+38 (096) 400 15 67

Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN

Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN

Реновація корпоративного сайту для SKYTOWN: редизайн, розширення функціональності, діджитал-маркетинг

Торгово-будівельна компанія SKYTOWN звернулася до нас із завданням збільшити кількість звернень потенційних клієнтів через сайт. Ми проаналізували сайт та зрозуміли, що його потрібно переробляти, інакше збільшити його комерційну ефективність не вдасться. Клієнт із висновками нашого аналітика погодився, і ми перейшли до складання технічного завдання.

Які цілі були у SKYTOWN

Представники компанії клієнта не знайомі зі специфікою діджитал ринку, тому не зовсім розуміли важливість будь-яких змін у існуючому сайті. Але після детальної консультації та презентації нашої комерційної пропозиції нам вдалося скласти поетапний план робіт з покращення маркетингової віддачі від корпоративного сайту. По суті, цілі SKYTOWN були зрозумілими:

  • Підготувати сайт до просування у пошукових системах;
  • Зробити сторінки зрозумілими та привабливими для цільової аудиторії;
  • Проробити воронку продажів для отримання максимально можливої ​​конверсії з рекламних каналів;
  • Поступово зробити сайт одним із ключових каналів залучення клієнтів.
корпоративный сайт для строительной компании пример

Які роботи ми провели

Команда BUSINESS SITE побудувала роботу над реновацією сайту так, щоб отримати результат у мінімальні терміни без втрат у якості. Для цього першим залучили маркетолога, який на основі проведеного аналізу сформував структуру оновленого сайту, побудував кілька схем воронки продажів, підготував для фахівця з пошукового просування базу для збору семантичного ядра та інших важливих оптимізаційних робіт.

Далі у роботу включилися дизайнер та оптимізатор. Кожен у своєму напрямку займався тим, щоб конверсія реклами на оновленому сайті була якомога вищою. Для цього в оформленні були враховані нюанси UI/UX дизайну, а також SEO-оптимізована структура.

На фінальній стадії оновлений та узгоджений дизайн зверстали в тему для CMS WordPress, на якій працює сайт. CMS WordPress актуалізували, переналаштували адміністративну панель для більш комфортного адміністрування, встановили плагіни для SEO і збору даних аналітики.

Перед презентацією корпоративний сайт ретельно протестували на наявність помилок в основній та мобільній версіях. Переконавшись, що все працює, завантажили на сервер. Важливим є те, що результати змін у вигляді зростання трафіку і кількості лідів клієнт отримав буквально протягом декількох днів.

У 2021 році просто мати сайт компанії давно не достатньо. Щоб він приводив клієнтів, він має бути сучасним, інформативним, представницьким. Ми знаємо, як розробити сайт сильним маркетинговим інструментом.

Сайт: skytown.net.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку