+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка сайту для фабрики Ліла

Веб-студія Портфоліо Розробка сайту для фабрики Ліла

Фабрика «Ліла» – торгова компанія, що представляє весь асортимент продукції одного з найбільших виробників домашнього текстилю – “Айдин Орме”. Мета компанії – вийти на ринок України з високоякісним та доступним турецьким текстилем, а також шторами та портьєрами.

Пріоритетним завданням для веб-студії стала розробка сайту під ключ. Вже при першому відвідуванні клієнтам слід ознайомитися з повним асортиментом фабрики, дізнатися про переваги компанії, подивитися портфоліо, легко замовити продукцію. Дизайн сайту має бути представлений у класичному сучасному стилі, завойовуючи прихильність потенційного покупця.

Дизайн сайту фабрики текстилю

Дизайн ресурсу — перше, що впадає у вічі людині, яка колірна гама — перше, що оцінюється. Дизайнер веб-студії орієнтувався на переваги замовника та створив гармонійну колірну палітру з огляду на цільову аудиторію компанії. Для оформлення були використані кольори: синій, золото, срібло, білий та частково сірий.

Верстка та програмування

Для текстильної фабрики Ліла нами було підготовлено та запрограмовано сучасний шаблон у класичному стилі для CMS WordPress. Дана система управління сайтом дає можливість користувачеві без спеціальних навичок додавати, видаляти та редагувати сторінки та мета-дані, і навіть вносити зміни до зовнішнього вигляду сайту. Всі сторінки були адаптовані під мобільні та планшетні пристрої з метою коректного відображення в будь-якому браузері: Chrome, Firefox, Opera, Edge, Explorer і Safari.

Акцентуємо увагу на тому, що сайт є двомовним. Це дає можливість отримувати додатковий трафік за ключовими словами, збільшити охоплення, підняти траст сайту та отримати клієнтів із різних регіонів України.

Результати роботи Business Site над сайтом фабрики Ліла

Веб-студією Business Site було проведено роботу зі створення сайту з нуля. Команда фахівців зібрала семантичне ядро, оптимізувала всі тексти та сторінки, провела внутрішню SEO-оптимізацію. Результати видачі пошукових систем вже встигли порадувати своїх власників.

Якщо ви бажаєте створити сайт з хорошими технічними показниками та вдалим дизайном – звертайтесь до наших спеціалістів Business Site! Веб-студія із задоволенням виконає всі завдання, які будуть відповідати вашим вимогам.

Сайт: lila.kiev.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму