+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для проектно-будівельної компанії «Либідь»

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для проектно-будівельної компанії «Либідь»

ТОВ ПБК «ЛИБІДЬ» займається будівництвом об’єктів промислового та громадського призначення різних масштабів та будь-якої технологічної складності. Фахівці компанії є професіоналами своєї справи на будівельному ринку України, які глибоко розуміють усі процеси та завдання будівництва. Відповідально виконують роботу у чітко обумовлені терміни.

Побажання замовника

Представники «Либідь» замовили у нас створення сайту, який повинен викликати довіру клієнтів. Важливо донести, що з даною будівельною компанією можна мати справу, оскільки вона має першокласних фахівців та найкраще сучасне обладнання.

Наші завдання

Сайт розроблено з метою презентації проектно-будівельної компанії. Важливо врахувати такі моменти:

 • відзначити важливі цінності та вигоди будівельної компанії;
 • розкрити інформацію про послуги, конкурентні переваги;
 • залучити нових клієнтів та партнерів;
 • вести комунікацію з клієнтами;
 • створити максимально простий та зрозумілий ресурс.

Реалізація стратегії у життя

Нам вдалося розробити сайт з унікальним дизайном, який створений у чорно-білій та сіро-блакитній гамі, в пастельних тонах. Таке побажання замовника було невипадковим, адже грамотне оформлення кольорів здатне вдігравати важливу роль у досягненні поставлених перед сайтом цілей. Використання вищезгаданих відтінків дозволяє підкреслити важливість окремих елементів або певної інформації.

Ми створили корпоративний сайт на одній із найпопулярніших CMS серед розробників – WordPress. Зручна система управління сайтом, зрозуміла адмін-панель дозволяє користувачеві з легкістю, без особливих знань оновлювати та редагувати текстові та фотоматеріали. З метою залучення клієнтів, веб-студія грамотно оптимізувала структуру та контент корпоративного сайту під пошукові системи. Для охоплення широкої аудиторії сайт був оформлений двома мовами – українською та російською.

Щоб веб-ресурс проектно-будівельної компанії чітко відображався на всіх мобільних пристроях, планшетах та комп’ютерах, була застосована адаптивна верстка. Сторінки будуть легко відкриватися в найпопулярніших браузерах: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari та Яндекс.

У верхній частині головної сторінки є спеціальні кнопки переходу на інші сторінки з важливою для клієнта інформацією:

 • переваги;
 • ліцензії;
 • послуги;
 • портфоліо;
 • контакти.

Внизу посадкової сторінки також розміщені контактні дані, є кнопка “Замовити дзвінок”.

сайт-визитка для строительной компании пример
сайт-визитка для строительной компании пример

Успішно функціонуючий веб-ресурс створено з урахуванням конкурентних переваг компанії та специфіки цільової аудиторії. За допомогою грамотного інтернет-маркетингу для компанії ТОВ ПБК «ЛИБІДЬ», нам вдалося мотивувати відвідувачів до цільової дії, розробити результативну стратегію переваги над конкурентами. Створення сайту допомогло компанії розширити базу клієнтів, стати лідером у будівельній ніші.

Потрібна професійна розробка сайту? У веб-студії BUSINESS SITE створять унікальний веб-ресурс, який приємно здивує вас конверсією та новими клієнтами! Телефонуйте спеціалістам просто зараз за телефоном +38 (044) 495-31-30 або залишайте заявку на сайті.

Сайт: pbk-libid.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму