+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Створення лендинг пейдж

ВІД РОЗРОБНИКІВ №1
ЗА ВЕРСІЄЮ It rating
Розробка лендинг пейдж – це основа комплексу заходів щодо залучення клієнтів із мережі інтернет, який ми реалізуємо «під ключ».


В результаті Ви отримуєте лендинг з високою конверсією та професійно налаштованою контекстною рекламною кампанією, а головне – потік замовлень та нових клієнтів.
Замовити лендинг пейдж Зателефонувати

КЛІЄНТИ які замовили створення лендінг пейдж:

ЩО ТАКЕ LANDING PAGE?

В ПЕРШУ ЧЕРГУ - МАРКЕТИНГОВИЙ ІНСТРУМЕНТ, НА ВІДМІНУ ВІД ТРАДИЦІЙНОГО САЙТУ, ЗАВДАННЯ LANDING PAGE ПРИЗВАТИ ВІДВІДУВАЧА ДО КОНКРЕТНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ДІЇ.
Це цільова сторінка Вашого сайту або просто окрема посадкова сторінка, розміщена в інтернеті та спрямована на єдину цільову дію:
 • Купівлю товару чи послуги
 • Отримання контакту від замовника
 • Завантаження того чи іншого файлу
 • Реєстрацію на web-сервісі
Як правило, при створенні landing page спочатку розробляється його маркетингова концепція, визначається мета і пишуться тексти, що продають. Тільки так landing page виконуватиме свою функцію — залучатиме клієнтів до Вашого бізнесу!
Ціль landing page
Замовити landing page

7 причин замовити лендинг пейдж у веб-студії BUSINESSSITE

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Ми практики! Лендинги, створені в нашій веб-студії, мають показник конверсії від 12 до 35%. Це було досягнуто шляхом впровадження та тестування найновіших технологій інтернет-маркетингу.
02
Маркетинг. Ми дуже ретельно підходимо до складання UI/UX прототипу Вашого майбутнього лендинг пейджу, щоб він був 100% зручний і зрозумілий Вашим клієнтам.
03
Унікальний дизайн. Ми не використовуємо шаблони при створенні лендингів, всі дизайн-рішення є унікальними і розробляються під Ваші бізнес-завдання.
04
Кросплатформова та кросбраузерна верстка. Ваш Landing page буде адаптований під всі популярні розширення мобільних пристроїв, а також усі популярні браузери.
05
Зручність. Ми підключаємо найпростішу у використанні платформу (CMS) Wordpress для того, щоб Ви могли оперативно змінювати ціни, зображення, тексти та інший контент.
06
Ми гарантуємо високу швидкість завантаження сторінки, підвищений рівень безпеки лендингу та його базову оптимізацію під пошукові системи (SEO).
07
Ви отримаєте систему, яка надійно залучатиме нових замовників у Ваш бізнес з мережі інтернет.
2020

Наша команда займається розробкою лендинг пейдж ще з 2011 року, коли про цю технологію ще мало хто знав в Україні.

За ці роки напрацювали великий досвід, реалізувавши сотні успішних проектів для наших клієнтів у різних сферах бізнесів.

А починаючи з 2020 року, команда BUSINESS SITE отримала визнання від найавторитетнішого рейтингу IT України.

Замовити landing page
Запишіться
на консультацію!
Давайте обговоримо Ваш проект

Портфоліо – наші роботи

regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» tilda logo Лендінг для лікарського засобу Тилда: дотримання корпоративного стилю та інформативність блоків Лендінг для лікарського засобу Тилда: дотримання корпоративного стилю та інформативність блоків
Стати клієнтом веб-студії
Введіть номер телефону, щоб отримати професійну консультацію


  Відгуки про нашу веб студію

  7 ПРАВИЛ LANDING PAGE, ЩО ПРОДАЄ

  07
  МАРКЕТИНГ
  Ми глибоко аналізуємо Ваш бізнес та сферу, в якій він працює, а також проводимо аналітику Вашої цільової аудиторії. Тільки так можна створити пропозицію, від якої складно відмовитися, та розмістити її на Вашому лендингу.
  Маркетинговий аналіз перед створенням сайту
  06
  КОПІРАЙТИНГ
  Ми використовуємо 4U-заголовки, що продають, і складаємо тексти таким чином, щоб максимально доступно донести вигоди роботи з Вашою компанією цільовій аудиторії, яка відвідуватиме Ваш лендинг пейдж.
  Написання текстів для landing page
  05
  ПРОФЕСІЙНИЙ ДИЗАЙН
  Ми не використовуємо шаблони і не крадемо зображення низької якості з інтернету. Дизайн Вашого landing page буде індивідуальним, з якісною інфографікою, зображеннями, анімаційними та паралаксовими ефектами.
  Дизайн landing page
  04
  АДАПТАЦІЯ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ
  З 2015 року 75% сайтів відкриваються з мобільних пристроїв, а з 21.04.2015 команда пошукової системи Google внесла зміни до пошукових алгоритмів, віддаючи переваги сайтам та лендингам, які адаптовані для мобільних пристроїв.

  При розробці landing page наші дизайнери та верстальники створюють 3 версії дизайн-макету: для смартфонів, планшетів та стаціонарних ПК, що забезпечить зручність для Ваших клієнтів, а також стане перевагою у пошуковій видачі Google.
  Адаптація лендінг пейдж під усі пристрої
  03
  ОПТИМІЗАЦІЯ ПІД ПОШУКОВУ СИСТЕМУ GOOGLE
  Завдяки SEO-оптимізації лендинг пейдж, Ви отримуватимете не тільки дорогий трафік (відвідувачів) з контекстної реклами, але і безкоштовний та/або недорогий трафік із пошукових систем.
  SEO-оптимізації лендінг пейдж
  02
  ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ СТОРІНКИ
  Чим довше завантажується сторінка, тим менше користувачів залишиться на ній, що вкотре знижує конверсію сайту.

  При замовленні лендингу у веб-студії Business Site, наші спеціалісти оптимізують зображення, а також програмний код для того, щоб Ваші клієнти могли швидко відкрити, переглянути Ваш лендинг пейдж та зробити на ньому замовлення.
  Створюємо лендинги із високою швидкістю завантаження
  01
  АНАЛІТИКА
  Після створення landing page, ми підключаємо до нього системи Аналітики: Google Analytics та Яндекс Метрику, налаштовуємо цілі та конверсії, розставляємо UTM - мітки в рекламних оголошеннях.

  Це дозволить бачити не тільки рівень відвідування та поведінку Ваших потенційних клієнтів, але ще дасть змогу відстежувати ефективність витрат на той чи інший канал реклами та оптимізувати рекламний бюджет.
  Підключення систем аналітики до лендінгу

  ЦІНА СТВОРЕННЯ LANDING PAGE

  від 22 860 грн. від 12 днів
  Звичайна ціна
  26 790 грн.
  Отримайте 4 варіанти
  розрахунку вартості
  протягом 1 робочого дня!
  С 26.03.2023 ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ
  розробки лендинг пейдж

  Запросіть індивідуальну
  комерційну пропозицію


   Ваші дані у безпеці!
   Ніколи не будуть передані 3 особам

   Способи оплати послуг зі створення Landing Page

   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
   • Bitcoin, Ethereum
   • Приват24
   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
   • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

   Повернення коштів, рекламації та гарантії

   • З кожним клієнтом ми укладаємо офіційний договір на надання послуг зі створення мобільних додатків, у якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
   • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

   КІЛЬКІСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ ззайнятих при розробці Вашого Landing page

   ІНТЕРНЕТ МАРКЕТОЛОГ
   — це фахівець, який буде розробляти концепцію Вашого лендинг пейджу, формувати УТП та переваги роботи з Вашою компанією, ґрунтуючись на вивченні особливостей Вашого бізнесу та специфіки ринку.
   КОПІРАЙТЕР
   Лендинг, що продає — це в першу чергу текст, що продає: заголовки, підзаголовки, марковані списки - всі прийоми, які дозволять донести переваги Ваших товарів та послуг Вашим клієнтам.
   ФАХІВЕЦЬ З ПРОСУВАННЯ
   вже на етапі розробки landing page підготує семантичне ядро ​​для Вашої рекламної кампанії – перелік ключових слів, за якими люди шукають Ваші послуги. Дані слова будуть включені в тексти, що продають, для більшої «дружелюбності» з пошуковими системами, а також це дозволить дати попередню оцінку трафіку і бюджету просування.
   ДИЗАЙНЕР
   Маркетингова концепція, тексти, що продають, тригери - просто чернетки без графічного втілення. Дизайн лендинг пейдж - це не тільки естетична складова Вашої комерційної пропозиції, завдяки професійному дизайну можна правильно розставити акценти, виділити заклики до дії, що дозволить залучати більше клієнтів до Вашого бізнесу.
   ПРОГРАМІСТ-ВЕРСТАЛЬНИК
   це спеціаліст, який створить з дизайн-макету повноцінну посадкову сторінку, адаптовану під мобільні пристрої, з працюючими формами замовлення та зручною адміністративною панеллю для редагування контенту на сайті.
   МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
   його завдання контролювати процес розробки цільової сторінки відповідно до Ваших завдань та обумовлених термінів, а також проводити всі організаційні моменти у процесі співпраці.
   ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА
   МИ ВИВЧАЄМО ВАШ БІЗНЕС
   цільову аудиторію, конкурентів, Ваші товари та послуги
   СТВОРЮЄМО ПРОТОТИП
   лендинг пейдж на основі якого затверджуємо маркетингову концепцію та тексти, що продають
   РОЗРОБЛЯЄМО ДИЗАЙН
   лендингу, графічно оформляємо структуру, що продає, під Ваші завдання та побажання
   ВЕРСТАЄМО І ПРОГРАМУЄМО
   landing page, на підставі погодженого дизайну
   НАЛАШТОВУЄМО СИСТЕМУ АНАЛІТИКИ
   яка дозволить відстежувати відвідування сайту, джерела трафіку, а головне - ефективність того чи іншого рекламного каналу.
   ЗАПУСКАЄМО РЕКЛАМНУ КАМПАНІЮ
   у Google, яка приведе цільових відвідувачів на Ваш лендинг, готових замовляти Ваші товари та послуги.
   Ми підключаємо найкращу
   CRM - Бітрікс 24
   щоб сотні клієнтів, які згенерують Ваш лендинг пейдж, були своєчасно та якісно опрацьовані Вашим відділом продажів!*
   * ПРОПОЗИЦІЯ ОБМЕЖЕНА - зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб уточнити наявність такої можливості
   Підключення лендінг пейдж до Бітрікс24
   Сміливо ТЕЛЕФОНУЙТЕ

   ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

   Що входить у вартість розробки лендінг-пейдж?

   У вартість розробки лендингу, залежно від ваших завдань, входить: розробка маркетингової концепції; створення прототипу майбутнього лендінгу; унікальний дизайн посадкової сторінки та підготовка макету сторінки «Спасибі» та 404; написання текстів, що продають; дизайн-макет мобільної версії; тригери та лічильники; підключення адмін-панелі WordPress; базова оптимізація сайту під пошукові системи; написання ефектних сніпетів; налаштування систем поглибленої аналітики; інтеграція з CRM Бітрікс24; налаштування підвищеної безпеки сайту; розміщення сайту на протоколі HTTPS.

   Чи використовуєте Ви шаблони для розробки лендингів?

   Наша команда категорично не підтримує розробку сайтів та лендинг пейдж із використанням шаблонного дизайну. Оскільки кінцевий продукт такої розробки не може відповідати мінімальним комерційним вимогам, тому навіть у бюджетних проектах дизайн-проект створюється індивідуально під кожного клієнта.

   Чи проводите Ви адаптацію landing page під мобільні пристрої?

   Так! Обов'язково, крім виконання специфікацій Google, адаптація під мобільні пристрої - це вагома перевага Вашого landing page перед "неадаптованими" аналогами конкурентів, де клієнту, який використовує смартфон або планшет, складно буде скористатися всім функціоналом сайту.

   Чи доцільно використовувати landing page для продажу товарів?

   За допомогою технології «лендинг» можна забезпечити масовий продаж як товарів, так і послуг. Головне грамотно запровадити цю технологію у Ваш бізнес!

   Наскільки велике Ваше портфоліо?

   Якщо говорити виключно про лендинг пейдж, то наше портфоліо налічує понад 80 робіт.

   Скільки років ви займаєтесь розробкою сайтів?

   Перший лендинг був створений нашою web-студією ще 2011 року, тоді ця послуга не була такою популярною, він був розроблений для власних потреб — залучення нових клієнтів на створення сайтів та інтернет-магазинів. До речі, він повністю виправдав зусилля :)

   На якій платформі ви створюєте лендінг?

   З погляду web-розробки лендинг пейдж – нескладний продукт, його основна цінність – це маркетинг! Тому ми створюємо наші лендинги на Wordpress (Вордпрес). Це популярний і надійний двигун для нескладних веб-проектів.
   Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
   Ок
   Дізнайтесь ціну розробки
   Заповніть цю форму