+38 (096) 400 15 67

Інтернет-каталог торгової марки Kelme

Інтернет-каталог торгової марки Kelme

Наш клієнт є офіційним дистриб’ютором та імпортером марки Kelme – іспанського виробника спортивного одягу, взуття, аксесуарів. Мета – популяризація бренду Kelme, продаж продукції в Україні.

Представники компанії звернулися до веб-студії Business Site з метою створення корпоративного сайту під ключ, який допоможе підвищити ефективність просування торгової марки, збільшити продажі, допоможе бізнесу стати кращим, конкурентоспроможнішим. Головне завдання – залучити до комунікації великооптових і дрібнооптових дилерів, які і продають товар кінцевому споживачеві.

Завдання проекту

Фахівцям веб-студії замовник поставив завдання розробити та запустити веб-платформу, яка б відповідала наступним вимогам:

  • створити сучасний стиль компанії, унікальний дизайн із максимальним використанням брендбука;
  • залучити нових клієнтів та партнерів;
  • збільшити ефективність продажів;
  • зробити найкращу швидкість доступу до сайту;
  • розробити функціональний та зрозумілий інтерфейс.

Створення корпоративного сайту під ключ

Корпоративний сайт створено на платформі WordPress на запит замовника. Основна його перевага – потужна система управління вмістом сайту, яка має зручну панель адміністратора та максимально спрощує управління та адміністрування.

Дизайн

Дизайнер веб-студії отримав чіткий бриф, у якому одне з найголовніших побажань замовника – максимальне використання брендбука. Наш дизайнер створив презентабельний та діловий стиль корпоративного сайту згідно вимогам. Відповідно до сучасних тенденцій веб-дизайну нами була створена чітка структура, відкрита форма зворотнього зв’язку, карта, доступ до соцмереж. Особливої уваги заслуговує каталог продукції, який радує клієнтів своєю функціональністю та простотою.

Програмна складова сайту

Застосовано адаптивну технологію верстки, за допомогою якої сторінки сайту коректно адаптуються під роздільну здатність екрану кожного користувача. За вимогами замовника, встановлено SSL-сертифікат, який не дає шахраям можливості перехопити особисті дані клієнтів: контакти, пошту, номери банківських карток та інше. Перехід з одного розділу до іншого досить швидкий, швидкість завантаження сторінок становить мінімум 90 балів.

Для залучення клієнтів із різних областей України створено двомовний сайт, який допоможе збільшити трафік ресурсу та розширити цільову аудиторію. Для кращого сприйняття сайту пошуковими системами не обійшлося без внутрішньої SEO-оптимізації, яка однозначно порадує своїх власників і значно збільшить конверсії.

Налаштування веб-аналітики

Особливу увагу заслуговує система аналітики, завдяки якій власник зможе не тільки збирати дані про взаємодії користувачів, але й дізнатися, як спрацювала остання рекламна кампанія, які внести корективи в стратегію просування бізнесу.

Результат розробки

Корпоративний сайт вийшов максимально простим для сприйняття клієнтів. Фахівці веб-студії врахували побажання замовника та впевнені, що імпортеру іспанського бренду Kelme вдасться розвинути хороший бізнес та розширити оптову клієнтську базу. Звертайтеся до веб-студії «Бізнес-Сайт» для створення гідного корпоративного сайту. Втілимо всі ваші ідеї в життя!

Сайт: kelme-sport.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку