+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Створення сайту-каталогу

Створення сайту з каталогом - це послуга, яка підійде бізнесам з асортиментом продуктових позицій від 20 до 500 одиниць, а також сферам, де, крім придбання товару, потрібні додаткові послуги щодо його збирання, монтажу або консультації з підбору.


Спеціалісти нашої команди мають великий досвід розробки інтернет-каталогів для різноманітних сфер бізнесу. Довіртеся нашому досвіду!
Замовити сайт-каталог Зателефонувати

КЛІЄНТИ які замовили сайт із каталогом

ЩО ТАКЕ САЙТ КАТАЛОГ?

Сайт-каталог – веб-ресурс, де є необхідні дані про компанію, а також представлені безпосередньо товари.

На сайті може бути як п'ятдесят, так і півтисячі найменувань товарів – обмежень немає. Важливо на стартовому етапі враховувати подальшу зручність роботи не тільки для співробітників, які будуть наповнювати каталог, але і, зрозуміло, для кожного клієнта, хто зайде за посиланням.
За своєю структурою сайт-каталог певною мірою схожий на інтернет-магазин. Але в порівнянні з більш масштабним проектом, каталог більш простий в обслуговуванні, адже він не передбачає обробки інтернет-замовлень. Також у ньому немає функції обробки платежу, адже він надає право на вибір. На сайті-каталозі клієнт самостійно вивчає та вибирає потрібну товарну позицію, ціну, а потім зв'язується з менеджером для уточнення нюансів з оплати та доставки. Купівля відбувається лише після спілкування з менеджером. Це досить зручно для певних товарів, у підборі яких варто враховувати багато нюансів.
Сайт з каталогом надає клієнтам повну інформацію про товари або послуги компанії. Дуже важливо, щоб цей веб-ресурс був інформативним, його дизайн цікавим, пошук зрозумілим і швидким. Для власника сайту важливим є аспект зручності керування адмін-панеллю. Просто зараз можна замовити розробку сайту-каталогу під ключ.
Що таке сайт-каталог
Замовити сайт-каталог

Чому варто довірити створення інтернет-каталогу саме нам?

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Укладання повного офіційного договору, де прописані всі аспекти, пов'язані з проектом.
02
Використання цікавих та ефективних дизайнерських рішень, що розробляються безпосередньо для замовника.
03
Адаптивна верстка для коректної роботи сайту на різних стаціонарних та мобільних гаджетах.
04
Грамотна та зручна CMS-система для управління сайтом та, за необхідності, навчання персоналу роботі з нею.
05
Гарантія високого рівня безпеки сайту від зломів та фішингових атак.
06
Підсумковий результат відповідає поставленим бізнес-цілям та визначеним завданням.
Запишіться
на консультацію!
Давайте обговоримо Ваш проект

Портфоліо – наші роботи

8 - ВАЖЛИВИХ АСПЕКТІВ ІНТЕРНЕТ-КАТАЛОГУ, ЩО ПРОДАЄ

08
УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН І ЮЗАБІЛІТІ
Команда розробників гарантує зручний та зрозумілий інтерфейс, дизайн, який запам'ятається клієнту та буду мотивувати його купувати товар у вас. Доведено: якщо більшість принципів юзабіліті (usability) збережено, користувачеві зручно шукати потрібну інформацію – висока ймовірність того, що він зробить замовлення у вас. Дизайнери пропонують оригінальний дизайн, виконаний у відповідній колірній гамі. На початку співпраці ви зможете вибрати відповідний варіант із запропонованих макетів.
Створення та інтеграція інтернет-магазину з 1С
07
ЗРУЧНА АДМІН-ПАНЕЛЬ (CMS)
Наші фахівці розробляють сайти-каталоги на WordPress та OpenCart, які мають цілком зрозумілу та зручну для роботи адмін-панель. Для співробітників вашої компанії, які займатимуться наповненням каталогу, важлива зручність додавання, редагування товарів: виправлення цін, курсів валют, додавання нових акцій, матеріалів. Адмін-панель має бути не просто зручною, а інтуїтивно зрозумілою, щоб не витрачати багато часу у роботі маркетолога, контент-менеджера або SEO-фахівця. Плюс в тому, що ми налаштовуємо інтерфейс безпосередньо під кожного клієнта.
Інтеграція інтернет-магазину із CRM-системою
06
ІНТЕГРАЦІЯ З СRМ-СИСТЕМОЮ
Для того, щоб ваш онлайн-бізнес був ефективним, стабільно розвивався, необхідно підключити облік товарів. Спеціально для оптимізації процесів пропонуємо інтеграцію з CRM-системою, яка дозволяє вести облік товарів, клієнтської бази, збирати статистичні дані щодо кожного клієнта, вибудовувати завдання для менеджерів та контролювати їх виконання.
Адаптація інтернет-магазину під мобільні пристрої
05
АДАПТАЦІЯ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ
Величезний вибір смартфонів, планшетів, поширення технології 4G сприяє тому, що клієнти все частіше роблять замовлення саме через гаджети. Пошуковик Google з квітня 2015 року віддає перевагу сайтам, які мають мобільну версію. Понад 50% користувачів відвідують сайти зі смартфонів. Наша команда пропрацює це завдання, щоб ваш сайт швидко та коректно відкривався на різних мобільних пристроях, а не лише на ПК.
SEO просування інтернет-магазинів
04
SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ ІНТЕРНЕТ-КАТАЛОГУ
Важливість завдання складно переоцінити, оскільки на сайті-каталозі безліч сторінок, які потрапляють до індексу пошуковика. Показник їх оптимізації прямо впливає на їх органічну видачу та місце у результатах. Стратегічно правильно займатися SEO оптимізацією відразу після розробки, щоб залучати нових клієнтів, підвищувати конверсію і просувати свої товари або послуги, закріпивши високе місце в результатах видачі.
Оптимізація швидкості завантаження інтернет-магазину
03
ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ
Один з найважливіших технічних параметрів та факторів, які беруть участь у формуванні позитивного іміджу у клієнта та впливають на рішення замовити товар чи послугу. Ми проектуємо сайт-каталог таким чином, щоб він швидко та оптимально завантажувався у будь-якому браузері та з мінімальними витратами ресурсу. Працюємо над оптимізацією зображення та відео без втрати якості, використовуючи спеціальний вбудований модуль.
Налаштування систем аналітики на інтернет-магазин
02
АНАЛІТИКА
Digital-аналітика дозволяє відстежити якість та кількість трафіку, проаналізувати поведінку користувачів та на основі отриманих даних змінити або скоригувати рекламну кампанію. Ми завжди підключаємо та налаштовуємо для зручності роботи Google Analytics. Завдяки цьому сервісу можна відстежити демографічні показники, а також поведінку відвідувачів магазину, проаналізувати ефективні джерела, які приводять клієнтів на сайт, і ті, що з'їдають бюджет на рекламу.
Підключення платіжних систем до інтернет-магазину
01
БЕЗПЕКА
Аспект у Е-комерції, який не терпить альтернативи. Цей фактор у роботі сайтів-каталогів грає одну з провідних ролей. Для реалізації підвищеної безпеки впроваджуються права доступу для різних співробітників, закриваються доступи IP в адмін-панель. Усі важливі дані зберігаються у хмарному сервері та у фізичній пам'яті ПК.
Підвищена безпека розроблених інтернет-магазинів

ЦІНА СТВОРЕННЯ САЙТУ-КАТАЛОГУ

від 21 680 грн. від 33 днів
Звичайна ціна
35 670 грн.
Отримайте 4 варіанти
розрахунку вартості
протягом 1 робочого дня!
З 24.03.2023 ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ
розробки сайту-каталогу

ЗАМОВИТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ
КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ


  Ваші дані у безпеці!
  Ніколи не будуть передані 3 особам

  Способи оплати послуг зі створення сайту-каталогу

  • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
  • Bitcoin, Ethereum
  • Приват24
  • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
  • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

  Повернення коштів, рекламації та гарантії

  • З кожним клієнтом веб-студія Business Site укладає офіційний договір на надання послуг з створення сайтів-каталогів, в якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
  • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

  Відгуки про нашу веб студію

  ХТО БЕРЕ УЧАСТЬ В РОЗРОБЦІ САЙТУ-КАТАЛОГУ

  ІНТЕРНЕТ МАРКЕТОЛОГ
  Розробляє генеральну концепцію просування, спрямовану збільшення вашого прибутку.
  ФАХІВЕЦЬ З ПРОСУВАННЯ
  Детально аналізує пошукові запити, складає семантичне ядро ​​та складає список рекомендацій, які важливо запровадити у різні етапи створення сайту-каталогу для ефективного та безпечного просування у соціальних мережах.
  ДИЗАЙНЕР
  На основі побажань та генеральної рекламної стратегії, зважаючи на принципи юзабіліті, розробляє та пропонує на вибір кілька варіантів дизайну, який сподобається не тільки замовнику, а й потенційним клієнтам вашої компанії.
  ПРОГРАМІСТ-ВЕРСТАЛЬНИК
  Після того, як дизайн-макет затверджений, верстається HTML-сторінка, доступна для читання браузерами. Такожспеціаліст створює анімовані елементи для привернення уваги.
  BACK-END ПРОГРАМІСТ
  Займається підключенням адмін-панелі для зручного та швидкого керування сайтом-каталогом. За допомогою неї можна легко додавати товари, змінювати курси валют і ціни, проводити аналітичний зріз товарів. Плюс в тому, що спеціаліст також підключить CRM-систему.
  МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
  Супроводжує клієнта та знає всі нюанси та актуальну ситуацію – на якому етапі процес розробки.
  ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА?

  Для досягнення ефективного результату проходить 6 основних етапів

  ОТРИМУЄМО ДАНІ ПРО ВАШ БІЗНЕС
  та вивчаємо позиції конкурентів.
  ПРОТОТИПУЄМО МАЙБУТНІЙ
  сайт-каталог з урахуванням зазначених завдань та побажань у брифі.
  РОЗРОБЛЮЄМО АВТОРСЬКИЙ,
  найбільш підходящий дизайн.
  ПРОГРАМУЄМО, ВЕРСТАЄМО
  сайт з урахуванням затвердженого дизайну та всіх функцій, що додані на ресурс.
  НАЛАГОДЖУЄМО
  комунікаційні зв'язки та формуємо єдину базу даних.
  ПІДКЛЮЧАЄМО СИСТЕМУ АНАЛІТИКИ,
  щоб оптимізувати вкладення рекламних кампаній.

  ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

  На якій платформі створюються сайти-каталоги?

  Для роботи використовується OpenCart та WordPress, що мають вагомі переваги саме для таких типів веб-ресурсів. Вони ідеально підходять для реалізації всього потенціалу вашого бізнесу.

  Скільки коштує створення інтернет-каталогу?

  Підсумкова ціна залежить від функціоналу, конкретних завдань, які мають бути вирішені на веб-ресурсі. Вартість розраховується на початок розробки та вказується в офіційному договорі.

  Чи можна замовити мобільну адаптацію?

  Не лише можна, а й потрібно. Це дозволить збільшити конверсію, налагодити продажі та підвищити результативність бізнесу.

  Чи використовуються шаблони для оформлення сайту-каталогу?

  Ні, ми працюємо лише з авторськими розробками, що повністю враховують побажання конкретного клієнта; враховуємо завдання, які мають бути реалізовані сайтом-каталогом; беремо до уваги особливості корпоративного стилю.

  Яка платформа краща для сайту-каталогу?

  Якщо ви тільки виходите на ринок і у вас стислий бюджет, а сам сайт-каталог не дуже масштабний, радимо зупинитися на OpenCart. Для професійного та розширеного сайту-каталогу краще вибирати WordPress. Його видимі переваги у розширеному функціоналі, пов'язаному з електронною комерцією, та у подальшому SEO-просуванні.

  Чи використовуєте шаблони для розробки інтернет-каталогів?

  Наші фахівці переконані, що важливо і стратегічно правильно створювати шаблон безпосередньо під певний проект, а не використовувати заготовлені, шаблонні версії. Навіть у мінімальних за бюджетом проектах, дизайн розробляється індивідуально з урахуванням тематики роботи бізнесу та конкретних побажань від клієнта.
  Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
  Ок
  Дізнайтесь ціну розробки
  Заповніть цю форму