+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт візитка створення під ключ

До створення сайту-візитки веб-студія Business Site має особливий підхід. Замовивши сайт-візитку з унікальним веб-дизайном, зручною адмін-панеллю та внутрішньою SEO-оптимізацією, Ви отримаєте ефективний та простий в управлінні сайт на WordPress.
Замовити сайт-візитку

КЛІЄНТИ які замовили продають сайти

ЩО ТАКЕ САЙТ-ВІЗИТКА?

ЯК ПРАВИЛО, САЙТ-ВІЗИТКА СПРИЙМАЄТЬСЯ ЯК НЕСКЛАДНИЙ, З ТОЧКИ ЗОРУ СТВОРЕННЯ, ПРОЕКТ.
Він являє собою сайт, що складається з 5-15 сторінок із загальною інформацією про компанію та її послуги. Справді, розробка сайту-візитки не потребує дуже серйозних компетенцій у програмуванні.
Але, команда веб-студії Business Site розглядає сайт-візитку як потужний інструмент у вирішенні бізнес-задач наших замовників, які пов'язані з продажем їхніх товарів та послуг, а також залученням клієнтів з мережі інтернет. При виготовленні сайтів-візиток ми впроваджуємо передові напрацювання інтернет-маркетингу, створюємо унікальний веб-дизайн з урахуванням усіх правил usability, адаптуємо ресурс під стаціонарні та мобільні пристрої. Ви отримуєте продукт, що на 100% відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2022 року!
Що таке сайт-візитка
Замовити сайт-візитку

Чому 895 клієнтів замовили сайти у нас

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Офіційний договір. Усі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.
02
Унікальний веб-дизайн. Ми не використовуємо шаблони навіть для найпростішого сайту-візитки, всі дизайн-рішення індивідуальні та виходять із завдань клієнта.
03
Адаптивна верстка. Для нас важливо, щоб Ваш сайт коректно функціонував на стаціонарних ПК, ноутбуках, планшетах і смартфонах, а також будь-яких браузерах і операційних системах.
04
Зручна система управління сайтом-візиткою Для того, щоб Ви могли швидко та зручно змінити ціни або змінити контакти, додати нову сторінку на Вашому сайті, ми підключаємо CMS WordPress, а також безкоштовно навчаємо її використанню.
05
Підвищений рівень безпеки сайту-візитки. Наша команда розробила низку унікальних технологій, які на 99% знизить ризик ймовірності злому.
06
Вигода. Ваш сайт-візитка повністю виправдає Ваші очікування, а витрати часу та грошей окупляться в рази!
Запишіться
на консультацію!
Давайте обговоримо Ваш проект

Портфоліо – наші роботи

Стати клієнтом веб-студії
Введіть номер телефону, щоб отримати професійну консультацію


  Відгуки про нашу веб студію

  7 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ САЙТ-ВІЗИТКУ У НАС

  07
  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ВЕБ-ДИЗАЙН
  Команда веб-студії Business Site – категоричний супротивник шаблонних рішень. Для кожного замовленого сайту-візитки ми розробляємо індивідуальний дизайн-проект з урахуванням Ваших побажань, сучасних тенденцій та правил usability (юзабіліті).
  Індивідуальний дизайн-проект сайту-візитки
  06
  ЗРУЧНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
  Адміністративна панель сайту (CMS) – це інтерфейс, через який можна у візуальному режимі редагувати, додавати чи видаляти контент (тексти, сторінки сайту, фотографії). При замовленні сайту-візитки в Business Site наші програмісти налаштовують адмінку під всі Ваші завдання.
  Сайт-візитка на WordPress
  05
  ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ САЙТУ
  Час - це гроші! Сучасний користувач, розбещений швидкісним інтернетом, навряд чи захоче чекати довше 7 секунд відкриття веб-сторінки. При розробці сайту-візитки наші фахівці оптимізують код і зображення таким чином, щоб сторінка завантажувалася максимально швидко.
  Оптимізація швидкості завантаження сайту-візитки
  04
  БАЗОВА SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ
  Якщо Ви прийняли рішення замовити сайт-візитку у веб-студії Business Site, то як додатковий бонус ми приберемо дублі сторінок, створимо в адмін-панелі можливість додавання мета-описів, налаштуємо “людино-зрозумілі” адреси, robots.txt та sitemap.xml – все це зробить сайт більш дружелюбним із пошуковими системами.
  SEO-оптимізація сайту-візитки
  03
  ПІДВИЩЕНА БЕЗПЕКА САЙТУ
  Ризик злому існує у кожного сайту. Сайти «зламують» як заради злого наміру, так і просто заради розваги. Наші програмісти при створенні сайтів-візиток впроваджують комплекс заходів безпеки: захист від SQL-ін'єкцій, “людино-зрозумілі” адреси, закриття програмного коду, захист IP.
  Захист сайту-візитки від злому
  02
  АДАПТАЦІЯ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ
  Ця опція є корисною не тільки для підвищення лояльності користувачів мобільного інтернету.

  З квітня 2015 року були внесені зміни до алгоритмів пошукової системи Google, на підставі яких надається більша перевага сайтам, адаптованим під мобільні пристрої. Саме тому наша команда робить адаптивну верстку для всіх наших клієнтів.
  Адаптація сайту-візитки під мобільні пристрої
  01
  ПІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМИ АНАЛІТИКИ (GOOGLE ANALYTICS)
  Дозволить Вам відслідковувати не лише кількість відвідувачів Вашого сайту, а й джерела залучення трафіку, що дозволить оптимізувати рекламний бюджет на його просування.
  Підключення систем аналітики до сайту-візитки

  ЦІНА СТВОРЕННЯ САЙТУ-ВІЗИТКИ

  від 19 780 грн. від 17 днів
  Звичайна ціна
  25 960 грн.
  Отримайте 4 варіанти
  розрахунку вартості
  протягом 1 робочого дня!
  З 24.03.2023 ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ
  розробки сайту-візитки

  ЗАМОВЛЯЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНУ
  КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ


   Ваші дані у безпеці!
   Ніколи не будуть передані 3 особам

   Способи оплати послуг з розробки сайту-візитки

   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
   • Bitcoin, Ethereum
   • Приват24
   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
   • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

   Повернення коштів, рекламації та гарантії

   • З кожним клієнтом веб-студія Business Site укладає офіційний договір на надання послуг з налаштування та ведення контекстної реклами, в якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
   • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

   ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

   Яка вартість створення сайту-візитки у Вашій веб-студії?

   Ціна розробки сайту-візитки залежить від бажаного функціоналу та кількості витраченого часу спеціалістів. Точну вартість розробки ми зможемо сказати, після того, як Ви заповните бриф. У ціну розробки входить: унікальний дизайн головної та всіх внутрішніх сторінок сайту-візитки, дизайн форм зворотного зв'язку, сторінок «Спасибі» та 404; кросбраузерна та кросплатформова верстка; налаштування адмін-панелі сайту; “людино-зрозумілі” адреси; наповнення сайту контентом до 10 сторінок; базова seo оптимізація з написанням ефектних сніпетів; реєстрація та налаштування Google Analytics; підключення CRM Бітрікс24; інструкція з роботи з адмін-панеллю.

   Який термін розробки сайту-візитки?

   Максимально короткі терміни для створення сайту-візитки, в які ми можемо вкластися - 5 днів. Але слід зазначити, що на терміни розробки також впливають додаткові опції, оперативність подачі Вами матеріалів для сайту, а також швидкість зворотного зв'язку з приводу погодження дизайн-макетів.

   На якій платформі ви створюєте сайт-візитку?

   Створення сайту-візитки, з погляду веб-розробки, - це не складний процес, який не вимагає впровадження спеціальних веб-продуктів. Ми розробляємо CMS Wordpress (Вордпрес).

   Як я зможу додавати нові сторінки на свій сайт?

   Додавання, видалення, редагування будь-якого контенту – сторінки, тексти, слайди, зображення, відео, а також пунктів меню – легко зробити через адмін-панель у візуальному режимі. Більше того, навчання по використанню адміністративної панелі входить у вартість розробки сайту-візитки.
   Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
   Ок
   Дізнайтесь ціну розробки
   Заповніть цю форму