+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Редизайн корпоративного сайту компанії з проектування та будівництва басейнів

Веб-студія Портфоліо Редизайн корпоративного сайту компанії з проектування та будівництва басейнів

Компанія «Інтерком» проектує та будує басейни, лазні, хамами, SPA&Wellness для бізнесу та приватних клієнтів. До нас вони звернулися із запитом виконати редизайн існуючого корпоративного сайту під завдання бізнесу, що змінилися, з чим ми чудово впоралися.

Що потрібно було компанії «Інтерком»

«Інтерком» працює на українському ринку з 1998, а перший сайт компанії розробили в 2000-х. Після цього його кілька разів переробляли, і коли виникла потреба виконати редизайн сайту під бізнес-завдання, що змінилися, звернулися до нас, у BUSINESS SITE. Представник компанії поставив перед нами такі завдання:

  • Розробити дизайн з урахуванням актуальних тенденцій сайтобудування, специфіки бізнесу та звичок цільової аудиторії;
  • Виконати верстку та запрограмувати функціональність оновлених сторінок;
  • Переробити структуру адміністративної панелі з урахуванням змін.

Як ми допомогли клієнту

Після того, як менеджер поспілкувався з представником «Інтерком» та з’ясував чого вони чекають від редизайну, було складено технічне завдання для дизайнера та поетапний план роботи над проектом.

Переробляти існуючий дизайн корпоративного сайту компанії почали з прототипу. Після того, як чорнову версію після кількох ітерацій погоджень було затверджено, дизайнер підготував фінальний UX/UI дизайн і передав його на верстку. Верстальник разом з фронтенд програмістом зробили плоску картинку інтерактивною: реалізували функціональність кнопок і форм.

Дизайн сторінок сайту будувався навколо того, що компанію потрібно показати у вигідному світлі для клієнтів у преміум-сегменті: високий рівень професіоналізму, багаторічний досвід роботи на ринку, бездоганну репутацію. Для цього використовували спокійні кольори, якісні фотографії у високій якості, інформативні тексти для опису послуг та конкурентних переваг компанії. Зберегли ключовий вміст існуючого сайту, але тепер він виглядає сучасніше, зручніше, простіше.

Зрозуміло, на тлі тенденції до mobile first, ми не забули про дизайн мобільної версії. Тепер сторінки однаково зручно переглядати на різних екранах, а у версії для смартфонів втілені всі функції прямого контакту з компанією: виконання дзвінка за натисканням на номер телефону, адаптація форм, перегляд фотографій свайпами.

Застарілі сайти не продають, навіть якщо на них актуальна інформація та свіжі фотографії. Довірте нам редизайн сайту, щоб отримати більше звернень з інтернету і тим самим підіймайте продажі.

Сайт: intercom.in.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму