+38 (096) 400 15 67

Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl

Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl

Модульне покриття для підлоги Tarkett Art Vinyl і супутні матеріали – один з ключових напрямків діяльності компанії SKYTOWN. Ми розробили лендинг з каталогом, націленим на продаж та формування позитивного іміджу компанії через публікацію фотокейсів укладання покриттів у комерційних та приватних приміщеннях.

Для чого SKYTOWN замовляв розробку лендінгу

Замовнику був потрібен сайт, який не буде перевантажений безліччю вкладених сторінок та презентує потенційним клієнтам компанії SKYTOWN вузький спектр послуг – продаж та укладання підлогових покриттів виробника Tarkett Art Vinyl. Важливо, щоб готовий сайт:

  • Відповідав тенденціям веб-дизайну;
  • Демонстрував пропозицію;
  • Надавав можливість оформити замовлення;
  • Знайомив із каталогом продукції та компанією в цілому;
  • Вів користувача по воронці продажів до цільової дії — звернення до SKYTOWN.

Як у BUSINESS SITE проходила робота над сайтом

У команді, яка займалася розробкою лендингу, крім дизайнера та розробника ми задіяли діджитал-маркетолога. Фахівець проаналізував конкурентів, цільову аудиторію, і сформував список вимог до лендингу для отримання високої конверсії трафіку в заявки.

Дизайн landing page на CMS WordPress створювався в три етапи: прототип, дизайн-макет, чистовий варіант. При цьому побудова керуючих елементів, розміщення фотографій, текстів, форм — це результат вивчення очікувань цільової аудиторії. Зрозуміло, ми не опитували десятки потенційних клієнтів компанії, але досліджували сайти конкурентів, скористалися власними кейсами та досвідом, знаннями маркетолога про розподіл уваги користувачів.

Паралельно з дизайном велася робота над реалізацією функціональності: створенням та налаштуванням форм, заявки з яких коректно надходили менеджеру на обробку; виведенням позицій каталогу у зручному для перегляду вигляді. Програміст і верстальник пропрацювали коректність реакції елементів сайту на кліки і в десктопній, і в мобільній версії.

На фінальному етапі розробки проект пройшов кілька етапів тестування. Перш ніж пускати трафік на лендинг, перевірили працездатність форм, телефони, вичитали контент, переконалися, що на різних екранах все коректно і від відвідування сайту у користувачів залишаться тільки позитивні враження.

У штаті агентства розробки сайтів BUSINESS SITE працюють спеціалісти, які створюють сайти для конкретних бізнесових цілей. Якщо вам потрібен не просто сайт, а вирішення конкретного завдання компанії: іміджевої, маркетингової, PR, – заповнюйте заявку, відповімо вам протягом робочого дня.

Сайт: bestpol.net

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку