+38 (096) 400-15-67
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 73

Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи

Веб-студія Портфоліо Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системи

Сайт-візитка лікарського засобу для лікування центральної нервової системиКсаврон (Xavron) – лікарський засіб для лікування захворювань центральної нервової системи. Для ознайомлення з ЛЗ потенційних покупців, медичних працівників та оптовиків, компанія-виробник «Юрія-фарм» замовила у нас створення сайту-візитки з нуля під ключ. Вислухавши всі побажання замовника, команда «Бізнес-Сайт» розпочала роботу.

Цілі і завдання

Створення сайту традиційно розпочалося з розробки маркетингової стратегії. Для залучення ширшої аудиторії, ресурс виконано трьома мовами (англійською, російською, українською). На кожній із внутрішніх сторінок ми продумали способи захоплення уваги аудиторії. Для успішного SEO-просування були прописані метатеги та людино-зрозумілі посилання. За допомогою цього сайту компанія зможе вийти на новий, більш високий рівень продажів, залучитт більше клієнтів та партнерів для довгострокової співпраці.

Результат роботи веб-студії BUSINESS SITE

Структура сайту була розроблена з урахуванням особливостей цільової аудиторії. Для відвідувачів було розміщено інструкцію до препарату, опис захворювань, які він лікує, багато корисних статей на цю тему, сторінку з питаннями та відповідями, а також контактні дані головного офісу міжнародної спеціалізованої фармацевтичної корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ». Покупці на цій же сторінці можуть залишити повідомлення про можливі побічні дії препарату.

Також на сайті ми розмістили кнопки переходу на сторінки продавця в соціальних мережах, де потенційні покупці можуть отримати додаткову інформацію про препарат. Ліворуч кожної сторінки є кнопки прямого зв’язку з менеджерами виробника через Viber або WhatsApp.

Під час створення ресурсу була використана повністю адаптивна верстка. Він коректно відображається та функціонує на екранах з різним розширенням (ПК, планшетах, смартфонах та ноутбуках), а також при відкритті в будь-якиому браузері (Яндекс, Google Chrome, Atom Браузер, Mozilla Firefox, Orbitum, Internet Explorer, Opera, Apple Safari тощо). д.).

Якщо вам потрібно створити сайт-візитку або корпоративний сучасний сайт з нуля під ключ, звертайтеся до веб-студії «Бізнес-Сайт», ми із задоволенням виконаємо цю роботу з урахуванням усіх побажань замовника.

Сайт: xavron.com.ua
Сподобалася робота? - Поділіться посиланням:
Схожі роботи
coredo logo Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO Корпоративний сайт для міжнародної компанії по роботі з юридичними особами у країнах Європи та СНД COREDO 7 Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання Корпоративний сайт для компанії, що виробляє медичне обладнання lila Розробка сайту для фабрики Ліла Розробка сайту для фабрики Ліла rc 1 Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP Корпоративний сайт трейдерської компанії RESOURCEGROUP 90157 face Інтернет-каталог торгової марки Kelme Інтернет-каталог торгової марки Kelme astrofarm  Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм Корпоративний портал фармацевтичної компанії АстраФарм 4 Сайт-візитка лікарського засобу Сайт-візитка лікарського засобу green Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club Розробка корпоративного сайту для GREENWICH Travel Club fpk1 Оновлення сайту компанії FPK marketing Оновлення сайту компанії FPK marketing mk Корпоративний сайт заводу металоконструкцій Корпоративний сайт заводу металоконструкцій pracelub logo Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії "Працелюб" Розробка корпоративного сайту для міжнародної рекрутингової компанії “Працелюб” somova2 Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress Розробка корпоративного сайту для Адвокатського бюро на CMS WordPress skyt2 Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN Корпоративний сайт для торгово-будівельної компанії SKYTOWN energy Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP Корпоративний сайт для паливно-енергетичної компанії ENERGY CAPITAL GROUP easypay businesssite Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів Корпоративний сайт для фінансової корпорації онлайн платежів
Шановний користувач! З метою надання найбільш актуального контенту наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи взаємодію з нашим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie нами.
Ок
Дізнайтесь ціну розробки
Заповніть цю форму