+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Розробка сайту для компанії MASSENA

Веб-студія Портфоліо Розробка сайту для компанії MASSENA

Розробка сайту для компанії MASSENAКомпанія MASSENA пропонує професійну косметику по догляду за обличчям та тілом від найкращих брендів Італії, Іспанії та Франції. Мета компанії – надати найкращі косметичні засоби, розроблені за сучасною концепцією європейськими центраит бьюті-сфери.

Завдання для Business Site

Представники компанії звернулися до веб-студії “Бізнес-Сайт” з проханням створити сайт з нуля та розробити діючу маркетингову стратегію.

Цілі компанії

 • підвищити фективність бізнесу;
 • залучити нових клієнтів та партнерів;
 • створити доступний інструмент для взаємодії людини і комп’ютерної системи.

Що було зроблено командою “Бізнес Сайт” для компанії MASSENA?

Ми створили повноцінний функціонуючий веб-ресурс на платформі CMS WordPress, який відповідає цілям та побажанням замовника.
Детально ознайомившись із специфікою бізнесу, дизайнер веб-студії розробив унікальні макети на основі вимог клієнта. Після цього була виконана верстка та програмування, які були протестовані, і тепер легко може адаптуватися до різних пристроїв та роздільної здатності екрану.
Спеціалісти Business Site не залишили поза увагою інструменти веб-аналітики, які є ефективним апаратом для оцінки якості трафіку, контенту, юзабіліті сайту та інше. Дані дії веб-студії дають можливість зібрати значну кількість несистематизованих даних із різних джерел, які надалі полегшать роботу фахівців та підвищать якість управлінських рішень.

Виведення бізнесу на новий рівень неможливе без SEO-оптимізації, якій досвідчені фахівці приділяють особливу увагу. Робота з внутрішніми та зовнішніми факторами компанії дала позитивний результат: результати видачі пошукових систем успішно порадували своїх власників. Весь контент на сайті унікальний, що значно збільшує поведінкові фактори та конверсії ресурсу.

З метою зайняти вищу позицію та стати лідером ринку, веб-студія “Бізнес Сайт” якісно налаштувала контекстну рекламну кампанію та рекламу у соціальних мережах. Компанія MASSENA досить швидко окупила інвестиції у просування сайту.

Сайт: massena.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи

Warning: Use of undefined constant ASC - assumed 'ASC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/site2b/site2b.ua/www/wp-content/themes/newtwo/tpl_ua/single-562.php on line 149
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів 5 Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму