+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт під ключ для компанії “Все з каменю”

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт під ключ для компанії “Все з каменю”

Компанія “Все з каменю” понад 20 років пропонує повний цикл виробництва виробів з граніту будь-якої складності: від кар’єру до доставки готових пам’ятників. Сайт орієнтований на ринок Західної України. При виробництві використовуються натуральні кам’яні породи з кількох українських родовищ. Вироби реалізуються як оптом, так і в роздріб.

Маркетингова стратегія

При створенні корпоративного сайту під ключ для компанії головною метою була гідна презентація продукції та залучення нових клієнтів для взаємовигідного співробітництва. Завдання веб-студії “Бізнес-сайт”: вивести бізнес на новий рівень, збільшити потік дзвінків та заявок від потенційних клієнтів. В результаті роботи наші фахівці повинні були прикласти всі свої знання та вміння для того, щоб компанія “Все з каменю” стала популярною.

Що було зроблено для компанії “Все з каменю”

На прохання клієнта ми створили сайт, який виділяється серед конкурентів суворістю та сучасним дизайном. Були використані білі, чорні, сині та червоні тони, які разом додали солідності та надійності веб-платформі

Корпоративний сайт був створений на одній із найпопулярніших у світі платформ – CMS WordPress. Адміністративна панель настільки проста у використанні, що буде зрозумілою навіть людям, які не знайомі з html-розміткою. Одним із важливих завдань визначено SEO-оптимізацію сайту у популярних браузерах. Одночасно з проектуванням структури фахівці веб-студії ретельно збирали інформацію про цільову аудиторію, що швидко дало позитивний результат, і компанія змогла отримати оптимальний потік клієнтів вже через місяць після запуску проекту. Для збільшення охоплення користувачів та підняття трасту сайту реалізовано мультимовність сайту, тому що в Україні говорять як українською, так і російською мовами. Варто відзначити, що результати SEO-оптимізації веб-ресурсу перевершили всі наші очікування.

Для успішної реалізації проекту було проведено справжню командну роботу: грамотно підібрано семантичне ядро, створено графічний та текстовий матеріал, сплановано всі етапи розробки повноцінного функціоналу. Паралельно фахівці веб-студії наголосили на адаптивності користувальницького інтерфейсу ресурсу і його юзабіліті. Окрема увага була приділена мікророзмітці сайту під новітні вимоги пошукових систем та соціальних мереж.

Фахівці маркетингового агентства Business Site створили та адаптували сайт на потребу компанії “Все з каменю”. У відвідувачів є можливість замовити безкоштовну консультацію, поставити запитання. Для зручності користувачів контактна інформація розміщена вгорі та внизу сторінок.

Сайт: vsezkamenu.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму