+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка

Веб-студія Портфоліо Інформаційна посадкова сторінка препарату “Валокордин”: лаконічний дизайн та адаптивна верстка

“Валокордин” — RX-препарат, який можна купити лише за рецептом лікаря. Посадкова сторінка створена як інформаційна для ознайомлення з основною інформацією: показання до застосування, спосіб застосування, про виробника та ін..

Важливо! Згідно чинного законодавства України, на сайті RX-препарату має бути вказано формулювання (що і було зроблено при розробці): “Інформація на сайті представлена виключно для ознайомлення, купити ВАЛОКОРДИН® в упаковці 50 мл можна тільки за рецептом лікаря.

Також на сайті препаратів даної категорії має бути попередження про ще, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Усі законодавчі норми нашою веб-студією Business Site були дотримані. Обидва написи займають мінімум 15% екрану при перегляді на будь-якому пристрої (телефон, ноутбук, планшет) та відображаються незмінно в нижній частині сайту при скролінгу чи користуванні панеллю меню.

Реклама RX-препаратів заборонена у Google та Facebook.

Що було зроблено командою Business Site?

 1. Створення дизайну. За основу для банерів було узято готові фото препарату та текст. Промальовані зображення для розділів “Показання для застосування” та “Спосіб застосування”. Додано інструкцію для швидкого завантаження.
 2. Мультимовність. За замовчування мова сайту — українська. Мова адаптується в залежності від мови браузера відвідувача сайту.
 3. Наповнення сайту контентом. Створенні унікальні тексти для блоків.
 4. SEO-адаптація. Прописані унікальні метатеги.
 5. Верстка. Сайт адаптований для відображення на мобільних телефонах, ПК, планшетах.
 6. Програмування. Сторінку розміщено на CMS WordPress.

Результат роботи команди Business Site

Для RX-препарату створено посадкову сторінку, яка у повній мірі інформує відвідувача про: показання до застосування, спосіб застосування, виробника.

Ви можете замовити посадкову сторінку у веб-студії Business Site чи інший тип сайту через зручну форму зворотнього зв’язку або за телефоном.

 

Сайт: valocordin.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
regulax logo Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами Посадкова сторінка з WOW-дизайном для безрецептурного препарату “Регулакс” та налаштування таргетованої реклами enzimtal logo Анімований лендінг для препарату Ензимтал Анімований лендінг для препарату Ензимтал scorenga Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів Розробка лендингу Scorenga для залучення нових клієнтів ventr1 Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Розробка лендингу з встановлення вентильованих фасадів VentaRock Лендинг для производителя упаковочных материалов Лендинг пейдж компанії з виробництва пакувальних матеріалів viola logo Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність Лендінг для фармацевтичної компанії Віола: дотримання корпоративного стилю, анімація та двомовність tarket Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl Розробка посадкової сторінки з каталогом під продаж покриттів для підлоги Tarkett Art Vinyl bronhoril logo Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола Двомовний лендінг з анімаційними блоками для сиропу Бронхорил від Віола gedelix logo Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Розробка landing page для фармацевтичної компанії Кревель Мойзельбах: препарат від кашлю Геделикс Landing для хостела Light Life Landing page для хостелу Light Life coldflu logo Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендінг для лікарського засобу Колдфлю: яскравий дизайн та анімування Лендинг для продажи водостоков Лендинг для продажу водостічних систем sizis media1 Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Лендинг для B2B сегмента – наш клієнт «Сізіс Медіа» Одностраничник для продажи аппарата для бахил Лендинг продукту – апарат для бахіл master Лендінг пейдж для підприємства «Майстер» Лендінг пейдж для підприємства «Майстер»
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму