+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Реклама у блогерів YouTube, Instagram, TikTok

Найбільша база інфлюенсерів в Україні
ulРозробляємо стратегію рекламної кампанії в блогах,
підбираємо потрібні майданчики та формати
ulПеревіряємо блогерів-інфлюенсерів на відсутність накруток
та реальність заявлених показників охоплень, залученості
ulДомовляємося про розміщення, контролюємо вихід реклами, аналізуємо результати
ulПодаємо вам наочний деталізований звіт проведеної рекламної кампанії
Замовити безкоштовну консультацію
по рекламі у блогерів
Зателефонувати

РЕКЛАМА У БЛОГЕРІВ INSTAGRAM

Реклама у блогерів Instagram - станом на початок 2020-х один із найефективніших способів просувати практично будь-який продукт на широку аудиторію. Найефективніше працює реклама від блогерів, яка органічно поєднується з ключовими ідеями інфлюєнсера. Який формат вибрати — залежить від цілей та бюджету: реклама у сторіс, пост, колаборація, інтеграція, спонсорство великого гіва чи організація брендованого — за правильного підходу спрацює кожен варіант.

Реклама у блогерів Instagram

РЕКЛАМА У БЛОГЕРІВ YOUTUBE

Реклама у блогерів Youtube - третій за популярністю формат серед розміщень у інфлюєнсеров після Instagram Post та Instagram Stories. Ніхто не розповість вам, скільки грошей принесла бренду реклама в блогах на Youtube. Але, судячи з безперервного зростання бюджетів на інтеграції з влогерами, вкладення в цей напрямок інфлюєнс-маркетингу окупаються з вигодою для рекламодавця. Нативну та відкриту рекламу на Ютуб замовляють приблизно з однаковою частотою. Причому підписники до брендованого відеоконтенту відносяться переважно лояльно і здебільшого визнають, що охоче дослухаються до рекомендацій лідера думок.

Реклама у блогерів Youtube

РЕКЛАМА ОТ БЛОГЕРІВ TIKTOK

Реклама у блогерів ТікТок - неоране поле для експериментів з інтеграції бренду в контент інфлюєнсера. Буквально у 2019 рекламу у блогерів у ТікТоці серйозно розглядали лише бренди з великими бюджетами та не специфічною аудиторією. Але вже з початку 2020-х маркетологи навчилися використовувати ТікТок для бізнесу та заробітки топових тіктокерів на рекламі відчутно зросли, так само як і ціни на рекламу у блогерів з великою кількістю підписників. Ключова цінність ТікТока як рекламного майданчика у хорошій залученості аудиторії та, на відміну від Інстаграма та Ютуба, поки що досить скромні розцінки.

Реклама у блогерів ТікТок

ФОРМАТИ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ

Нативна інтеграція Вашої реклами

Нативна інтеграція Вашої реклами

Спонсорство каналу

Спонсорство каналу

Product Placement

Product Placement

Online-івенти

Online-івенти

Бренд-амбасадорство

Бренд-амбасадорство

Огляд товару

Огляд товару

Конкурси, марафони, челенджі

Конкурси, марафони, челенджі

Інтерв'ю, музичне відео

Інтерв'ю, музичне відео

Реферальна програма

Реферальна програма

ЩО ОТРИМАЄ ВАШ БРЕНД ВІД РЕКЛАМИ
У БЛОГЕРІВ-ІНФЛЮЄНСІРІВ

УВАГА ПІДПИСНИКІВ БЛОГЕРА ТА ІНШИХ КОРИСТУВАЧІВ МАЙДАНЧИКА

рекомендаційні системи Ютуба, Інстаграма, ТікТока покажуть публікацію з вашою рекламою не лише тим, хто підписаний на блог, а й схожим за інтересами аудиторіям, що забезпечить широке охоплення.

ДОВІРА ТА ЛОЯЛЬНІСТЬ ОХОПЛЕНОЇ АУДИТОРІЇ

роботу з блогерами називають маркетингом впливу, блогери справді ефективно впливають на вибір своїх підписників через прямі чи нативні рекламні повідомлення в роликах на Ютубі, у ТікТоці, сторіс або постах Інстаграм.

ПОКУПЦІВ ТА ПРОДАЖІ

показник конверсії реклами у блогерів з підходящою для бренду аудиторією часто вищий, ніж із таргетованої реклами, особливо на прості продукти; люди охоче купують те, що вже бачили і знають, хай навіть із відео в інтернеті.

5 ПРИЧИН ЧОМУ КЛІЄНТИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО НАС
ЗА РЕКЛАМОЮ У БЛОГЕРІВ

05
РІЗНІ АУДИТОРІЇ

Ми аналізуємо аудиторію блогів і відбираємо під рекламу тільки ті канали, де більшість підписників потенційно зацікавлені в продукті, що рекламується

За результатами аналізу аудиторій, залученості, активності підписників та даних щодо вже проведених у блогах рекламних активностей, ми відбираємо для клієнта ті варіанти співпраці з блогерами, які дозволять отримати максимально високу конверсію.

Різні аудиторії
04
ВЕЛИКА БАЗА БЛОГЕРІВ

Ми працюємо з блогерами з різними аудиторіями, завдяки чому зможемо організувати широкі охоплення з реклами продукту в будь-якій ніші.

Робота з нами дає вам доступ одразу до десятків популярних блогерів-інфлюенсерів із сумарною аудиторією в кілька мільйонів активних підписників, серед яких, скоріш за все, є і ваша цільова аудиторія.

ВЕЛИКА БАЗА БЛОГЕРІВ
03
ПЕРЕВІРЕНІ ПОКАЗНИКИ

Ми перевіряємо та гарантуємо достовірність ключових показників блогера: охоплення, залучення аудиторії

Ми ретельно перевіряємо кожного блогера, якого додаємо в базу, на реальність даних щодо його блогу та відсутність накруток. Для цього ми звіряємо дані показники з цифрами, які отримуємо за допомогою спеціальної програми. Додатково ми зв'язуємося з рекламодавцем, що працювали з ними і цікавимося результатами проведених рекламних кампаній, щоб можна було максимально близько до реальності прогнозувати конверсію реклами наших клієнтів.

ПЕРЕВІРЕНІ ПОКАЗНИКИ
02
ЕФЕКТИВНІ РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ

Рекламні кампанії для клієнтів агентства можуть бути іміджевими або націленими на продаж, але вони завжди цільові та з конкретними прогнозами на результати

Роботи з організації кампанії завжди починаються з постановки конкретних цілей, а після завершення завжди проводиться аналіз ефективності та формується детальний звіт, щоб клієнт бачив, який результат він отримав з кожного конкретного формату реклами у блогера.

ЕФЕКТИВНІ РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ
01
КОНТРОЛЬ РЕЗУЛЬТАТІВ

Наш менеджер бере на себе всі комунікації з блогером

Представник агентства перед розміщенням реклами обговорює всі деталі та нюанси з блогером, а також бере на себе ретельний контроль за виконанням всіх домовленостей.

КОНТРОЛЬ РЕЗУЛЬТАТІВ

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА
З РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ

Наші фахівці ретельно вивчають Ваше завдання та кінцевий результат, який має отримати Ваш бренд.
Для вирішення поставленого завдання підбираємо найбільш підходящих блогерів із потрібним охопленням, а також формати.
Допомагаємо або робимо "під ключ" сценарії та продакшн.
Запускаємо рекламну кампанію, контролюємо вихід реклами.
Готуємо та подаємо звітність про результати.

НАШІ БЛОГЕРИ

Ми маємо базу блогерів із сумарним
охопленням аудиторії понад 65 000 000 осіб
Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер Блогер
Імена блогерів, їх ключові показники готові надіслати Вам із нашою презентацією
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму