+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Мультилендинг для будівельної компанії

Веб-студія Портфоліо Мультилендинг для будівельної компанії

Компанія «Кедр Хаус» з 2008 року займається проектуванням та будівництвом під ключ будівель із клеєного бруса. У роботі майстра компанії використовують фінську технологію, яка зарекомендувала себе як надійна та економічна. Своїм клієнтам компанія пропонує затишні будинки для життя, цілорічні дачі, добротні лазні, утеплення та реставрацію фасадів.

Маркетингова стратегія

Мультилендинг на замовлення «Кедр Хаус» був розроблений з метою залучення клієнтів та отримання замовлень на будівництво. Щоб зацікавити цільову аудиторію, сімейних людей віком від 35 років, на сайті розміщено зображення щасливих сімей, дітей на тлі будинків із бруса. На головному екрані разом з фоновим зображенням будинку розміщено рядок, що біжить, який акцентує увагу відвідувача на основних перевагах компанії: 10-річна гарантія, швидке будівництво (від 65 днів) і можливість розстрочки. Посадкова сторінка дає вичерпну інформацію про технологію будівництва, переваги дерев’яних будинків, етапи роботи, є відповіді на питання, які часто виникають у цільової аудиторії. Запропоновано типові варіанти будівель, передбачено можливість розрахувати приблизну вартість для свого проекту. Сайт сприймається, як експертний, що заслуговує на довіру. Під кожен із 4 видів послуг створено свій лендинг: дачні будинки, будинки для життя, лазні, фасади. Для привернення уваги цільової аудиторії, передбачені кнопки виклику форми зворотного зв’язку з пропозиціями підібрати проект будинку, отримати консультацію, відвідати офіс, отримати каталог, дізнатися про сезонну пропозицію, підписатися на розсилку.

Особливості дизайну

Лендинговий сайт оформлений з використанням зелених та коричневих відтінків, які асоціюються з екологічністю та дерев’яним брусом – основним будівельним матеріалом. У дизайні використано велику кількість фотографій дерев’яних будинків, які викликають відчуття затишку та відпочинку у тих, хто хотів би мати такий будинок чи дачу. Загальний стиль сайту – теплий, сімейний. Фірмовий стиль з’являється навіть у фонових зображеннях, де промальовані геометричні форми за аналогією з логотипом. Такий самий прийом використаний для ховерів. Спеціально для сайту дизайнер відмалював набори іконок, схематичні зображення будинків, структуру бруса, оформлення сторінок подяки та 404. Використані анімаційні ефекти для максимального залучення. Для зображень з варіантами будівель придумані ховер, на яких відображаються основні характеристики по кожній будівлі.

Мультилендинг для строительной компании
сайт для строительной компании
Сайт для домов из бруса
Сайт для деревянных домов
Мультилендинг для строительной компании
сайт для строительной компании
Сайт для домов из бруса
Сайт для деревянных домов

Програмна частина

Сайт повністю адаптивний, розрахований на аудиторію користувачів смартфонів, планшетів, ноутбуків та стандартних ПК. Кожна сторінка коректно відображається у будь-якому інтернет-браузері. Як платформа обрана WordPress, адже створення сайтів на базі цієї платформи дозволяє легко керувати контентом, підключати блоги для новин та корисних матеріалів, як це було реалізовано в даному проекті.

Сайт: kedrhouse.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму