+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола

Веб-студія Портфоліо Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола

Фармацевтична компанія-дистриб’ютор лікарських препаратів міжнародних виробників Віола — представник в Україні, який має сертифікат GDP. Виробник сиропу з бронхолітичною, мукокінетичною та протинабряковою дією Бронхорил — індійська фармацевтична компанія Genom.

Важливо! Згідно чинного законодавства України на лендінгу з розміщенням лікарського засобу, має вказуватися обов’язково формулювання: “Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я”. Напис має займати мінімум 15% об’єму сторінки і відображатися при переміщення між розділами та на головній сторінці.

Усі законодавчі норми веб-студією Business Site були дотримані.

Що було важливо при створенні лендінгу?

 • Збереження корпоративного стилю, наявного логотипу, зображень упаковки при розробці дизайну.
 • Створення лаконічної анімації для головного банеру та деяких розділів (зокрема — “Контакти”).
 • Створення двомовної версії сайту з однаково коректним відображенням з різних пристроїв (телефон, ПК, планшет), де головна мова — українська. Додаткова — англійська.
 • Створення унікальних текстів для наповнення кожного окремого блоку.
 • Доступне та максимально просте редагування текстової та графічної інформації у адміністративній панелі.
 • Наявність посилання на інструкцію до лікарського засобу з відкриттям в окремому вікні, а також окремого розділу з інструкцією, оформленою у окремі блоки з випадаючою інформацією: склад препарату, показання, протипоказання, спосіб застосування та дози, передозування, побічні реакції, умови зберігання.
 • Наявні кнопки з переходом на сайт компанії-дистриб’ютора та на сайти партнерів, де можна придбати сироп (придбання сиропу на лендінгу неможливе).

Що було зроблено командою Business Site?

 1. Розробка дизайну та анімації. Використані корпоративні кольори, вже існуючий логотип та зображення лікарського засобу.
 2. Двомовність. Мова за замовчуванням — українська. Доступна мова при виборі — англійська.
 3. Верстка. Лендінг зверстано для перегляду з ПК, планшетів, мобільних телефонів. Верстка має гарантію відображення у: IE11, Google chrome 45, Firefox 43, Яндекс Браузер 14, Opera 32, Safari 9, Edge та вище.
 4. Програмування. Сайт розміщено на CMS WordPress. Надано доступ для редагування контенту у адміністративній панелі.
 5. Тестування та перенесення на основний хостинг та домен. Тестова версія лендінгу розміщена на тестовому хостингу. Після тестування — перенесено на постійний домен та хостинг.

Результат роботи команди Business Site

Для лікарського засобу Бронхорил створено функціональний анімований лендінг для інформування про: лікарську дію засобу, склад, показання до застосування з детальною інструкцією, компанію-виробника та компанію-дистриб’ютора.

Ви можете замовити лендінг чи інший тип сайту у веб-студії Business Site через зручну форму зворотнього зв’язку або за телефоном.

Сайт: bronchoryl.in.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму