+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-каталог комп’ютерних комплектуючих ТМ Redragon

Веб-студія Портфоліо Сайт-каталог комп’ютерних комплектуючих ТМ Redragon

Підприємство Redragon ТМ виготовляє унікальні, висококласні та якісні товари для геймерів. Його спеціалізація – дослідження, створення та випуск аксесуарів для ігор: миші для комп’ютерів, килимки, клавіатури, крісла, акустичні системи та інше обладнання для геймерів.

Перші товари з’явилися у продажу у 2012 році. За 8 років діяльності підприємства продукція бренду стала дуже популярною серед геймерів всього світу. Усі аксесуари мають міжнародні сертифікати. З 2017 року компанія Redragon працює в Україні та зацікавлена ​​у нових клієнтах та партнерах, тому представники фірми попросили нас створити для них інтернет-каталог з нуля під ключ українською мовою.

Етапи роботи при створенні онлайн-каталогу товарів Redragon

Процес розробки інтернет-магазину спеціалістами компанії Business Site завжди чітко структурований. Він складався з таких етапів:

  1. Проектування. Ми вислухали всі побажання замовника, детально ознайомилися зі специфікою бізнесу, розробили маркетингову стратегію, визначили кількість розділів та структуру, вивчили потреби цільової аудиторії, провели аналіз діяльності конкурентів.
  2. Упорядкування технічного завдання. Ми визначилися, який двигун (CMS) буде покладено в основу. В даному випадку це платформа Opencart. Запланували функціонал: кошик, форму замовлення, особистий кабінет, модулі розширеного пошуку товару у каталозі (фільтр, сортування), форму зв’язку тощо.
  3. Розробку візуального рішення. При розробці дизайну сайту було враховано фірмові кольори (червоний та чорний), не забули ми передати настрій бренду, зробили оригінальну подачу з урахуванням сучасних трендів. В результаті вийшов зручний та привабливий для клієнтів інтернет-каталог.
  4. Технічна реалізація, контроль якості та запуск. Фахівцями веб-студії Business Site була виконана інтеграція з 1С, з CRM, із соціальними мережами, поштовими сервісами, веб-аналітикою. Також ми передбачили додатковий маркетинговий модуль з акціями та знижками, розділ «Де купити». У ньому покупець знайде контакти партнерів компанії. У блоці «Сервіс» є карта, за допомогою якої можна швидко скласти маршрут до складу. Є на сайті також розділ, де можна ознайомитись з новинами компанії Redragon.

Після всіх цих етапів клієнту залишилося лише одне – розробити бізнес-процеси та отримувати стабільний прибуток із продажу. Створення ресурсу виконано з урахуванням повністю адаптивної верстки. Переглянути товари та зробити замовлення можна як на звичайному ПК, так і смартфоні, планшеті. Сторінки легко відкриваються популярними браузерами: Mozilla Firefox, Safari, Chrome, Opera.

Результат роботи команди Business Site для бренду Redragon

Інтерфейс (usability) вийшов простим у використанні. Адміністрування сайту виконується легко та не вимагає професійних навичок. Швидкість завантаження сторінок висока, створено підвищений рівень захисту ресурсу. Пропрацьовано навігацію для максимальної зручності користувачів. Функціонально створений інтернет-магазин допоміг:

  • зміцнити позиції бренду на ринку товарів та послуг;
  • залучити нових партнерів та клієнтів;
  • значно збільшити прибуток.

Після запуску інтернет-каталогу на прохання клієнта ми просуваємо ресурс на перші позиції у пошукових системах за допомогою SEO, контекстної реклами, SMM, email-маркетингу. Також ми займаємося оновленням контенту та додаванням нових технічних фішок.

Якщо вам знадобиться створення онлайн-каталогу або розробка сайту під ключ, оновлення платформи, редизайн, ви завжди можете звернутися до веб-студії Business Site.

Сайт: https://redragon.com.ua/
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму