+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Створення корпоративного сайту

Для зрілого бізнесу
Створення корпоративного сайту – послуга, яка вимагає від розробників веб-студії дуже високих компетенцій, оскільки корпоративний сайт – це «обличчя» компанії в Інтернеті.
Команда «Business Site», спираючись на 6-річний досвід, готова взяти відповідальність за розробку сайту компанії «під ключ», який буде відповідати всім стандартам 2023 року.
Замовити корпоративний сайт

КЛІЄНТИ які замовили створення корпоративного сайту:

ЩО ТАКЕ КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ?

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ ВИДІВ САЙТІВ ТИМ, ЩО ЦЕ ОСНОВНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ, ЯКИЙ МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ В ТАКИХ ЦІЛЯХ:
 • Залучення нових клієнтів чи партнерів.
 • Комунікація із існуючими клієнтами.
 • Ведення облікових записів своїх клієнтів на сайті.
Корпоративний сайт доцільно створювати для підприємств із зрілою бізнес-моделлю та наявністю постійних замовників. В інших випадках рекомендуємо Landing Page.

При створенні сайту компанії необхідно дуже ретельно опрацьовувати технічне завдання, враховуючи безліч факторів - починаючи від зручності користування (usability), актуальності веб-дизайну, закінчуючи зручністю платформи (CMS) та факторами, що впливають на просування пошукових систем.
Замовте професійну розробку корпоративного сайту у веб-студії BUSINESS SITE та переконайтесь у якості.
Що таке корпоративний сайт
Замовити корпоративний сайт

Чому клієнти понад 6 років довіряють нам створення корпоративних сайтів

0 рік заснування
0 реалізованих
інтернет проекту
0 ключових слів у ТОП-10
Google
0 % середній показник
конверсії сайтів,
створених нашою командою
01
Прозорий офіційний договір, в якому враховано інтереси наших замовників та мінімізовано ризики спірних ситуацій під час розробки корпоративного сайту.
02
Унікальні сучасні дизайн-рішення, що розробляються індивідуально для кожного нашого замовника.
03
Коректна робота сайту на смартфонах, планшетах, ноутбуках, стаціонарних ПК, а також у всіх популярних браузерах.
04
Зручна система керування сайтом (CMS 1С-Бітрікс або Wordpress), а також безкоштовне навчання роботи з адмін-панеллю.
05
Ми гарантуємо підвищений рівень безпеки сайтів за рахунок спеціальних програмних налаштувань, які захистять сайт Вашої компанії від зловмисників.
06
Сайт Вашої компанії повністю відповідатиме Вашим бізнес-задачам, корпоративним стандартам і перевершить усі Ваші очікування.
Запишіться
на консультацію!
Давайте обговоримо Ваш проект

Портфоліо – наші роботи

coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи intercom Редизайн корпоративного сайту компанії з проектування та будівництва басейнів Редизайн корпоративного сайту компанії з проектування та будівництва басейнів 01 smallpreview Корпоративний сайт для підприємства ливарної галузі Корпоративний сайт для підприємства ливарної галузі besplab Корпоративний сайт для компанії «Беспалов ЛАБ» Корпоративний сайт для компанії «Беспалов ЛАБ» hr qunited min Мультилендинг для агентства з працевлаштування HRQ United Мультилендинг для агентства з працевлаштування HRQ United
Стати клієнтом веб-студії
Введіть номер телефону, щоб отримати професійну консультацію


  Відгуки про нашу веб студію

  6 СЕКРЕТІВ УСПІШНОГО КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

  06
  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
  Потрапляючи на простори інтернету, ваш корпоративний сайт ризикує відразу загубитися і для того, щоб виділитися, йому потрібен індивідуальний дизайн. Створення унікального та лаконічного дизайну підкреслить діяльність вашої компанії, допоможе утримати потенційного замовника на сайті з перших секунд. Далі справа в змісті сайту. Унікальність та інформативність текстів важливі.
  Дизайн корпоративного сайту
  05
  Зручна CMS
  Не кожна компанія, яка створює корпоративний сайт, має в штаті IT-фахівця. А великому бізнесу буде чим поділитися з відвідувачами свого сайту. Важливо, щоб адмін-панель сайту була зручною та зрозумілою. При замовленні корпоративного сайту ваша команда (або співробітники, які будуть наповнювати сайт надалі) отримує безкоштовне навчання по роботі в адмін-панелі корпоративного сайту.
  Корпоративний сайт на WordPress
  04
  SEO ОПТИМІЗАЦІЯ ПІД ПОШУКОВІ СИСТЕМИ
  Вам слід бути готовим до того, що сайт вашої компанії не єдиний у своєму роді. Щоб клієнти потрапляли саме до вас, потрібно грамотно та правильно оптимізувати структуру та контент корпоративного сайту під пошукові системи. Головна вимога до контенту – 100% унікальність.
  SEO оптимізація корпоративного сайту
  03
  ПІДВИЩЕНА БЕЗПЕКА САЙТУ
  У корпоративного сайту обов'язково має бути високий рівень захисту від злому.

  Сьогодні на просторах інтернету існує багато різних «хуліганів», які часом просто заради забави можуть зламати ваш сайт.
  Безпека корпоративного сайту
  02
  ПОГЛИБЛЕНА СИСТЕМА АНАЛІТИКИ
  Створення корпоративного сайту та підключення до нього Google Analytics дозволяє аналізувати трафік сайту та проводити аналіз поведінки відвідувачів на ньому. Крім цього, завдяки системам аналітики можна аналізувати витрати на той чи інший канал реклами.
  Підключення систем аналітики до корпоративного сайту
  01
  АДАПТАЦІЯ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ І HD-ФОРМАТ МОНІТОРІВ
  Сучасний швидкий темп життя вносить свої корективи і в створення дизайну корпоративних сайтів. Багато користувачів інтернету сьогодні для входу в мережу використовують смартфони, і для того, щоб ваш сайт був успішним, він має бути адаптований до різних мобільних пристроїв. Наші дизайнери створюють макети для сайту компанії у трьох різних версіях – для планшетів, смартфонів та стаціонарних ПК. До того ж ми можемо створити для вас макет і під НD-монітори, які набирають все більшої популярності.
  Адаптація корпоративного сайту під усі пристрої

  ЦІНА СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

  від 21 680 грн. від 25 днів
  Звичайна ціна
  32 112 грн.
  Отримайте 4 варіанти
  розрахунку вартості
  протягом 1 робочого дня!
  С 24.03.2023 ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ
  розробки корпоративного сайту

  ЗАМОВИТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ
  КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ


   Ваші дані у безпеці!
   Ніколи не будуть передані 3 особам

   Способи оплати послуг зі створення корпоративного сайту

   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок ФОП (3-я група)
   • Bitcoin, Ethereum
   • Приват24
   • Безготівкова оплата послуг на розрахунковий рахунок юридичної особи – платника ПДВ (ПДВ не включено до кошторису та оплачується додатково)
   • S.W.I.F.T. - для міжнародних клієнтів

   Повернення коштів, рекламації та гарантії

   • З кожним клієнтом ми укладаємо офіційний договір на надання послуг зі створення мобільних додатків, у якому передбачені пункти про повернення коштів у разі його розірвання.
   • Ми гарантуємо якість послуг згідно договору, чинного українського та міжнародного законодавства.

   У РОЗРОБЦІ КОРПОРАТИВНИХ САЙТІВ БЕРУТЬ УЧАСТЬ

   МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
   - відповідальний за розробку проекту в обумовлені терміни. Ця людина виступає посередником між замовником та виконавцями та стежить за тим, щоб були враховані та реалізовані всі побажання.
   ДИЗАЙНЕР
   Розробить макет корпоративного сайту із дотриманням фірмового стилю компанії. Завдання дизайнера – створити дизайн-макет, що асоціюється з компанією-замовником, використовуючи фірмові кольори, логотип та інші атрибути впізнаваності.
   КОПІРАЙТЕР
   Імідж фірми формується, зокрема, успішним текстом, правильно поданою інформацією, вмінням оперувати точними даними, цифрами, фактами. Правильне подання формує довіру клієнтів.
   ІНТЕРНЕТ МАРКЕТОЛОГ
   аналізує специфіку ринку та рівень конкуренції, щоб сформувати рекламну концепцію сайту та акцентувати увагу на перевагах, які будуть враховані у процесі розробки.
   СЕО-ФАХІВЕЦЬ
   вже на початковому етапі розробки сайту компанії формує семантичне ядро ​​та планує ключові слова, які будуть включені до контенту. В результаті потенційні клієнти будуть легко знаходити корпоративний сайт у видачі пошукових систем.
   ФАХІВЦІ З ПРОГРАМУВАННЯ ТА ВЕРСТКИ
   адаптують сайт компанії для екранів будь-якого формату та розширення, налаштують форму для замовлення та зворотного зв'язку, розроблять можливість подальшого управління інформацією на сайті.
   ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА
   МИ ОПРАЦЬОВУЄМО ДАНІ ПРО ВАШ БІЗНЕС,
   вивчаємо діяльність та переваги перед конкурентами, визначаємо цільову аудиторію.
   ПРОТОТИПУЄМО МАЙБУТНІЙ
   корпоративний сайт для подальшого узгодження дизайну та текстового наповнення.
   СТВОРЮЄМО ДИЗАЙН
   оформлення сторінки з урахуванням фірмового стилю компанії та побажань замовника.
   ПРОГРАМУЄМО ТА ВЕРСТАЄМО
   корпоративний сайт відповідно до узгодженого дизайну та опцій.
   РЕАЛІЗОВУЄМО КОМУНІКАЦІЙНІ ЗВ'ЯЗКИ
   для співробітників компанії створюємо єдину базу даних.
   ПІДКЛЮЧАЄМО СИСТЕМУ АНАЛІТИКИ
   для відстеження трафіку та оптимізації бюджетних витрат на просування.

   ЩО МАЄ МІСТИТИ САЙТ КОМПАНІЇ У 2023 РОЦІ

   ДИЗАЙН

   що не відволікає від змісту

   Сайт компанії 2023 будується навколо маркетингової мети. У 2020-х продажі первинні, і тренди веб-дизайну буквально побудовані навколо того, щоб робити сторінки зручними, наочними, приємними для перегляду на різних екранах і в будь-який час доби. Наприклад, нічна тема – це вже плюс до утримання відвідувача на сайті, а вдале поєднання паралаксу з мінімалізмом – естетика, що водночас сприяє кращому сприйняттю контенту.

   КОНТЕНТ

   який дозволяє продемонструвати продукти компанії

   Наочна презентація продуктів – товарів чи послуг – затримує відвідувача на сайті, допомагає йому швидше прийняти рішення про покупку, добре запам'ятовується, викликає довіру. У більшості інтернет-користувачів досить висока швидкість доступу та безлімітний трафік, вони готові дивитися відео, перегортати галереї з якісними фото, вивчати 3D-моделі, ходити по підприємству в рамках віртуального туру, якщо ви це їм запропонуєте.

   АДАПТИВНІСТЬ

   під різні пристрої

   Неможливо сформувати універсальне зведення правил щодо адаптивності будь-якого бізнес-сайту, тому що будь-яка опція – це додаткові витрати, які мають бути доцільними. Але робити корпоративний сайт адаптивним до перегляду з мобільного в 2022 обов'язково, добре також передбачити підтримку голосового управління інтерфейсом, нічний режим та зв'язок з програмами для зворотного зв'язку. Небагато про цифри: понад 50% користувачів відвідують сайти саме з телефону, а не з ноутбука чи стаціонарного комп'ютера.

   ІНСТРУМЕНТИ

   для збору даних та аналітики

   Сайт компанії — ваше джерело інформації про тих, хто цікавиться компанією, та про те, як вони це роблять. Тому інструменти для аналітики та всілякі доречні форми для збору даних потрібні обов'язково. Які дані збирати і що з ними далі робити — вирішує маркетолог, що говорить про нерозривний зв'язок між розробкою корпоративного сайту та його подальшим просуванням.

   КОНКРЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

   зрозумілі потенційним клієнтам

   Сайт компанії у 2023 році перетворився з іміджевого атрибуту на канал комунікації з потенційними та існуючими клієнтами. Якщо кожен, хто на нього заходить, розумітиме, що являє собою компанія і чим вона може бути корисна, — то конверсія з лояльного покупця, що цікавиться, буде стабільно високою.

   МОЖЛИВОСТІ

   для взаємодії аудиторії з компанією

   Чати підтримки, боти, можливості для зв'язку в месенджерах та інші точки контакту з аудиторією – must have для сайту компанії у 2020-х. Дайте людині можливість запитати, уточнити, з'ясувати, дати зворотний зв'язок, і ви отримаєте його контакти та увагу – гарну базу для успішного продажу. Call-to-action також важливий на сайті та корисний для клієнта.
   Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
   Ок
   Дізнайтесь ціну розробки
   Заповніть цю форму