+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-візитка для презентації гемостатичних засобів Revul

Веб-студія Портфоліо Сайт-візитка для презентації гемостатичних засобів Revul

Сайт-візитка на замовлення фармацевтичного підприємства «Юрія-Фарм» був розроблений для презентації серії засобів Revul. На сторінках сайту компактно та доступно подана інформація для користувачів про бинти та порошки для зупинки кровотечі Revul, механізм їх дії, особливості застосування. Мета створення цього сайту – ознайомлення потенційних покупців з ефективним гемостатичним засобом та надання інформації про те, де можна його замовити та купити.

Маркетингова стратегія

Цільова аудиторія сайту включає і кінцевих споживачів продукту, і представників компаній, які зацікавлені у оптовій закупівлі препаратів. Для них подана вичерпна інформація про Revul, запропонована інструкція застосування, опубліковані відгуки. Є розділ з цікавими публікаціями та розділ з інформацією про види кровотеч.

Особливості оформлення сайту

Сайт оформлений у фірмовому стилі засобів Revul з використанням відповідних кольорів – червоного та чорного. Навігація представлена ​​зручним меню та функціональними кнопками, що полегшують переміщення по сторінці. Гармонійно скомпонована інформація одразу про два препарати. У блоці з інформацією про застосування розміщений перемикач, завдяки якому користувач може вибрати препарат, що його цікавить. Відповідні зображення кожного пункту про застосування полегшують сприйняття. У меню Інструкція та Механізм Дії також можна вибрати один із препаратів: бинт або порошок Revul.

Загальний стиль сайту – діловий, сучасний. Презентуючи відразу два препарати, сайт-візитка не створює враження перевантаженості. Зроблено все можливе, щоб легко орієнтуватися і знаходити потрібну інформацію.

Сайт-визитка лекарственного средства
Сайт для рекламы лекарственного препарата
Дизайн сайта для презентации лекарственного препарата
Сайт-визитка лекарственного средства
Сайт для рекламы лекарственного препарата
Дизайн сайта для презентации лекарственного препарата

Програмна частина сайту

Сайт реалізований за допомогою адаптивної верстки. Створення сайтів з адаптивним дизайном дозволяє охопити широке коло аудиторії, включаючи користувачів ноутбуків, планшетів, смартфонів із будь-якою екранною роздільною здатністю. Сайт-візитка коректно відображається при відкритті будь-яким браузером, які використовуються найчастіше. Платформа WordPress дозволяє керувати інформацією на сайті та отримувати повідомлення про заповнення форм зворотного зв’язку. Також надано можливість завантажити інструкції до препаратів у форматі PDF. Розміщені плагіни для поширення у соціальних мережах. На головній сторінці є коротка форма для підписки на розсилку. У розділі про місця купівлі препаратів реалізована можливість вибору області та міста, відображення на карті України, а також кнопка для переходу на сервіс з пошуку препарату в аптеках.

Сайт: revul.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму