+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання

Компанія «Контакт» займається розробкою та виробництвом високотехнологічного ендоскопічного обладнання для малоінвазивної хірургії. Вся продукція сертифікована відповідно до стандарту ISO 13485:2012. Підприємство було створено у 2001 році. Зараз обладнання (ендоскопічні апарати та системи для лапароскопії, артроскопії, риноскопії, торакоскопії, гінекології та урології) експортується до більш ніж 30 країн світу.

Цілі і завдання

Представники компанії звернулися до веб-студії «Бізнес-Сайт». Нам було поставлене завдання – оновити платформу та виконати редизайн ресурсу. Це дозволило б залучити більше клієнтів та партнерів, збільшити ефективність бізнесу. Сайт необхідно було оформити трьома мовами (англійською, українською та російською) для охоплення широкої аудиторії з різних країн.

На посадковій сторінці обов’язково мала бути розміщена контактна інформація про умови купівлі та можливість запросити каталог. Мета нашої роботи – за допомогою грамотного інтернет-маркетингу підвищити рівень продажів.

Результат оновлення та редизайну

Ми оновили та помістили докладну інформацію про компанію, її продукти, їх переваги. Створили дворівневий каталог із різними категоріями товарів, який можна завантажити одним натисканням кнопки. Для цього сайту були спеціально написані тексти LSI. Наші програмісти:

  • підключили та налаштували Google Analytics;
    прописали метатеги;
    впровадили Google Search Console.

Для привернення уваги користувачів було створено блог та розміщено новини. Вся необхідна інформація подана коротко, зрозуміло і лаконічно, оформлена графічними іконками, що полегшують сприйняття, і якісними фотографіями. Є також можливість написати повідомлення, поставити запитання консультанту.

Щоб привернути увагу користувачів планшетів та мобільних пристроїв, під час створення ресурсу ми застосували адаптивну верстку. Сайт якісно і чітко відображається на всіх мобільних пристроях (комп’ютери, ноутбуки, планшети і смартфони), а також в браузерах, що найчастіше використовуються: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari і Яндекс.

Якщо Вас зацікавила перспектива співпраці з веб-студією BUSINESS SITE, то телефонуйте прямо зараз за телефоном +38 (044) 495-31-30 або залиште заявку на сайті. Ми виконуємо роботу швидко з урахуванням побажань замовника.

Сайт: contact-endoscopy.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму