+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-візитка зоомагазину

Веб-студія Портфоліо Сайт-візитка зоомагазину

Зоокомплекс «У Юти» пропонує широкий спектр товарів для домашніх вихованців – корми, аксесуари, іграшки, засоби захисту та гігієни, одяг та все, що робить спільне життя з улюбленцями комфортним, щасливим та повним приємних моментів. У цьому ж комплексі є також зручний готель для котів, в якому можна залишити тварину на час від’їзду.
Тут же для вашого котика або собачки пропонуються такі послуги як: повна та гігієнічна стрижка, вичісування, експрес-линька та навіть СПА процедури для ваших улюбленців.

Маркетингова стратегія

Представники зоокомплексу «У Юти» звернулися до веб-студії «Бізнес-Сайт» і поставили завдання – створити для них сайт-візитку. Цей потужний інструмент допомагає вирішувати бізнес-задачі з продажу товарів та послуг, залучає з Інтернету велику кількість клієнтів. Наша команда виконала замовлення із застосуванням найпередовіших напрацювань інтернет-маркетингу.

Насамперед було проведено маркетинговий аналіз, результати якого лягли в основу бізнес-стратегії майбутнього сайту. Було створено унікальний веб-дизайн з врахуванням усіх правил використання. Ресурс адаптований під стандартні та мобільні пристрої. Клієнт отримав сайт під ключ – https://www.zoouta.com.ua, який відповідає стандартам веб-маркетингу 2020 року.

 

Особливості оформлення сайту-візитки

Для зручності відвідувачів ресурс оформлений двома мовами – російською та українською. На головній сторінці є вся інформація про товари та послуги зоокомплексу. Створено можливість замовлення корму додому, також в’язок з менеджерами магазину. Клієнт залишає свої контактні дані, консультант телефонує і відповідає на всі питання.

Створено такі сторінки:

  • грумінг салон для собак;
  • грумінг кабінет для котів;
  • готель для котів.

На них розміщено докладну інформацію про ці послуги з можливістю швидкого замовлення, не переходячи на іншу сторінку. У нижній частині ми прописали найпопулярніші запитання замовників та відповіді на них. Внизу сторінок розміщена карта, за допомогою якої можна легко знайти зоокомплекс у Вінниці. У розділі «Контакти» є телефони, адреса, картка та графік роботи.

Програмісти веб-студії “Бізнес-Сайт” створили сайт:

  • з підвищеним рівнем безпеки, який на 99% знижує ризик ймовірності злому (захист від SQL-ін’єкцій, закриття програмного коду, захист IP);
  • коректно функціонує на стаціонарних ПК, ноутбуках, планшетах та смартфонах, а також в будь-яких браузерах та операційних системах;
  • на основі CMS WordPress: з можливістю швидкої та зручної зміни цін або контактів, додавання нової сторінки.

Для оформлення ресурсу були використані якісні фотографії. Сайт-візитка гідно презентує зоокомплекс у Вінниці та є зручним для замовлення товарів та послуг через зворотний зв’язок з менеджером. Для успішного SEO-просування прописані метатеги та коректні посилання.

Якщо вам потрібна розробка сайту під ключ, оновлення платформи, редизайн, звертайтеся до спеціалістів веб-студії BUSINESS SITE. Зв’яжіться з нами для отримання попередньої консультації, контактну інформацію ви знайдете на головній сторінці нашого сайту.

Сайт: www.zoouta.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму