+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-візитка для компанії VIPELECTRO

Веб-студія Портфоліо Сайт-візитка для компанії VIPELECTRO

Компанія ВіпЕлектро здійснює всі види електромонтажних послуг у Києві та Київській області. Команда фахівців також займається інтер’єрним та вуличним освітленням, блискавкозахистом, заземленням, монтажем електропроводки тощо. Перед веб-студією “Бізнес-сайт” стояло завдання створити веб-платформу, за допомогою якої можна якісно та компактно презентувати компанію онлайн. Хотілося, щоб під час переходу на сайт у потенційних клієнтів з’являлася довіра до послуг компанії.. Вважаємо, що наша команда успішно виконала поставлені завдання VIPELECTRO. Нижче ви побачите результати виконаної нами роботи.

Особливості розробки сайту-візитки

Унікальний веб-дизайн сайту виконаний у діловому, презентаційному стилі у комбінації жовтих, білих, чорних та сірих тонів. Такі колірні поєднання легко викликають довіру, створюють відчуття серйозності. У зв’язку з тим, що потенційні клієнти часто заходять на сайт із мобільних пристроїв, була застосована адаптивна верстка. Тепер сайт-візитка коректно функціонуватиме на стаціонарних ПК, планшетах, телефонах та на будь-яких браузерах та операційних системах.

Головна сторінка має повну інформацію про послуги, прайс та етапи виконання електромонтажних робіт, переваги компанії. Створено кнопку “Залишити заявку” для зв’язку з менеджерами “ВіпЕлектро” за допомогою якої клієнт залишить свої дані та отримає консультацію спеціаліста. Створено розділи послуг, на яких розміщено докладну інформацію про послуги з можливістю швидкого замовлення, не переходячи на іншу сторінку. Внизу кожної сторінки розміщено «Контакти», є телефон, адреса, графік роботи та перехід на соцмережі.

Створення сайту-візитки здійснювалося на платформі WordPress, яка вважається однією з найзручніших систем керування ресурсом. Вона дозволяє легко керувати контентом сайту, додавати/видаляти сторінки, змінювати ціни або контакти, та інше.

Структура сайту для SEO

Командою веб-студії зроблена серйозна робота з грамотного складання структури зв’язків усіх сторінок сайту між собою. Тепер веб-ресурс забезпечений сайтлінками, довірою пошукових систем, має гідні показники і знаходиться в топ видачі, тому конверсії та лояльна аудиторія не затримається.

За довгі роки роботи веб-студії “Бізнес Сайт” команда встигла здобути колосальний досвід успішних проектів у галузі сео-просування та розробки сайтів-візиток. При створенні веб-ресурсу для VIPELECTRO впроваджено найпередовіші напрацювання інтернет-маркетингу. В результаті вийшов продукт, який на 100% відповідає всім стандартам веб-маркетингу 21 століття і вже встиг виправдати очікування клієнта.

Сайт: vipelectro.kiev.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму