+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для підприємства ливарної галузі

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для підприємства ливарної галузі

Підприємство METEXPORT виготовляє українське лиття європейської якості. Тут можна замовити ексклюзивні вироби за кресленнями замовників зі сталі, чавуну, нержавіючої сталі, високоточні та великогабаритні виливки, корпуси насосів, різні деталі для насосної групи та багато іншого. За п’ять років роботи на ринку спеціалісти компанії виконали тисячі замовлень.

Розробка сайту під ключ

Нам було поставлено завдання – створити сайт з нуля для презентації товарів та послуг підприємства METEXPORT української та зарубіжної аудиторії. Корпоративний сайт виконаний трьома мовами – російською, українською та англійською. Завдяки цьому з ним може ознайомитися велика кількість потенційних клієнтів з різних країн.

На сайті був зроблений зручний прайс-лист з фото, за допомогою якого можна побачити всі вироби компанії, дізнатися про ціни, мінімальну кількість для замовлення. Отримати професійну консультацію замовники можуть заповнивши спеціально створену для цього форму. Тут можна замовити безкоштовний дзвінок. У фотогалереї представлені мальовничі знімки процесу виготовлення лиття.

Послуги підприємства розміщені в окремих блоках з докладним описом та можливістю замовлення прямо з цієї сторінки, що дозволяє заощаджувати час. Дизайн сайту розроблено нами з урахуванням специфіки ливарного заводу. У розділі «Про компанію» описані переваги та досягнення, а також масштаби виробництва та місія підприємства. У шапці є телефон для зв’язку з менеджерами.

Результат розробки

У результаті вийшов солідний, сучасний та легкий для сприйняття корпоративний сайт. Всі сторінки швидко завантажуються, а це важливий фактор для швидкого просування. Ресурс легко переглядається на будь-якому з найпопулярніших інтернет-браузерів. Адміністратор сайту може за потребою додавати нові товари та послуги, оновлювати інформацію, публікувати новини, завантажувати фото та файли.

За допомогою цього сайту компанія вийде на новий, більш високий рівень продажів, приверне більше клієнтів та партнерів для довгострокової співпраці. Поставлене перед нами завдання було виконано в обумовлений термін.

Якщо вам потрібен інформативний та конверсійний сайт під ключ, ви можете довірити цю роботу веб-студії «Бізнес-Сайт». Ми зробимо все швидко з урахуванням побажань замовника.

Сайт: metexport.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму