веб-студія
Business Site
+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Веб-студія BUSINESSSITE

Digital-агентство, яке пропонує повний цикл послуг інтернет-маркетингу та просування бізнесу в інтернеті.

З 2011 року ми реалізуємо найефективніші стратегії інтернет-просування для бізнесу.

Клієнти маркетингового агентства
BUSINESSSITE

Юрія фарм Easy Pay
директор та засновник агентства BUSINESSSITE

Створення сайтів під ключ

Веб-студія Business Site – надійний та досвідчений помічник у розробці сайтів різних видів. Ми готові створити корпоративний сайт для великої компанії, з нуля розробити та запустити інтернет-магазин побутових, промислових та харчових товарів, розробити сайт-каталог як для будівельної, так і для фармацевтичної компанії, продумати в деталях ефективний лендинг та зробити все, щоб сайт- візитка зацікавила клієнтів.

Але цього недостатньо! Так-так, просто придумати ідеальну структуру буде недостатнім, розробити авторський дизайн, передбачити мультимовність, адаптивну верстку під мобільні пристрої, кросбраузерність. Важливо надалі зробити все, щоб сайт був популярним. Для цього ми пропонуємо:

SEO-просування SEO-просування
Контекстну рекламу Контекстну рекламу
Рекламу та просування у соціальних мережах Рекламу та просування у соціальних мережах
Впровадження CRM-системи Бітрікс-24 Впровадження CRM-системи Бітрікс-24

Сьогодні агентство інтернет-маркетингу пропонує оперативний, грамотний підхід та результат, який перевершить ваші очікування. Ми точно знаємо, що передбачити на сайті, щоб налагодити ефективну Е-комерцію і які кроки зробити, щоб про сайт дізнавалися нові клієнти, а бренд ставав впізнаваним.

Читати текст повністю

Пропонуємо створення:

 • корпоративного сайту
 • лендингу
 • сайту-візитки
 • односторінкового веб-ресурсу
 • інтернет-магазину
 • сайту-каталогу

Переваги співпраці

Великий плюс, що для кожного проекту формується окрема команда спеціалістів. У вашого менеджера можна дізнатися про стадії проведення робіт. Окрім цього, веб-студія пропонує такі плюси:

 • укладання офіційного договору із зазначенням важливих аспектів: ціни, термінів реалізації, детальних умов;
 • гнучку цінову політику;
 • повний спектр послуг: від ідеї до роботи з налагодження бази даних.

Стратегічно вірно: все, починаючи від створення прототипу, продовжуючи дизайном та контент-наповненням, аж до налаштування контекстної реклами та масштабного SEO-просування, довірити спеціалістам одного агентства. Вони створювали цей проект і точно просуватимуть його з урахуванням всіх побажань клієнта.

Маркетингове агентство Business Site знає сучасні потреби та тонкощі онлайн-ринку, а значить, наші фахівці зроблять все, щоб сайт був робочим, з високою конверсією, точно оптимізований та приносив регулярний дохід. Ми стежимо за актуальними тенденціями digital-ринку та підкажемо вам, як залучити клієнта, щоб він зробив замовлення саме на вашому сайті.

SEO-просування

Веб-студія Business Site пропонує грамотне SEO-просування, яке регулярно підвищуватиме конверсію, сприятиме високим результатам у видачі пошукових систем, працюватиме на те, щоб бізнес у мережі розвивався, а бренд ставав успішним.

Чому варто довірити SEO-просування нашому маркетинговому агентству?

Укладання офіційного договору Укладання офіційного договору
Лояльна ціна Лояльна ціна
Досвідчена команда Досвідчена команда
Регулярні та повні звіти про виконану роботу Регулярні та повні звіти про виконану роботу
Можливість замовлення створення сайту та подальші послуги з його просування. Можливість замовлення створення сайту та подальші послуги з його просування.

На стартовому етапі співпраці ми проводимо детальний аналіз сайту клієнта, щоб зрозуміти, які нюанси потребують зміни. Для формування продуманої та ефективної стратегії аналізується ніша конкурентів.

Читати текст повністю

Це дозволяє сформувати список конкретних завдань у сегменті внутрішньої та зовнішньої оптимізації: починаючи від збору та впровадження семантики і закінчуючи моніторингом зовнішніх посилань та збільшенням посилальної маси.

Кожен клієнт переконаний, що над його проектом працюють професіонали. У порівнянні з іншими стратегіями, SEO розрахований на тривалий час, але результати зберігаються протягом тривалого періоду. Для цього професіонали digital-агентства проводять такі роботи:

 • налагоджують технічний аналіз;
 • усувають помилки на сторінках;
 • покращують якість контенту з урахуванням актуального семантичного ядра;
 • займаються внутрішнім та зовнішнім маркетингом, комплексною оптимізацією.

SEO розрахований на розвиток майданчика, що дозволяє утримувати результат видачі та просувати товар. У своїй роботі фахівці використовують лише дозволені методи, які не підпадають під фільтри пошукових систем. Разом з нами SEO стане ефективним і допоможе вам у підкоренні та закріпленні на онлайн-ринку.

Контекстна реклама

Спеціалісти веб-студії розпочнуть налаштування контекстної реклами щоб залучити ще більше клієнтів. Вона буде реалізована фахівцями маркетингового агентства з максимальною увагою та вигодою, щоб ви змогли отримувати прибуток. Важливий аспект – професіонали digital-агентства розроблять рекламну кампанію, яка точно відповідатиме заявленому бюджету.

Принциповий нюанс у тому, що ми ведемо контекстну рекламу з точною відповідністю алгоритму пошукових систем. Ця рекламна стратегія дозволяє просувати як новинку, так і відомий товар, підходить для будь-якого виду офферу.

Стратегічно правильно замовити розробку сайту під ключ, наприклад, зробити акцент на односторінковий сайт або сайт-візитку і відразу замовити контекстну рекламу, що помітно збільшує трафік, підвищує конверсію та кількість покупок.

Вигода контекстної реклами

Швидкий ефект Швидкий ефект
Оплата лише за кліки Оплата лише за кліки
Немає обмежень за тематикою, регіоном Немає обмежень за тематикою, регіоном
Ефективно працює для клієнтів різного віку Ефективно працює для клієнтів різного віку

Значний аспект закладено у суті оголошення: з'являється тоді, коли це необхідно!

Читати текст повністю

Вигода контекстної реклами:

 • швидкий ефект
 • оплата лише за кліки
 • немає обмежень за тематикою, регіоном
 • ефективно працює для клієнтів різного віку

Контекстна реклама – це перевірений спосіб онлайн-продажів, що підходить для різного виду бізнесу з потрібними, а головне, швидкими результатами: підвищення конверсії, трафік на сайт, охоплення цільової аудиторії.

Завдяки грамотному підходу спеціалістів маркетингової агенції вдається повністю контролювати рекламний бюджет. Перші результати буде видно вже через кілька днів – це не просто збільшення заходів на сайт, а й фінальна мета – оформлення замовлення.

Замовляючи у веб-студії Business Site контекстну рекламу, ви зможете потрапити до ТОП видачі для нових сайтів. Головне, додатково можна замовити SEO-просування та інші перевірені та відточені стратегії для підвищення ефективності вашого бізнесу.

Реклама та просування в соц. мережах

Минув час оголошень на стовпах та класичних дошках. Тепер слово за соціальними мережами – сучасним майданчиком, який не поступається за своєю ефективністю маркет-плейсам та пошуковикам.

Звертаючись до спеціалістів веб-студії Business Site, ви отримаєте такі результати:

Вихід та закріплення вашого бізнесу в соціальних мережах Вихід та закріплення вашого бізнесу в соціальних мережах
Робота з цільовою аудиторією для просування товару чи послуги Робота з цільовою аудиторією для просування товару чи послуги
Залучення трафіку за рахунок додаткових способів Залучення трафіку за рахунок додаткових способів

Маркетингове агентство в нюансах знає, які методи дозволять збільшити конверсію та трафік на сайт, і один з них – таргетована реклама. Такий спосіб з максимальним показником ефективності дозволяє вам ставати впізнаваним.

Читати текст повністю

Тримаємо руку на пульсі соціальних мереж

Кожна із соціальних мереж потребує знань нюансів роботи у ній. Для когось важливо наголосити на якості візуальної подачі – зокрема, Instagram. Для Facebook важливо регулярно публікувати пости, надавати читачеві корисний контент, спонукати до коментарів. Для багатьох соціальних мереж важливий момент, що вже встиг довести свою ефективність – проведення акцій, розіграшів, конкурсів. Плюс, що просування бізнесу в соціальних мережах фахівцями маркетингового агентства Business Site може бути представлене як ведення окремого облікового запису, так і цілої спільноти.

Перелік послуг, що надаються:

 • формування контент-плану для наповнення сторінок;
 • відстеження та подальша реакція на негатив про вашу компанію;
 • робота з лідерами думок;
 • організація та проведення конкурсів.

Комплексний SMM-підхід дозволяє вийти на ринок новому бізнесу та закріпитися на ньому. Ми будемо говорити з вашою цільовою аудиторією тією мовою, яку вона розумітиме найкраще, давати їй ту інформацію, що буде мотивувати оформляти замовлення на вашому веб-ресурсі.

Впровадження CRM Бітрікс24

Ще на етапі створення сайту під ключ, який довіряєте спеціалістам веб-студії Business Site, стратегічно важливо передбачити способи просування, SEO-оптимізацію та можливість впровадження CRM Бітрікс 24.

Що це дасть вашому сайту?

Автоматизація процесів, що повторюються Автоматизація процесів, що повторюються
Об'єднання бази даних, контактів Об'єднання бази даних, контактів
Формування завдань для менеджменту та відстеження ефективності їх просування Формування завдань для менеджменту та відстеження ефективності їх просування

Хмарна система Бітрікс 24 довела свою ефективність у роботі інтернет-магазину, корпоративного сайту та сайту-каталогу. Вона дозволяє автоматично формувати чеки з реквізитами на оплату і шукати контакти клієнтів, постачальників.

Читати текст повністю

Досвідчені фахівці digital-студії Business Site пропонують комплекс робіт, до якого входять:

 • повне налаштування системи
 • навчання працівників вашої фірми тонкощам використання сервісу
 • технічний супровід після запуску системи

Звертаючись до маркетингового агентства повного циклу, ви не тільки отримаєте веб-ресурс, що повністю відповідає поставленим завданням, але й зможете оптимізувати виробничі процеси, зокрема оформлення замовлень та відстеження товарів на складі.

Експертне використання сервісу дозволяє оптимізувати час на обробку заявок, не приймати в штат нової одиниці для виконання обліку, будучи в будь-якій точці планети, отримувати актуальні дані про стан вашого бізнесу.

Бітрікс 24 – дуже потужний інструмент, і разом із Business Site він стане для вас більш доступним, відкритим та зрозумілим у роботі. Ми налаштуємо систему CRM з урахуванням специфіки вашого бізнесу. Для цього проведемо серію семінарів, щоб ви легко працювали як з графою «Довідники», так і «Товари». Комплексний підхід співпраці з веб-студією дозволить швидко оптимізувати робочі процеси, точно вести облік без жодної помилки.

Веб-студію Business Site обрали 895 клієнтів:

01
Маркетингове агентство Business Site пропонує повний комплекс послуг: від розробки до налаштування рекламної кампанії. Вам не треба шукати інших фахівців – ми готові взяти всю відповідальність за Ваш проект.
02
У нашій команді працюють досвідчені фахівці з великим досвідом у всіх галузях digital-маркетингу, що гарантує високий результат.
03
При реалізації проектів фахівці digital-агентства Business Site враховують всі сучасні тенденції інтернет-маркетингу, особливості алгоритмів пошукових систем.
04
Посилену увагу приділяємо заходам безпеки при розробці та просуванні проектів, щоб уникнути атак, зломів та санкцій від пошукових систем.
05
Ми пропонуємо виключно робочі стратегії інтернет-маркетингу та підбираємо найактуальніші інструменти для реалізації цих стратегій.
06
Усі послуги маркетингової агенції Business Site спрямовані на повернення інвестицій наших клієнтів – високий коефіцієнт ROI.
0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет-проектів
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених веб-студією
Сайти від Business Site успішні, ефективні, швидко виправдовують фінансові вкладення та допомагають у ефективних продажах.

Відгуки про нашу веб-студію

Business Site – комплексний підхід до вирішення digital-завдань

Ми – успішна компанія, яка комплексно реалізувала понад 100 проектів під ключ в Україні та за кордоном, дозволяючи кожному сайту зайняти важливе та ефективне місце в результаті пошукової видачі, оптимізуватися під пошукові запити, залучати трафік, представляти бренд та компанію у соціальних мережах у вигідному світлі . У деяких сферах наша веб-студія стала довіреним підрядником, що дозволяє надавати комплексні digital послуги з повним зануренням, наприклад, інтернет-маркетинг для фармкомпаній. Все це дає клієнту перевагу – швидке та тривале впізнання бренду та, як результат, високий показник продажів.

Business Site – це 4 сторони онлайн-світла, 4 часи бізнесу в інтернет-погоді та 4 ніжки від трону успіху бренду.

Ми digital-агентство

Digital-агентство демонструє клієнту або цілій компанії експертну оцінку його сайту на фоні конкурентів, а також надає реалізацію ідей в таких галузях:

 • створення сайтів;
 • брендинг;
 • рекламні стратегії;
 • SEO-просування;
 • соціальні мережі;
 • креативні методи укріплення в бізнесі.

Це не просто веб-студія, котра створює сайти. Business Site - експертний штат, який створює сайт, просуває його та відслідковує ефективність рекламних кампаній, займається подальшою підтримкою. Якщо в класичному варіанті співпраця закінчується завершенням проекту після тестування, то у випадку партнерства з нами, воно буквально тільи розпочинається.

Ми маркетингове агентство

В цьому випадку ми займаємося розробкою рекламних кампаній, впроваджуємо ефективні та перевірені методи інтернет-маркетингу. Команда спеціалістів не просто розробить сайт згідно до вашої задачі, але і зробить все, щоб рекламна кампанія в онлайн стала ефективною. Для швидкого застосування потрібних методів, уникаючи менш ефективних, поводиться регулярний аналіз конверсій. Ми знаємо нюанси роботи з:

 • контекстною, тергетованою, банерною рекламою;
 • соціальними мережами;
 • поштовою розсилкою;
 • пошуковим просуванням.

Ми агентство інтернет-маркетингу

Агентство інтернет-маркетингу в деталях знає особливості просування бренду в мережі, використовуючи для цього найбільш правильні та оптимальні методи, адже те, що краще для просування магазину сантехніки в невеликому місті, не працює для сервісу доставки їжі в мегаполісі. Плюс, співробітники Business Site допомагають сформувати грамотну стратегію та налагодити комунікацію з потенційними та реальними клієнтами. Досвідчені маркетологи підкажуть, що зробити для того, щоб бренд розвивався в мережі, і це стосується не лише сайту, а й таких моментів:

 • блоги;
 • публікації на тематичних форумах;
 • підготовка книг, вебінарів, уроків;
 • онлайн брошюри, лукбуки;
 • брендинг активів;
 • підготовка інфографіки.

Ми агентство інтернет-реклами

Створити технічно ідеальний сайт недостатньо, важливо займатися його просуванням та використовувати доступні методи рекламних кампаній. Важко переоцінити важливість реклами для бізнесу, незалежно від того, на якій він стадії - стартовій чи активній. Вагома перевага в тому, що спочатку визначаються цілі, під них формуються стратегії, проводиться розрахунок ROI, регулярно надаються клієнту аналітичні дані. Додактово, за бажання, надається допомога із впровадженням покращень сайту.

Business Site - 4 напрямки в роботі, які зробили сайт та бізнес своїх клієнтів успішним, впізнаваним та прибутковим. Ці компанії попереду, де ж їх конкуренти?

Оплата послуг створення сайтів

 • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
 • Bitcoin, Ethereum
 • Приват24
 • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
 • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

Гарантії та повернення коштів

 • Веб-студія Business Site з кожним клієнтом укладає офіційний договір на надання послуг із створення сайту. Договір передбачає повернення коштів у разі розірвання
 • Якість наданих нами послуг та відповідальність за виконання взятих на себе зобов'язань гарантується договором та чинним законодавством України
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму