+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка сайту для фабрики Ліла

Веб-студія Портфоліо Розробка сайту для фабрики Ліла

Фабрика «Ліла» – торгова компанія, що представляє весь асортимент продукції одного з найбільших виробників домашнього текстилю – “Айдин Орме”. Мета компанії – вийти на ринок України з високоякісним та доступним турецьким текстилем, а також шторами та портьєрами.

Пріоритетним завданням для веб-студії стала розробка сайту під ключ. Вже при першому відвідуванні клієнтам слід ознайомитися з повним асортиментом фабрики, дізнатися про переваги компанії, подивитися портфоліо, легко замовити продукцію. Дизайн сайту має бути представлений у класичному сучасному стилі, завойовуючи прихильність потенційного покупця.

Дизайн сайту фабрики текстилю

Дизайн ресурсу — перше, що впадає у вічі людині, яка колірна гама — перше, що оцінюється. Дизайнер веб-студії орієнтувався на переваги замовника та створив гармонійну колірну палітру з огляду на цільову аудиторію компанії. Для оформлення були використані кольори: синій, золото, срібло, білий та частково сірий.

Верстка та програмування

Для текстильної фабрики Ліла нами було підготовлено та запрограмовано сучасний шаблон у класичному стилі для CMS WordPress. Дана система управління сайтом дає можливість користувачеві без спеціальних навичок додавати, видаляти та редагувати сторінки та мета-дані, і навіть вносити зміни до зовнішнього вигляду сайту. Всі сторінки були адаптовані під мобільні та планшетні пристрої з метою коректного відображення в будь-якому браузері: Chrome, Firefox, Opera, Edge, Explorer і Safari.

Акцентуємо увагу на тому, що сайт є двомовним. Це дає можливість отримувати додатковий трафік за ключовими словами, збільшити охоплення, підняти траст сайту та отримати клієнтів із різних регіонів України.

Результати роботи Business Site над сайтом фабрики Ліла

Веб-студією Business Site було проведено роботу зі створення сайту з нуля. Команда фахівців зібрала семантичне ядро, оптимізувала всі тексти та сторінки, провела внутрішню SEO-оптимізацію. Результати видачі пошукових систем вже встигли порадувати своїх власників.

Якщо ви бажаєте створити сайт з хорошими технічними показниками та вдалим дизайном – звертайтесь до наших спеціалістів Business Site! Веб-студія із задоволенням виконає всі завдання, які будуть відповідати вашим вимогам.

Сайт: lila.kiev.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму