+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка чат-ботів для бізнесу

під будь-яку платформу

ulРозробимо ботів для служби підтримки.
ulСтворимо для бізнесу ботів-помічників.
ulЗробимо функціональних чат-ботів для відділу продажів.
ЗАМОВИТИ ЧАТ-БОТА Зателефонувати

КОМПАНІЇ, ДЛЯ ЯКИХ МИ РОЗРОБИЛИ ЧАТ-БОТІВ

ЩО ТАКЕ ЧАТ-БОТ І І ЯКІ ЧАТ БОТИ БУВАЮТЬ

Чат-бот - це програма, що імітує віртуального співрозмовника в соцмережі або месенджері. Боти потрібні для того, щоб замінити людину у виконанні простих завдань, наприклад, систематизації даних, відповіді на поширені питання, розсилання комерційних пропозицій потенційно-зацікавленій аудиторії.
 • Чат-боти для Телеграм довгий час були найфункціональнішими завдяки гнучкому API месенджера та доступним для розробників роботів можливостям. Найчастіше роботи Telegram для бізнесу розробляють з нуля на Python. Рішення, які пропонують конструктори роботів, для автоматизації серйозних завдань не підходять - надто шаблонні, не гнучкі, складно інтегрувати.
 • Чат-бот у Ватсап не зможе і половини того, що доступне в Телеграм, але якщо аудиторія бізнесу зосереджена саме в цьому месенджері, то варто спробувати реалізувати хоча б базові опції. До того ж, зазвичай люди користуються як мінімум двома, а частіше - трьома і більше програмами для обміну повідомленнями, тому завжди можна зробити бот для бізнесу у вигляді зв'язування рішень для кількох додатків та соцмереж з єдиним "мозковим центром".
 • Чат-бот для Вайбер підійде для роботи на першій лінії техпідтримки, а також як асистент клієнта для інформування про акції, розпродажі, статус доставки або доступність послуги. Вкладати в розробку бота для Viber вигідно хоча б тому, що це один із наймасовіших месенджерів у світі.
 • Розробка чат-ботів для соцмереж — теж вагома інвестиція в діджитлізацію бізнесу. Сьогоднішній користувач не любить чекати, тому миттєва реакція на вхідні повідомлення в чат підтримки, наприклад, може відчутно підвищити лояльність та продовжити Customer Lifecycle.
Що таке чат-бот і які чат боти бувають

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РОЗРОБКА ЧАТ-БОТІВ
ДЛЯ МЕСЕНДЖЕРІВ І СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Чат-бот для Телеграм

гнучкі можливості для інтеграції з CRM, базами даних, зв'язки із зовнішніми мобільними програмами та будь-якими сервісами по API.

від 20 860 грн.
Чат-бот для WhatsApp

підходить для організації підтримки користувачів, розсилки повідомлень, прогрівання холодної бази або нагадування про себе клієнтам, що давно не нагадували про себе.

від 20 860 грн.
Чат-бот для Viber

бізнес-бот з гнучкими можливостями для автоматизації відповіді на повідомлення, запити, збору даних користувачів.

від 20 860 грн.
Чат-бот для Facebook Messenger

дозволить зняти частину рутинних завдань із операторів служби підтримки та менеджерів з продажу.

від 20 860 грн.
Замовити розрахунок вартості чат-бота

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Які завдання я можу передати на чат-бота?

Ви можете замовити чат-бота для служби підтримки, який відповідатиме на популярні запитання та ьуде переадресовувати звернення компетентному фахівцю. Також популярністю користуються роботи для збору заявок, відстеження замовлень, розсилок, зворотного зв'язку. Кожного робота ми розробляємо саме під ті завдання, які ви перед ним ставите - якщо якийсь процес взаємодії бізнесу з клієнтом можна автоматизувати, то бот для автоматизації, швидше за все, підійде.

Можливості робота вдасться потім розширити?

Ми спочатку проектуємо ботів для месенджерів та соціальних мереж досить гнучкими, щоб до них можна було додати нові функції. Програмний код ботів теж документується, якщо обслуговуванням та апгрейдом займатиметься інший програміст, йому було легко це робити.

Чи можу я використати одного чат-бота на декількох платформах?

У кожної соцмережі та месенджера свій API для роботи з чат-ботами – це спеціальний інтерфейс, через який бот працює із майданчиком. Тому один код без адаптації на різних майданчиках не запуститься, але ми можемо розробити однакових за можливостями чат-ботів для будь-якої соцмережі та програми для листування.

Чим чат-боти, які ви розробляєте, відрізняються від конструктора?

Можливості чат-ботів, зроблених на конструкторі, сильно урізані та обмежені. Ми ж реалізовуємо гнучкі рішення, адаптовані строго під ваші завдання та звички аудиторії, яка взаємодіятиме з ботом. До того ж, боти з конструкторів практично неможливо апгрейдити, з нашими чат-ботами такої проблеми не виникає.

Підтримкою чат-ботів ви теж займаєтесь?

Так, вам не доведеться наймати окремого програміста для підтримки робота. Умови підтримки ви отримаєте у комерційній пропозиції.
Потрібна консультація з чат-ботів


  Бот для служби підтримки, бот зворотного зв'язку,
  чат-бот для продажу та інші наші розробки

  Відгуки про нашу веб студію

  Способи оплати послуг зі створення чат-боту

  • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
  • Bitcoin, Ethereum
  • Приват24
  • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
  • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

  Повернення коштів, рекламації та гарантії

  • З кожним клієнтом веб-студія Business Site укладає офіційний договір на надання послуг з налаштування та ведення контекстної реклами, в якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
  • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.
  Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
  Ок
  Дізнайтесь ціну розробки
  Заповніть цю форму