+38 (096) 400 15 67

Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи

Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи

Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системиКсаврон (Xavron) – лікарський засіб для лікування захворювань центральної нервової системи. Для ознайомлення з ЛЗ потенційних покупців, медичних працівників та оптовиків, компанія-виробник «Юрія-фарм» замовила у нас створення сайту-візитки з нуля під ключ. Вислухавши всі побажання замовника, команда «Бізнес-Сайт» розпочала роботу.

Цілі і завдання

Створення сайту традиційно розпочалося з розробки маркетингової стратегії. Для залучення ширшої аудиторії, ресурс виконано трьома мовами (англійською, російською, українською). На кожній із внутрішніх сторінок ми продумали способи захоплення уваги аудиторії. Для успішного SEO-просування були прописані метатеги та людино-зрозумілі посилання. За допомогою цього сайту компанія зможе вийти на новий, більш високий рівень продажів, залучитт більше клієнтів та партнерів для довгострокової співпраці.

Результат роботи веб-студії BUSINESS SITE

Структура сайту була розроблена з урахуванням особливостей цільової аудиторії. Для відвідувачів було розміщено інструкцію до препарату, опис захворювань, які він лікує, багато корисних статей на цю тему, сторінку з питаннями та відповідями, а також контактні дані головного офісу міжнародної спеціалізованої фармацевтичної корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ». Покупці на цій же сторінці можуть залишити повідомлення про можливі побічні дії препарату.

Також на сайті ми розмістили кнопки переходу на сторінки продавця в соціальних мережах, де потенційні покупці можуть отримати додаткову інформацію про препарат. Ліворуч кожної сторінки є кнопки прямого зв’язку з менеджерами виробника через Viber або WhatsApp.

Під час створення ресурсу була використана повністю адаптивна верстка. Він коректно відображається та функціонує на екранах з різним розширенням (ПК, планшетах, смартфонах та ноутбуках), а також при відкритті в будь-якиому браузері (Яндекс, Google Chrome, Atom Браузер, Mozilla Firefox, Orbitum, Internet Explorer, Opera, Apple Safari тощо). д.).

Якщо вам потрібно створити сайт-візитку або корпоративний сучасний сайт з нуля під ключ, звертайтеся до веб-студії «Бізнес-Сайт», ми із задоволенням виконаємо цю роботу з урахуванням усіх побажань замовника.

Сайт: xavron.com.ua

Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами та політикою конфіденційності.

Залишіть заявку