+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність

Веб-студія Портфоліо Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність

Фармацевтична компанія Віола –– провідний дистриб’ютор лікарських засобів світових виробників в Україні. Компанія має сертифікат GDP, який підтверджує відповідність вимогам Належної Практики Дистрибуції. Один із найбільших партнерів компанії –– індійський виробник лікарських засобів із натуральних та синтезованих ферментів Genom.

Ціль створення лендінгу:

Вичерпно проінформувати клієнтів та партнерів про діяльність фармацевтичної компанії Віола, показати філософію та цінності, продемонструвати асортимент лікарських препаратів.

Що було важливо при створенні сайту?

 • Збереження вже існуючого корпоративного стилю та лого компанії
 • Створення анімації для деяких блоків та головного банеру
 • Відображення верхньої панелі меню та швидкий доступ до нього незалежно від того, у якому із розділів знаходиться відвідувач
 • Основна мова сайту – українська, додаткова – англійська
 • Створення адміністративної панелі із легким редагуванням розділів, карток товарів, окремих зображень та текстового наповнення лендінгу

Що було зроблено командою веб-студії Business Site?

 1. Маркетинговий аналіз. Фармацевтична компанія Віола –– один з провідних дистриб’юторів лікарських засобів в України. Показати за допомогою правильно створеної структури сайту, текстів та графічного оформлення першість компанії –– наша основна задача, що було досягнуто завдяки детальному маркетинговому аналізу конкурентів та у цілому –– ніші, яку займає компанія Віола.
 2. Дизайн. Дотримано використання корпоративних кольорів та вже існуючого логотипу. Для основного меню у верхній частині сайту, яке залишається видимим при переміщенні сторінкою, обрано темний напівпрозорий фон для контрасту та видимості. Окремо створено розділ для відображення асортименту лікарських засобів з коротким описом лікарської дії та клікабельною кнопкою, яка веде на посадкову сторінку кожного окремого лікарського засобу. Анімування головного банеру та розділів. Анімовано головний банер та картки блоку з додатковою інформацією про компанію: ідея, філософія, дистрибуційний ринок України, ліцензія, якість готової продукції, фармаконагляд.
 3. Верстка. Створено окремі блоки: “Про нас”, “Партнери”, Продукція”, “Блог”, “Контакти”. Лендінг зверстано з коректним відображенням для ПК, планшетів, мобільних телефонів. Верстка створена з гарантією відображення у: IE11, Google chrome 45, Firefox 43, Яндекс Браузер 14, Opera 32, Safari 9, Edge та вище.
 4. SEO. Додані метатеги для ефективної індексації сайту.
 5. Програмування. Лендінг розміщено на CMS WordPress.
 6. Тестування. Лендінг був розміщений на тестовому хостінгу. Після тестування роботи, сайт перенесено на основний хостинг та домен.

Результат роботи команди Business Site

Для фармацевтичної компанії-дистриб’ютора лікарських засобів Віола створено функціональний анімований лендінг для інформуванням відвідувачів про: діяльність компанії, цінності, історію, філософію, ліцензійні дані, асортимент лікарських засобів та ін..

Ви можете замовити лендінг чи інший тип сайту у веб-студії Business Site через зручну форму зворотнього зв’язку або за телефоном.

Сайт: violacompany.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму