+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Анімований лендінг для препарату Ензимтал

Веб-студія Портфоліо Анімований лендінг для препарату Ензимтал

Індійська фармацевтична компанія Genom — виробник комбінованих лікарських засобів із натуральних та синтезованих ферментів. В тому числі — виробник комбінованого препарату Ензимал для швидкого зняття диспепсії та контролю метеоризму. Лікарські засоби фармацевтичної компані Genom відповідають міжнародним стандартам GMP.

Важливо! Згідно чинного законодавства України, на сайті, який інформує про лікарський засіб, має бути вказано формулювання: “Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я”. Напис має займати мінімум 15% об’єму сторінки і відображатися при переміщення між розділами та на головній.

Усі законодавчі норми веб-студією Business Site були дотримані.

Який запит до команди Business Site мав клієнт?

 • Розробити функціональний лендінг для інформування про лікарський засіб Ензимал з можливістю перейти для оформлення замовлення на сайти-партнери (придбання лікарського засобу на лендінгу неможливе)
 • Створити лаконічну анімацію сторінки з урахуванням корпоративних кольорів та наявного логотипу
 • Основна мова сайту — українська. Англійська версія сторінки — додаткова
 • Зробити редагування текстів та зображень у адміністративній панелі доступним для відповідального за подальше функціонування сайту співробітника компанії

Що було зроблено командою Business Site?

 1. Розробка дизайну та анімування окремих блоків. Для дизайну використані корпоративні кольори. Анімація створена для банеру та розділу “Контакти”. Для зручного та швидкого повернення до головної сторінки додано стрілку.
 2. Двомовність. Поряд із логотипом компанії-дистриб’ютора додано вибір мови: українська на англійська. За замовчуванням лендінг відображається українською мовою.
 3. Верстка. Лендінг зверстано з коректним відображенням для ПК, планшетів, мобільних телефонів. Також верстка створена з гарантією відображення у: IE11, Google chrome 45, Firefox 43, Яндекс Браузер 14, Opera 32, Safari 9, Edge та вище.
 4. Програмування. Лендінг розміщено на CMS WordPress. Створено доступ для редагування зображень та текстів у адміністративній панелі. Можливе редагування шрифтів.
 5. Тестування та перенесення на основний хостинг та домен. Тестова версія сайта була розміщена на тестовому хостингу. Після перевірки роботи лендінгу — перенесено на постійний домен та хостинг.

Результат роботи команди Business Site

Для лікарського засобу Ензимтал створено функціональний анімований лендінг для інформуванням відвідувачів про: лікарську дію засобу, склад, показання до застосування з детальною інструкцією, компанію-виробника та компанію-дистриб’ютора.

Ви можете замовити лендінг чи інший тип сайту у веб-студії Business Site через зручну форму зворотнього зв’язку або за телефоном.

 

Сайт: enzymtal.in.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-566.php on line 154
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів valokordin logo Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму