через квізи та чат-боти
 • Веб-аналітика
Що таке комплексний інтернет-маркетинг для фармбізнесу
Заповніть бриф

Чому фармацевтичні компанії звертаються до Business Site?

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Наш досвід просування фармкомпаній дозволяє глибоко розібратися у специфіці та запропонувати найбільш ефективну стратегію
02
02 Команда BUSINESS SITE укомплектована компетентними спеціалістами з різних галузей, що дозволяє вирішувати комплексні завдання просування фармацевтичних проектів.
03
Ми – практики! І застосовуємо для наших клієнтів виключно працюючі digital-інструменти, які вже дали результати у нашому бізнесі чи проектах клієнтів.
04
Високий рівень клієнтського сервісу, за кожним клієнтом закріплюється менеджер, з яким можна оперативно вирішувати питання щодо проекту та документації (звіти, плани, акти).
05
Усі процеси в нашому агентстві автоматизовані та відбуваються в рамках планувальника завдань, що унеможливлює ризики зриву термінів проектів.

Портфоліо – наші роботи


Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/portfolio/blockPortfolioPharm.php on line 17
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Мультилендинг для продвижения глазных капель Промо-сайт для презентації та просування крапель для очей valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола u port Сайт-візитка для презентації інфузійних порт-систем U-PORT Сайт-візитка для презентації інфузійних порт-систем U-PORT
Стати клієнтом веб-студії
Введіть номер телефону, щоб отримати професійну консультацію


  Кейси - наші роботи

  Відгуки про нашу веб студію

  ФАХІВЦІ BUSINESS SITE, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

  ІНТЕРНЕТ МАРКЕТОЛОГ
  Фахівець, який розробить стратегію просування проекту та підготує структуру найбільш ефективних, для цього завдання, способів інтернет-просування.
  КОПІРАЙТЕР
  Текстовий контент відіграє важливу роль для просування фармацевтичних проектів, за рахунок текстів передаються основні значення для споживача. Також роль копірайтера важлива в роботах з SEO-просування та контент-маркетингу.
  ДИЗАЙНЕР
  Крім текстового контенту, не менш важливий графічний. Роль дизайнера полягає не тільки в тому, щоб естетично оформити сайт, рекламні банери та інші матеріали, але й у тому, щоб візуалізувати суть та передати переваги бренду, препарату чи продукту.
  ПРОГРАМІСТ
  Корпоративний сайт фармкомпанії, а також сайти для фармпрепаратів, квізи, чат-боти – вимагають технічної реалізації, наші програмісти виконуватимуть технічні завдання будь-якої складності для успішного просування проекту.
  SEO - ФАХІВЕЦЬ
  У фармацевтичній сфері існують обмеження на рекламу RX-препаратів у Google, тому просування через органічну видачу – гарна альтернатива. SEO просування дає можливість залучати 10 000 або навіть 100 000 зацікавленої в продукті аудиторії щомісяця.
  SMM - ФАХІВЕЦЬ
  Відгуки та запити із соціальних мереж важливі для просування будь-якого продукту, не виключаючи фармацевтичні та медичні. В рамках комплексного digital-маркетингу робота з аудиторією соціальних мереж – необхідний інструмент
  МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
  Є сполучною ланкою між клієнтом та командою, зайнятою на Вашому проекті, через яку можна вирішити будь-які технічні та організаційні питання.
  Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
  Ок
  Дізнайтесь ціну розробки
  Заповніть цю форму