+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

СТВОРЕННЯ ПРОМО-САЙТУ

Промо-сайти та їх розробка – сфера, в якій команда веб-студії BUSINESS SITE має великий та успішний досвід. Наша команда готова взяти 100% відповідальності за всі етапи розробки промо-сайту під ключ.


Переконайтеся у якості нашої роботи – замовте промо-сайт!
Замовити промо-сайт Зателефонувати

КЛІЄНТИ які замовили промо-сайт:

ЩО ТАКЕ ПРОМО-САЙТ?

Промо-сайт - інструмент, що формує іміджеву складову фірми. Його основне завдання – привертання уваги до товарів, послуг чи бренду. Часто промо-ресурс створюється для організації акцій чи рекламних кампаній, презентації нової продукції чи послуги. Наприклад: промо-сайт може створюватися під окремий захід з інформуванням про дату проведення, умови участі, ціну і т.д.
У яких випадках потрібний промо-сайт?

Промо-сайт найчастіше потрібний великій компанії, яка має широкий асортимент продукції або послуг. Новий майданчик, який розповідає про конкретний товар, приносить відчутну вигоду. Промо-сайт дозволяє:
 • полегшити спілкування із відвідувачами;
 • отримати відгуки покупців;
 • ефективно організовувати заходи підвищення лояльності до торгової марки;
 • отримувати більше онлайн-замовлень;
 • збільшити рівень продажів.
Промо-сайт має менш офіційний та завжди оригінальний дизайн з використанням великої кількості графіки, мультимедіа-вкладень, фото, відео. Є можливість створити музичний супровід. Інформація викладена у невимушеній, більш дружній манері та розкриває всі переваги товару перед конкурентами.
Ціль landing page
Замовити промо-сайт

Чому клієнти замовляють створення промо-сайтів у BUSINESSSITE?

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Висока якість розробки. Ми генеруємо успішні ідеї. Створений нашою командою промо-сайт привертає увагу з перших секунд. Ваш промо-сайт – це правильне поєднання дизайну та текстового наповнення. Що означає правильне з точки зору продажу та привернення уваги до сайту? Про це знає наша команда і ми готові створити для вас не просто сторінку в інтернеті, а промо-сайт, який буде досягати поставленої вами мети.
02
Ефективний маркетинг. Перед створенням промо-сайту проводимо аналіз ринку для вашої продукції та послуг. При складанні UI/UX прототипу враховуємо зручність та функціональність ресурсу. Його легко використовувати, і він має найвищий рівень конверсії.
03
Яскравий оригінальний дизайн. Шаблони не використовуємо. Кожен наш проект є унікальним, з авторським дизайном. Підвищення іміджу та впізнаваності бренду досягається за рахунок яскравого та незабутнього оформлення, великої кількості високоякісного медійного контенту: фото, відео, мультимедійних вкладень.
04
Професійна верстка. Ваш промо-сайт ми адаптуємо під усі мобільні гаджети та браузери.
05
Простота у використанні. Промо-сайт створюється на платформі WordPress. Головна його перевага – простота застосування інтерфейсу (usability). При необхідності, легко та швидко можна змінити ціни, зображення, відео та текстовий контент.
06
Спрямованість на результат. Для забезпечення високої конверсії використовуються новітні технології: мультилендинг, щомісячні А/В тести (зміна колірних елементів, call-to-action та текстів, що продають).
07
Безпека та розширення клієнтської бази. Наші фахівці налаштовують спеціальні програми для підвищення рівня безпеки сайту. Створюється базова оптимізація під пошукові системи (SEO). Новий ресурс активно залучатиме велику кількість відвідувачів інтернет-мережі та значно підвищуватиме рівень продажів.
Запишіться
на консультацію!
Давайте обговоримо Ваш проект

Портфоліо – наші роботи

Стати клієнтом веб-студії
Введіть номер телефону, щоб отримати професійну консультацію


  Відгуки про нашу веб студію

  7 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПРОМО-САЙТ У ВЕБ-СТУДІЇ BUSINESS SITE

  07
  МАРКЕТИНГ
  Ми проводимо глибокий аналіз Вашого бізнесу та сфери діяльності, а також ретельно вивчаємо цільову аудиторію Вашої компанії. Етапи створення іміджевого ресурсу узгоджуються із замовником. В результаті Ви отримаєте оптимальний промо-сайт, орієнтований на збільшення прибутку.
  Маркетинговий аналіз перед створенням сайту
  06
  КОПІРАЙТИНГ
  При створенні текстового контенту використовуємо заголовки 4U, що продають. У текстах доступно та максимально цікаво розповідається про переваги співпраці з Вашою компанією.
  Написання текстів для landing page
  05
  ПРОФЕСІЙНИЙ ДИЗАЙН
  На Вашому промо-сайті не буде шаблонних картинок та відео з Інтернету. Дизайн нового ресурсу, що продає, створюється унікальним, з найвищої якості інфографікою, оригінальними зображеннями, анімацією та паралакс ефектами.
  Дизайн landing page
  04
  АДАПТАЦІЯ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ
  Під час створення промо-сайту наші верстальники та дизайнери розробляють 3 варіанти дизайн-макету: для смартфонів, планшетів та настільних ПК. Оптимізуємо та адаптуємо ресурс під популярні браузери та цифрові гаджети, що дозволяє охопити тисячі користувачів Інтернету.
  Адаптація лендінг пейдж під усі пристрої
  03
  ОПТИМІЗАЦІЯ ПІД ПОШУКОВУ СИСТЕМУ GOOGLE
  SEO-оптимізація промо-сайту дозволяє отримати дорогий трафік (велику кількість відвідувачів ресурсу) завдяки використанню контекстної реклами, а також безкоштовний та/або недорогий трафік із пошукових систем.
  SEO-оптимізації лендінг пейдж
  02
  ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ СТОРІНКИ
  При повільному завантаженні сторінок користувачі залишають їх, а це знижує конверсію ресурсу. Під час створення промо-сайту у веб-студії Business Site фахівці проводять спеціальні роботи для того, щоб відвідувачі швидко відкривали та переглядали Ваш ресурс та робили замовлення.
  Створюємо лендинги із високою швидкістю завантаження
  01
  НАЛАШТУВАННЯ АНАЛІТИКИ
  Фахівці веб-студії підключають на промо-сайт системи аналітики: Google Analytics та Яндекс Метрику, налаштовують цілі та конверсії, розставляють UTM-мітки у рекламних оголошеннях. Ці системи дозволяють відслідковувати кількість відвідувань ресурсу, а також аналізувати витрати на рекламні канали та оптимізувати бюджетні кошти.
  Підключення систем аналітики до лендінгу

  ЦІНА СТВОРЕННЯ ПРОМО-САЙТУ

  від 12 860 грн. від 12 днів
  Звичайна ціна
  16 790 грн.
  Отримайте 4 варіанти
  розрахунку вартості
  протягом 1 робочого дня!
  З 24.03.2023 ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ
  розробки промо-сайту

  Запросіть індивідуальну
  комерційну пропозицію


   Ваші дані у безпеці!
   Ніколи не будуть передані 3 особам

   Способи оплати послуг зі створення промо-сайту

   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
   • Bitcoin, Ethereum
   • Приват24
   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
   • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

   Повернення коштів, рекламації та гарантії

   • З кожним клієнтом веб-студія Business Site укладає офіційний договір на надання послуг з налаштування та ведення контекстної реклами, в якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
   • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

   У РОЗРОБЦІ ПРОМО-САЙТІВ БЕРУТЬ

   МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
   Менеджер проекту контролює весь процес створення промо-сайту: від розробки UI/UX прототипу до наповнення графічним та текстовим контентом. Менеджер враховує всі ваші побажання щодо розробки сайту та передає їх у роботу команді.
   ДИЗАЙНЕР
   Дизайнер розробляє UI/UX прототип, на основі якого створюється фінальний дизайн сторінки. Наявність прототипу - це можливість внести зміни та виправлення на етапі розробки та можливість уникнути складних правок та доробок у вже готовому дизайні.
   КОПІРАЙТЕР
   Для вашого промо-сайту створюються унікальні інформативні тексти. Нечитабельний чи малоінформативний текст може негативно вплинути на репутацію компанії, тому текстовому наповненню приділяється особлива увага.
   ІНТЕРНЕТ МАРКЕТОЛОГ
   Яка специфіка ринку? Що виділяє вас серед конкурентів? На що найкраще зробити акцент? Все це основне завдання інтернет-маркетолога Business Site.
   СЕО-ФАХІВЕЦЬ
   Як тільки стартує розробка промо-сайту, seo-фахівець формує семантичне ядро ​​та підбирає ключові слова для подальшого просування сайту у пошукових системах. Результат – видача вашого сайту у топових позиціях за потрібними пошуковими запитами.
   ФАХІВЦІ З ПРОГРАМУВАННЯ І ВЕРСТКИ
   Адаптують промо-сайт під різні формати, налаштовують форму замовлення товару, підключають форму зворотного зв'язку, розробляють можливість подальшого управління інформацією на сайті.
   ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ПРОМО САЙТУ
   ВИВЧЕННЯ СПЕЦИФІКИ
   Вашого бізнесу, цільової аудиторії, конкурентів, Ваших товарів та послуг.
   РОЗРОБКА ПРОТОТИПУ ПРОМО-САЙТУ.
   З його допомогою узгоджується маркетингова стратегія та контент, що продає.
   СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ РЕСУРСУ,
   оформлення графікою структур та елементів згідно з запитами та побажаннями замовника.
   ВЕРСТКА І ПРОГРАМУВАННЯ
   промо-сайту згідно із затвердженим дизайном.
   НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ АНАЛІТИКИ.
   З її допомогою легко відстежується активність та джерела трафіку, а також ефективність рекламних каналів.
   ЗАПУСК РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ
   в транснаціональну систему Google, що залучить цільову аудиторію на Ваш промо-сайт, яка активно буде замовляти Вашу продукцію та послуги.
   Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
   Ок
   Дізнайтесь ціну розробки
   Заповніть цю форму