+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Business Site -

професійна веб-студія та digital-агентство

Про нашу веб-студію та нашу роботу
Директор та засновник BUSINESS SITE - Максим Дімура

Принципи роботи

Головний принцип нашої команди – ми не пропонуємо продуктів, які не перевірили у своєму бізнесі.

Якщо ми пропонуємо розробку сайту, це означає, що сайт нашої компанії відповідає всім сучасним вимогам і наводить нам нових клієнтів.

Якщо ми пропонуємо SEO-просування - це означає, трафік нашого сайту з пошукових систем понад 10 000 на міс.

Якщо ми пропонуємо використання CRM, це означає, що в нашій компанії всі бізнес-процеси автоматизовані.

Факти про Business Site

01
Маркетингова агенція Business Site пропонує повний комплекс послуг: від розробки до налаштування рекламної кампанії. Вам не треба шукати інших фахівців – ми готові взяти повний спектр відповідальності за Ваш проект.
02
У нашій команді працюють досвідчені фахівці з великим досвідом у всіх галузях digital-маркетингу, що гарантує високий результат.
03
При реалізації проектів фахівці digital-агентства Business Site враховують усі сучасні тенденції інтернет-маркетингу, особливості алгоритмів пошукових систем.
04
Посилену увагу приділяємо заходам безпеки, при розробці та просуванні проектів, щоб уникнути атак і зломів і санкцій від пошукових систем.
05
Ми пропонуємо виключно робочі стратегії інтернет-маркетингу та підбираємо найактуальніші інструменти для реалізації цих стратегій.
06
Усі послуги маркетингової агенції Business Site спрямовані на повернення інвестицій наших клієнтів – високий коефіцієнт ROI.
0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет-проектів
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених веб-студією
Сайти від Business Site успішні, ефективні, що швидко виправдовують фінансові вкладення та допомагають у ефективних продажах.

Відгуки про нашу веб студію

ЗМІ про нас

Europa Plus
TSN
Pharma.net.ua
Brand story

Пишаємося співпрацею з нашими клієнтами

нашими роботами:

2011 – початок Business Site

Веб-студія Business Site була заснована у 2011 році та поступово зібрала у своїй команді фахівців усіх основних напрямків розробки сайтів та просування в інтернеті. Окрім знань з розробки сайтів, нам у терміновому порядку необхідно було шукати дієві способи залучення клієнтів для молодої компанії. У цей час довелося протестувати десятки найновіших у той час технологій інтернет-маркетингу.

Вже в цей час сфера була дуже конкурентною, тому питання залучення нових проектів для нас було основним. І ми вирішили його. Вирішили для себе – вирішимо і для своїх клієнтів!

Шляхом проб, помилок та втрати бюджетів, маркетинг веб-студії Business Site вийшов на стійку модель залучення клієнтів, яку регулярно удосконалює. Ми регулярно займаємо ТОПові місця у рейтингах веб-студій та SEO-компаній Києва та всієї України.

Зараз ми пропонуємо нашим клієнтам:

Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму