+38 (096) 400 15 67

Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress

Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress

Адвокатське бюро Христини Сомової надає повний спектр юридичних послуг у сфері сімейного права та послуг медіації. Довгий час повноцінного представництва в інтернеті бюро не мало. Тим не менш, тренд на діджиталізацію всіх галузей діяльності та усвідомлення перспектив присутності в мережі привело власницю до нас у Business Site із запитом на створення корпоративного сайту.

Які вимоги були у замовника

Адвокатура та медіація – послуги, при замовленні яких клієнту важливо довіряти спеціалісту. Тому одними з ключових вимог до структури та дизайну майбутнього сайту були довіра, зрозумілість та відкритість. При цьому в жодному разі не можна було забувати і про те, що через сайт адвоката у сімейних справах потрібно так чи інакше транслювати експертність, кваліфікацію, досвід. Після обговорення всіх деталей співпраці, ми сформували наступний перелік критеріїв:

  • Представницький дизайн сайту
  • Зрозуміла структура
  • Зручність перегляду на будь-якому екрані
  • Схильний до довіри та звернення контент

Як ми реалізовували проект

Для того, щоб врахувати всі нюанси розробки корпоративного сайту адвокатського бюро, менеджер проекту склав технічне завдання на розробку та погодив його деталі із замовником. В якості базового стека обрали CMS WordPress – найпопулярнішу у світі безкоштовну систему управління контентом. Її можливостей достатньо для того, щоб за короткий термін реалізувати те, що хотів би бачити на сайті замовник.

Окремо наш спеціаліст з оптимізації та просування сайтів провів первинне налаштування, встановив корисні для SEO плагіни та склав список рекомендацій по тому, як надалі можна буде отримати на сайт трафік з пошукових систем і мереж контекстної реклами. При тому, що сайт адвокатського бюро по суті посадкова сторінка, він має хороші перспективи залучення цільової аудиторії з різних джерел.

Коли дизайн затвердили, сторінки зверстали та додали всю інформацію, сайт пройшов кілька етапів тестування на різних пристроях. Замовник залишився повністю задоволений результатом та швидкістю розробки.

Сайт: somova.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку