+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт для проектно-будівельної компанії «Либідь»

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт для проектно-будівельної компанії «Либідь»

ТОВ ПБК «ЛИБІДЬ» займається будівництвом об’єктів промислового та громадського призначення різних масштабів та будь-якої технологічної складності. Фахівці компанії є професіоналами своєї справи на будівельному ринку України, які глибоко розуміють усі процеси та завдання будівництва. Відповідально виконують роботу у чітко обумовлені терміни.

Побажання замовника

Представники «Либідь» замовили у нас створення сайту, який повинен викликати довіру клієнтів. Важливо донести, що з даною будівельною компанією можна мати справу, оскільки вона має першокласних фахівців та найкраще сучасне обладнання.

Наші завдання

Сайт розроблено з метою презентації проектно-будівельної компанії. Важливо врахувати такі моменти:

  • відзначити важливі цінності та вигоди будівельної компанії;
  • розкрити інформацію про послуги, конкурентні переваги;
  • залучити нових клієнтів та партнерів;
  • вести комунікацію з клієнтами;
  • створити максимально простий та зрозумілий ресурс.

Реалізація стратегії у життя

Нам вдалося розробити сайт з унікальним дизайном, який створений у чорно-білій та сіро-блакитній гамі, в пастельних тонах. Таке побажання замовника було невипадковим, адже грамотне оформлення кольорів здатне вдігравати важливу роль у досягненні поставлених перед сайтом цілей. Використання вищезгаданих відтінків дозволяє підкреслити важливість окремих елементів або певної інформації.

Ми створили корпоративний сайт на одній із найпопулярніших CMS серед розробників – WordPress. Зручна система управління сайтом, зрозуміла адмін-панель дозволяє користувачеві з легкістю, без особливих знань оновлювати та редагувати текстові та фотоматеріали. З метою залучення клієнтів, веб-студія грамотно оптимізувала структуру та контент корпоративного сайту під пошукові системи. Для охоплення широкої аудиторії сайт був оформлений двома мовами – українською та російською.

Щоб веб-ресурс проектно-будівельної компанії чітко відображався на всіх мобільних пристроях, планшетах та комп’ютерах, була застосована адаптивна верстка. Сторінки будуть легко відкриватися в найпопулярніших браузерах: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari та Яндекс.

У верхній частині головної сторінки є спеціальні кнопки переходу на інші сторінки з важливою для клієнта інформацією:

  • переваги;
  • ліцензії;
  • послуги;
  • портфоліо;
  • контакти.

Внизу посадкової сторінки також розміщені контактні дані, є кнопка “Замовити дзвінок”.

сайт-визитка для строительной компании пример
сайт-визитка для строительной компании пример

Успішно функціонуючий веб-ресурс створено з урахуванням конкурентних переваг компанії та специфіки цільової аудиторії. За допомогою грамотного інтернет-маркетингу для компанії ТОВ ПБК «ЛИБІДЬ», нам вдалося мотивувати відвідувачів до цільової дії, розробити результативну стратегію переваги над конкурентами. Створення сайту допомогло компанії розширити базу клієнтів, стати лідером у будівельній ніші.

Потрібна професійна розробка сайту? У веб-студії BUSINESS SITE створять унікальний веб-ресурс, який приємно здивує вас конверсією та новими клієнтами! Телефонуйте спеціалістам просто зараз за телефоном +38 (044) 495-31-30 або залишайте заявку на сайті.

Сайт: pbk-libid.com
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму