+38 (096) 400 15 67

Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP

Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP

RESOURCEGROUP – українська компанія, яка з 2017 року займається постачанням вугільної продукції, а зараз є постачальником ресурсів для енергетичного сектора, великих промислових підприємств, металургійної та будівельної галузі, транспортної галузі та інших сфер.
Мета компанії – постачати ресурси, матеріали та обладнання різних бізнес-напрямків українським підприємцям.

Наші завдання

Представники компанії звернулися до веб-студії Business Site з проханням створити для них корпоративний сайт під ключ. Замовники хотіли не просто сайт, а інструмент, який буде зроблено персонально під бізнес RESOURCEGROUP.

Завдання ресурсу:

  • залучення нових клієнтів та партнерів;
  • підвищення ефективності бізнесу;
  • максимально простий та зрозумілий інтерфейс.

Враховуючи вимоги та побажання клієнтів, ми створили якісний та функціональний ресурс, придатний для залучення та конвертації трафіку. При розробці посадкової сторінки створено повноцінний особистий кабінет на платформі (CMS) WordPress, принципи роботи якої будуть зрозумілі на інтуїтивному рівні навіть новим співробітникам компанії. Грамотно розміщена інформація про послуги та можливість перегляду каталогу значно вплине на рівень продажу.

Майбутні партнери також матимуть змогу ознайомитися із перевагами корпорації. Дуже детально розписані плюси RESOURCEGROUP дозволять клієнтам оцінити компанію та зробити правильний вибір.

 

Проект вийшов максимально зручним для відвідувачів, адже під час створення сайту наші фахівці врахували усі побажання замовника.

Для розширення клієнтської аудиторії та привернення уваги користувачів, ресурс створено трьома мовами (англійською, російською, українською). Він включає важливий розділ “Медіа-центр”, який дає клієнтам цінні знання, інформацію про нові можливості, підказки про вирішення проблем та можливі шляхи їх вирішення. Блог – це набагато вигідніше, ніж створення нудних прес-релізів та нецікавих новин компанії.

Плюси “Медіа-центру”:

  • дає нагоду клієнтам зайти на ваш сайт;
  • залучає цільових відвідувачів на інформаційні ключові запити;
  • збільшує довіру до компанії;
  • створює певну близькість між компанією та клієнтом.

Мобільний інтернет-трафік зростає з кожним роком і щоб не втрачати користувачів планшетів та мобільних пристроїв, ми застосували адаптивну верстку із зручним інтерфейсом. Сайт реагує та адаптується під розміри будь-якого пристрою користувача та може збільшити кількість потенційних клієнтів, продажів та конверсій.

Ще одним важливим елементом сайту є конверсійна форма підписки, яка впливає на:

  • кількість відвідувачів;
  • кількість лояльних зацікавлених користувачів;
  • загальний показник конверсії.

У розділі “Контакти” розміщено форму зворотного зв’язку, а також телефони, поштову адресу, графік роботи. Вбудовані форми переходу на соцмережі дають можливість з’єднати компанію із людьми і розширити клієнтську базу.

Зрозуміла карта проїзду заощаджує час на поясненні кожному клієнту, як дістатися компанії.

Можемо впевнено заявити, що за допомогою корпоративного сайту нам вдалося підвищити ефективність бізнесу компанії та розширити базу клієнтів.

Якщо вас зацікавила перспектива співпраці з веб-студією Бізнес-сайт, звертайтесь до нас! Розробники нашого маркетингового агентства із задоволенням виконають усі завдання відповідно до ваших побажань та втілять найкращі ідеї в життя!

Сайт: www.resourcegroup.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку