+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Корпоративний сайт під ключ для компанії “Все з каменю”

Веб-студія Портфоліо Корпоративний сайт під ключ для компанії “Все з каменю”

Компанія “Все з каменю” понад 20 років пропонує повний цикл виробництва виробів з граніту будь-якої складності: від кар’єру до доставки готових пам’ятників. Сайт орієнтований на ринок Західної України. При виробництві використовуються натуральні кам’яні породи з кількох українських родовищ. Вироби реалізуються як оптом, так і в роздріб.

Маркетингова стратегія

При створенні корпоративного сайту під ключ для компанії головною метою була гідна презентація продукції та залучення нових клієнтів для взаємовигідного співробітництва. Завдання веб-студії “Бізнес-сайт”: вивести бізнес на новий рівень, збільшити потік дзвінків та заявок від потенційних клієнтів. В результаті роботи наші фахівці повинні були прикласти всі свої знання та вміння для того, щоб компанія “Все з каменю” стала популярною.

Що було зроблено для компанії “Все з каменю”

На прохання клієнта ми створили сайт, який виділяється серед конкурентів суворістю та сучасним дизайном. Були використані білі, чорні, сині та червоні тони, які разом додали солідності та надійності веб-платформі

Корпоративний сайт був створений на одній із найпопулярніших у світі платформ – CMS WordPress. Адміністративна панель настільки проста у використанні, що буде зрозумілою навіть людям, які не знайомі з html-розміткою. Одним із важливих завдань визначено SEO-оптимізацію сайту у популярних браузерах. Одночасно з проектуванням структури фахівці веб-студії ретельно збирали інформацію про цільову аудиторію, що швидко дало позитивний результат, і компанія змогла отримати оптимальний потік клієнтів вже через місяць після запуску проекту. Для збільшення охоплення користувачів та підняття трасту сайту реалізовано мультимовність сайту, тому що в Україні говорять як українською, так і російською мовами. Варто відзначити, що результати SEO-оптимізації веб-ресурсу перевершили всі наші очікування.

Для успішної реалізації проекту було проведено справжню командну роботу: грамотно підібрано семантичне ядро, створено графічний та текстовий матеріал, сплановано всі етапи розробки повноцінного функціоналу. Паралельно фахівці веб-студії наголосили на адаптивності користувальницького інтерфейсу ресурсу і його юзабіліті. Окрема увага була приділена мікророзмітці сайту під новітні вимоги пошукових систем та соціальних мереж.

Фахівці маркетингового агентства Business Site створили та адаптували сайт на потребу компанії “Все з каменю”. У відвідувачів є можливість замовити безкоштовну консультацію, поставити запитання. Для зручності користувачів контактна інформація розміщена вгорі та внизу сторінок.

Сайт: vsezkamenu.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму