+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress

Веб-студія Портфоліо Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress

Адвокатське бюро Христини Сомової надає повний спектр юридичних послуг у сфері сімейного права та послуг медіації. Довгий час повноцінного представництва в інтернеті бюро не мало. Тим не менш, тренд на діджиталізацію всіх галузей діяльності та усвідомлення перспектив присутності в мережі привело власницю до нас у Business Site із запитом на створення корпоративного сайту.

Які вимоги були у замовника

Адвокатура та медіація – послуги, при замовленні яких клієнту важливо довіряти спеціалісту. Тому одними з ключових вимог до структури та дизайну майбутнього сайту були довіра, зрозумілість та відкритість. При цьому в жодному разі не можна було забувати і про те, що через сайт адвоката у сімейних справах потрібно так чи інакше транслювати експертність, кваліфікацію, досвід. Після обговорення всіх деталей співпраці, ми сформували наступний перелік критеріїв:

 • Представницький дизайн сайту
 • Зрозуміла структура
 • Зручність перегляду на будь-якому екрані
 • Схильний до довіри та звернення контент

Як ми реалізовували проект

Для того, щоб врахувати всі нюанси розробки корпоративного сайту адвокатського бюро, менеджер проекту склав технічне завдання на розробку та погодив його деталі із замовником. В якості базового стека обрали CMS WordPress – найпопулярнішу у світі безкоштовну систему управління контентом. Її можливостей достатньо для того, щоб за короткий термін реалізувати те, що хотів би бачити на сайті замовник.

Окремо наш спеціаліст з оптимізації та просування сайтів провів первинне налаштування, встановив корисні для SEO плагіни та склав список рекомендацій по тому, як надалі можна буде отримати на сайт трафік з пошукових систем і мереж контекстної реклами. При тому, що сайт адвокатського бюро по суті посадкова сторінка, він має хороші перспективи залучення цільової аудиторії з різних джерел.

Коли дизайн затвердили, сторінки зверстали та додали всю інформацію, сайт пройшов кілька етапів тестування на різних пристроях. Замовник залишився повністю задоволений результатом та швидкістю розробки.

Сайт: somova.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму